Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:12:35 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: madalya mı ? onur mu ? puan mı ? bizde hepsi var  (Okunma Sayısı 36695 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ocak 06, 2011, 01:33:40 ÖS »

birazını da bizim ittifağa bırak sizin bonkörlüğünüzü biz de görelim hep kendine alıyon  Grin   
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ocak 06, 2011, 01:51:20 ÖS »

bizde senin eski ekip arkadaşlarından da var ama biz hiç görmedik o bonkörlüğü.. tanımıyoz belliki daha seni  Grin  Grin  sana kami yapasım var kızar mısın canım sıkılıyor da  Grin  Grin liderlik başa bela oyunumla ilgilenemiyorum.. işin savaş kısmını bırakıp organizasyon işine adapte olmayı düşünüyorum da... bir yandan plan yap bir yandan köylülerin ve askerlerin aç karınlarını doyur olmuyor valla senin gibi düşük puanlı bonkör arkadaşlarım da yok benimklerin gönlü zengin ama zor bakıyorlar köylülerine  senin düşük puanlı bonkör arkadaşlardan bize de dağıtsana  Grin  Grin  Grin
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ocak 06, 2011, 02:01:50 ÖS »

aramızda 3-5 hafif askerin lafı mı olur ayıp ediyon sen tatilden dön gene ellerinden öpmeye gelecekler emin ol  Grin  Grin  Grin ağladılar sen tatile çıkınca ille de bünyamin efendiyi isteriz diye özletme kendini fazla bu gece bekliyoruz seni 2 günün doluyor nasılsa
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ocak 06, 2011, 02:13:11 ÖS »

onlar bizim ittifağın deli fişekleri sana bile daldı o dalma dememe rağmen  Grin  Grin  Grin  onun için çakılmış çakılmamış önemli değil önemli olan savaşmış olmak adama dalma desem ittifaktan çıkıp bana dalacaktı o noktaya geldiler bizimkiler ben de karışmıyorum onlara daha fazla 6 köy yakıp 6 tane çakıldılar olur böyle şeyler savaşıyoz neticede.. sen şu bonkör arkadaşlarınla bir ittifak savaşı açsana bize biz açacaktık paramız yetmiyor sen 200m u toparlarsın 2-3 günde şöyle bir hafta durmadan savaşsak 
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ocak 06, 2011, 02:24:55 ÖS »

sen illegal de miydin geçen sene bak onu bilmiyordum inanki... buggs bunny ile ittifak savaşı yapmamışsınız geçen sene ondan birinci gelmeniz normal.. bizle bir yap bakalım görelim birinci kim kalıyor  Grin  Grin  Grin paramız olsa açacaz ama açamıyoz parasızlıktan
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Ocak 06, 2011, 02:34:55 ÖS »

illegal in mazisini duymuştum o ekip bu sene ilerleyemedi sen bitince gene adı unutulan bir ittifak olarak kalacaklar gene bitiremiyecen bu diyarı üzgünüm  Grin  Grin  Grin
bedking
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Ocak 06, 2011, 02:39:27 ÖS »

bünyamin ben olcam ilk newlordun liderini severdim  anladın sen onu:D:D
bedking
Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Ocak 06, 2011, 02:45:53 ÖS »

büyük bi zevkle izleyecegim bence bu newlord seni indirmek için 3-4 kami yapar sonra rebel vurur seni başkası vuramaz:D:D   newlordun hepsi çiftçi 
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Ocak 06, 2011, 02:49:48 ÖS »

gelirse 1 tane gelir o da benden olur eğer ben gelmişsem diyar da senin için kapanmıştır zaten  Grin  Grin  Grin  Grin ama akıllanmışsın temkinli konuşuyorsun asarım keserim muhabbetlerini bırakmışsın 2011 yaramış sana  Grin  Grin  Grin  Grin  tatilden bir dön bakalım da ben sana çıkarım esmeri de üstüme salarsın elbet yanmayan köylerim kardeşlerimiz yas tutuyor biz de yas tutmak istiyoruz dediler bana..
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Ocak 06, 2011, 02:52:01 ÖS »

hakketen ya bı ıttıfak savası olsa beleş dıye tum dıyara yayılcak kımse savas acamıo vergıden ve mesafelerden  Grin torlofan senınkı rumuz ne oyundakı
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Ocak 06, 2011, 02:58:00 ÖS »

büyük bi zevkle izleyecegim bence bu newlord seni indirmek için 3-4 kami yapar sonra rebel vurur seni başkası vuramaz:D:D   newlordun hepsi çiftçi 

yok hepsi oyunu bıraktı yerlerine yeni adamlar geldi new new_world olduk haliyle tanışana ve ekip olana kadar zaman geçti..new world bu diyarda en çok leşi olan ittifaktır sen bilmezsin sen çiftçilik yaparken biz adam keserdik diyarın başlarında.. ilk20den oyun bıraktırdığımız adamların sayısını ben bile sayamadım  Grin  Grin  Grin senin oyun bilmediğin belli bünyamin efendi hediye almadan önce benden daha az askere sahipti rebele dalınca gene benden geriye düştü bizde bünyaminden çok orduya sahip 6 tane adam var rebelde asker mi kaldı da dalacak birisine ne konuştuğunu bir bilsen çok mutlu olacağım da senin işin gücün boş söz söylemek
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Ocak 06, 2011, 03:04:47 ÖS »

Bizim etimiz ne butumuz ne Sad nasıl savaş açalım bende bekliyorum beleş bi mezar bulsamda girsem diye  Wink

1 tane kami gelecekse o da sen isen şayet diyar benim için degil senin iin bitmiş olur sanırsam

dediğim gibi işin askeri yönünü bir kenara bırakıp organizasyon yönüyle ilgilenmeyi düşünüyorum benim herhangi bir puanlamada dereceye girme problemim yok senin gibi.. ekibim savaşçı bir ekip olsun ben onların savaşını da üstlenirim onların yenilgisi benim yenilgim galibiyeti benim galibiyetimdir bilirsin casusluğum yüksektir ben savaşları organize ederim onlar çakarlar hepimiz mutlu oluruz  Grin  Grin  Grin tatilden dönünce sayfalarca mesaj sileceksin gene sana büssürü iş çıkardım bu arada... kusura bakma 100den fazla casusum vardı sayfamdan silemediğim için hepsni sokmak zorunda kaldım kimisi yakalandı çoğu girdi.. bonkör arkadaşlarından rica et sınır devriyenizi 8 yapın yoksa kendinden sınır basman gerekecek
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Ocak 06, 2011, 03:49:46 ÖS »

öyleyim di mi  Grin  Grin  Grin  seninle zaten muhabbet pek sarmıyor işine gelmeyen şeyleri geçiştirip duruyorsun  Grin  Grin  Grin  heasbı aç da bu gece bizim askerler ziyarete gelsinler özlemişler bünyamin amcalarını
reisbey
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Ocak 06, 2011, 08:56:08 ÖS »

ben turkist diyar  1 de  diyar 5  te diyar 8 de ve diyar 10 da oynadım . iki sene oluyor  online sürem çok iyi  ve ofline süresi kaldırılsın diyen kişilerin başında geliyorum ben bu oyunu doya doya oynamayı seviyorum ve bu  altı saat ofline benim hiç sevmediğim bir durum . doğru anlamışsın ve haklısın ağrasif oynuyorum . eko sevmem sürekli aktif omak çok daha iyi oluyor asker kes yada kestir  *hihi* hiç önemli değil oyunun tadı da tam bu işte . ben oynamayı seviyorum .bir konuda daha haklısın  daha hiç  2. 000. 000 puanı görmedim .  *hihi* oyunda  diyar sonunda  hiç ilk 5 görmedim  genelde 10 ile 30 arasına giriyorum . ama askeri puan yada onur puanı olarak  durum tabiki farklı   *freak* son bir sözüm de   2 sene bu oyunu oynadım daha hiç kimseye beyaz bayrak açmadım . 
hersey nasip kısmet tabiki .. bende aynen 20 - 30 arasında değişiyorum sıralamada Smiley) bayrak açma işine gelince hayatta çekmedim askerim sıfırlandı kaç. defa ama yılmadım hep intikamımı aldım ... şuan işlerin dolayısıyla bıraktım oyuna pek zaman ayıramıyordum son günlerde .. ben td2 de reisbey , td 8,9 ve 10 da bozkurt46 isimlerinde oynadım ...

Her Delikanlıyım Diyen Delikanlı Olsaydı Eger ; Ortalık Delikanlıdan Geçilmezdi ....
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Ocak 07, 2011, 12:02:10 ÖÖ »

seni kutluyorum saygın ve sevgin için bu tarz arkadaşlar edinmek güzel .bu seviye hiç bozulmaz umarım . *rose*

Teşekkür ederim kardeşim. Ama bence sen bu kutlamayı seni savaşta yendikten sonrasına sakla:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!