Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 09:43:45 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: madalya mı ? onur mu ? puan mı ? bizde hepsi var  (Okunma Sayısı 36774 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Ocak 21, 2011, 07:14:47 ÖS »

fullboy adamlıgı senden ogrenıcek degılım hesap uzaklaştırma aldıgında ben oyunu coktan bırakmıştım ınanmasan 8232 musatafa abıcıgınede sorabılırsın ben bıraktıktan sonra bı kac kişiye yalakalık yapıp şifremı almıştı o adam gıbı oynamadıgı ıcın banlanmış olmasın hesap yanı şu onuruda madalyasıda bol olan pandoranın lıderi:)

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Ocak 21, 2011, 07:28:39 ÖS »

bunyamın sana gelınce cesur degılsın demedımkı bıraz dahacesur dedım sadece ama cesur degılsın lafı senın ıcın az kalır budıyar başında bışeyler yapamıycagını anlayınca kı o bıle senın hesabın degıldı fatıh24 u sıldırdın oyunda şu oluyo bu oluyo dıyıp bu yapanlardan bırıde walworf kı ne komıktırkı daha salam hesaplar bulunca tukurdugunuzu yalayıp oyuna gerı dondunuz sonra buda yetmezmış gıbı bırbırınıze bıle daldınız ama soran olrsa oyunda teksın senden ıyısı yok amam ıkı senedırde tanıdıgım bırısın kı kendı başarını hıc goremedım gecen sene sprit başkasının hesabıydı  bu senede semsert kendın nezaman hesap kurup oynıycan cok merak edıyorum dogrusu

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : Ocak 21, 2011, 07:49:18 ÖS »

Benim fatih24 ü bıraktığımı biliyorsun peki bıraktığım  zaman ki durumunuda iyi hatırlaman lazım ben semserti devraldığımda konumu ile şimdiki konumu kat kat fazla gelelim spirite spirit yoldan var ettigim bir hesapdi gecen donem  40. Siradaydi savaşmamış bir hesapdi o hesapla 14 tane madalya alıp ilk 10 a getirdim verilen emekleri nasıl görmezlikten geliyorsun şaşıyorum 
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Ocak 21, 2011, 07:50:49 ÖS »

sadece guluyorum sanaya  *freak*  genede tukurdugunuzu yalamanız karakterınızın bozuk oldugunu gosterır

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Ocak 21, 2011, 07:52:39 ÖS »

artı adamın hıc savaşmamış olması hesabın kotu oldugu anlamına gelmez ekosunu salam yaptıysa adam herturlu savaşırsın sen işin kolay kısmını yapmışın semsertın sen aldıgındakı konumunu cok iyi bılıyorum arasıra gırıyodum o hesaba

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #80 : Ocak 21, 2011, 08:00:08 ÖS »

Bu sana son cevabım sen semserte madem arada giriyordun önceki sahibine de bir sor bakalım benim yaptıklarımı yapabiliyormuymus yapamiyormuymus sana söyler aynı anda sıralamada yerini kaybetmeden ve üstüne 11 tane suanda mevcut olan madalya sayısı yapabilen bana başka oyuncu göster veya o kadar konuşuyorsun sen ne yapmışsın bana basarından bahset kim olduğunu bile soyleyemiyorsun
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Ocak 21, 2011, 08:04:15 ÖS »

s.a ben hakanpars ilk yazımı okursan kım oldugumu gorursun dostum sana oynadıgım dıyarı soylım daha yenı sayılır kredısız oynuyorum sen hemen para harcayıp emınım yakalarsın benı kızılates1 14 bın puanda 5 madalya daha başlangıc kredısız:( ben sadece kontrol ıcın gırıyodum hesaba bakmak ıcın degıl

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : Ocak 21, 2011, 08:41:03 ÖS »

Diyarın basında alınan madalyalar benim gözümde madalya sayılmaz benim yaptıgım savaşları herkes biliyor suan itibari ile diyarın en kanlı ilk 3 savası bana ait madem td 5 i takip ediyorsun bunuda biliyorsundur heralde üstelik benim oynadığım oyuna hesaba ne bakıcı bakar nede başka birisi sizler gibi 1 hesaba 3-5 kisi ile devam etmedim hiçbir zaman oyuna bakamiyacak olursam  hesabım hep tatilde olur bunu herkes bilir ne başka bir hesaba girerim nede bir baskasına baktiririm
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #83 : Ocak 21, 2011, 08:52:59 ÖS »

artılery oynuyorum bı gun b baktım spirit bunyamın senmısın yazdın jandarma hesabından oynuyorum yok dedeı ben bakıyorum muhametım dedı adam kolostrofop dedi kı benım bıldıgım kolstrofob un adı bıle akıf kım kımın hesabına bakıyo onu bıle anlayamadım:)

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Ocak 21, 2011, 08:54:42 ÖS »

artı ben senınle konuşmak ıcın yazmadım buraya spy cok bılıyomuş ya onun yaptıklarını yazmak ıcın yazdım ama bakıyomda kendısı bışey yazamıyo:)

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Ocak 21, 2011, 10:39:14 ÖS »

ooo bunyas ooo Grin

bırakın bünyamincimle tartışmayı yav o sütten çıkmış akkaşıktır...Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #86 : Ocak 21, 2011, 10:41:29 ÖS »

artılery oynuyorum bı gun b baktım spirit bunyamın senmısın yazdın jandarma hesabından oynuyorum yok dedeı ben bakıyorum muhametım dedı adam kolostrofop dedi kı benım bıldıgım kolstrofob un adı bıle akıf kım kımın hesabına bakıyo onu bıle anlayamadım:)
Bir yerde bugs oyuncularının adı geçerse ben girerim oraya. Spirit hesabı ilk olarak dtr 5 de deniz abla tarafından açıldı. Sonra orda o bırakmak zorunda kaldı o hesabı bünyamin aldı. Spirit hesabının sahibi deniz abladır yani başka diyarlarda yine spirit adı ile bir kaç oyun açtı örnek dtr 1 ve d 18. D 18 de benim yanıma geldi 1-2 ay kadar oynadı mecbur bırakmak zorunda kaldı iş sebebi ile gelelim klostrofoba bu adın sahibi muhammed dir 4 sene beraber oynadıgım biridir artık kardesim gibidir ben nerde oynar isem oda orda oynar. Deniz abla bırakınca ben spirit hesabını ona verdim o başlayamamıstı orda iş sebebiyle sonra düzene girdi zamanıda oldu ama diyar başlayalı baya oldugu için hesap açtırtmadım ona degmezdi cunku deniz ablanın bırakması vesile oldu. Gelelim akife ULTRAGOBEL hesabıyla oynamıstı akif hiç bir zaman klostrofob hesabına bakmadı nerdne duyduysan yanlıs duymussun. Gelelim şimdiki dtr 5'e geçen dönemden tanıdıgım oyuncular biraz daha kendilerini ilerletmişler tekrar oynamak isterdim lakin bir cok konudada belirttigim gibi türk diyarları bitmiştir benim için yabancıda keyif var herkese tavsiye ederim. Smiley

bugS_bUnny
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #87 : Ocak 21, 2011, 11:03:10 ÖS »

ooo bunyas ooo Grin

bırakın bünyamincimle tartışmayı yav o sütten çıkmış akkaşıktır...Grin

Benim nasıl oynadıgımı bilen bilir ben hiç bir zaman sütten çıkmış ak kaşık demedim kendim için sadece oyunumu oynamaya ve emek vermeye çalışırım senide biliyor herkes ve oynadıgım oyundan zevk almaya çalışırım Dartanyan ( Aykut ) gerekli açıklamayı yaptı diger hesaplar konusunda evet spirit geçen dönem bana verildi verilme sebebi de benim hesabım olan Fatih24 ün şifresinin kırılıp diyarın ortasında 600 k seçkin askerin terhis edilmesi ve kaynakların satılması idi Fatih24 hesabına ben 2100 kredi yüklemiştim ve o hesap yeni sezonda tekrar başladı ve diyarın 2. ayında diyar 2. isi iken ticaret de dönen dolaplar yüzünden hesabı sildirdim içinde bulunan kredisiyle beraber evet yasinkk seninde nasıl ticaret hilesi yaptıgını diyarın başında olanlar bilmiyor degil Sad
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #88 : Ocak 21, 2011, 11:38:51 ÖS »

benim ticaretle hiçbirzaman ilgimin olmadıgını adın gibide biliyorsun ama söylemeyi yediremiyorsun kendine... ben senin oyunculuğuna birkez bile laf atmadım online süresi en yüksek olanlardan birisin ama biliyorsinki bende senden farklı değildim sabahın 5 6sına kadar sohbet ediyorduk o kadar emek veriyordum hesabıma ama hala ticaret diye tutturuyorsun... şuanda ben td5te oynamıyorum bile senin semserti oynadıgını bile ben sonradan duydum hesabıda adam ettiğini biliyorum ama ben sen gibi çamur atmam kimseye...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #89 : Ocak 22, 2011, 11:17:28 ÖÖ »

artı ben senınle konuşmak ıcın yazmadım buraya spy cok bılıyomuş ya onun yaptıklarını yazmak ıcın yazdım ama bakıyomda kendısı bışey yazamıyo:)
ben cevap yazsam ne olur yazmasam ne olur  .senin kumaşın belli benim ki de belli kıyas kabulüm değil. *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!