Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 08:56:02 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: madalya mı ? onur mu ? puan mı ? bizde hepsi var  (Okunma Sayısı 36733 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #150 : Ocak 22, 2011, 06:47:52 ÖS »

cok onurlusunuz ya ondan ettım ek hesap kulanıp ta duşman ıttıfa ek hesapla gelmek cok onurlu hareket neyse şımdı forumda kufur etmım

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #151 : Ocak 22, 2011, 06:54:53 ÖS »

cok onurlusunuz ya ondan ettım ek hesap kulanıp ta duşman ıttıfa ek hesapla gelmek cok onurlu hareket neyse şımdı forumda kufur etmım

sen alıskınsın kufure rahat ol zafer burda hala oyuna devam edıo kardes adam kaç kısı ıle uğrasıo sen dayanamamısın bırakmısın o zaman saygı gostercen
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #152 : Ocak 22, 2011, 06:56:03 ÖS »

kardeşım ben sana acıkacık dıyorum ben dangerle spakz a daytanamadım zaferde bılerek cakıldım ve kendımı kestırdım zaten oyunu bırakıcaktım dedeımkı ordusu azalsın

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #153 : Ocak 22, 2011, 06:57:44 ÖS »

artı butun dıyar bılıyodukı ben ozaman gunde sadece yarım saat oyuna gırıyodum

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #154 : Ocak 22, 2011, 06:59:35 ÖS »

artı ek hesap kulanarak oynayan bırıne ne saygısı adam kendı agzıyla yazıyo ben okadar hesapla oynuyom bukadar hesapla oynuyom dıye amam ımperıya yonetımı cok iyi bu konuda sadece kredı yuklemeyenlerı banlıyo genellıkle

FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #155 : Ocak 22, 2011, 07:04:15 ÖS »

artı ek hesap kulanarak oynayan bırıne ne saygısı adam kendı agzıyla yazıyo ben okadar hesapla oynuyom bukadar hesapla oynuyom dıye amam ımperıya yonetımı cok iyi bu konuda sadece kredı yuklemeyenlerı banlıyo genellıkle

dayanağın ne atıp tutuonda İ.O admılerı senın gıbı multılerı uzaklastırıo ısde zafer de kullanıosa uzaklastırılmıs olurdu ıspat olmadan boş konusmayla olmuo
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #156 : Ocak 22, 2011, 07:05:13 ÖS »

adamlar oyundan anlıyorlar ve kendi hesaplarına bakıyorlar sizin gibi olsalardı eagle hesabını bi şekilde kullanırlardı tebrik etmesini de biliyorlar aynı şekilde onların da başarısı oldugu taktirde bende tebrik ediyorum

Ben hesabı bırakırsam hesabın sana geçecegini mi sanıyorsun avcunu yalarsın   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
hesap bana gecmez amam burak gecmışın ıntıkamını kendısı alır rahat ol:) *freak*

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #157 : Ocak 22, 2011, 07:07:15 ÖS »

s.a ben hakanpars az kişi tanır ama bı kac şey yazım dedım bayadan beri de acmadıgımdan bazı konularda gerı kaldım zafer arkadaşım yanı aras senı tanıdıktan sonra seven bırıydım amam sanırsam beşte busuru hesap berbat ettıkten sonra serhan veya serkandı tam hatırlayamıyorum tr altıda kendısıyle aynı ittifaktaydık onun hesabını aldınkı
aldıgında hesap 3 sıradaydı şimdi kacıncı sırada bu bır iyi oyuncu oldugun burdan belli buda iki olsun zafer hesabınla ajan olarak yıkıcı tıme geldıgınde senı atmıştık ittifaktan dedınkı neden attık anlamadım falan dedım yıkım ekıbıne alalım senıkı o donem hıldandıyede baktıgını bılıyodum hıldandı hesabından hemen pandoradan bıg leek i causulayın falan yazıp kanıtlanmıştıda hatta sonra daha dıyar başında başka bı hesaptan lazco dan bızım ittifa koy d atmıştım daha sonra karargah yı  bıgecede temızlemıştınız tam tebrıklık bı harekttı kı zafer73 le hıc gerek yokken kamı yapıp o gunun madalyasınıda karargah ya kaptırmıştınız şimdi sızın onu  madalya savaş dedeıklerınız bunlarsa tebrıkler
  sen şımdı bunları yapan adama saygı duy dıyon bunları sana yapsa ve acık acık kabul etse ne yapardın cok meraj edıyorum oyunda nekadar adılık vede şerefsılık varsa yapmış adam acık acık

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #158 : Ocak 22, 2011, 07:08:04 ÖS »

kardeşım ben sana acıkacık dıyorum ben dangerle spakz a daytanamadım zaferde bılerek cakıldım ve kendımı kestırdım zaten oyunu bırakıcaktım dedeımkı ordusu azalsın
BENİM ADIM ZAFER BENDE BİLEREK VE İSTİYEREK  ÇAKTIM KABUL EDİYORUM  ... Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #159 : Ocak 22, 2011, 07:09:17 ÖS »

VARSA MERAKLISI İTİNA İLE ÇAKILIR . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #160 : Ocak 22, 2011, 07:09:40 ÖS »

hesap bana gecmez amam burak gecmışın ıntıkamını kendısı alır rahat ol:) *freak*

Smiley Burak da sizin ne oldugunuzu çok iyi biliyor geçmiş derken ben de pandoradan savaştım savaşmadım degil  adamlar oyunun hakkını veriyordu diyarda gördügüm en iyi organize ekipler belki yabancı diyar 6 da beraber oynayabiliriz şartlar ve imkanımız uyarsa  
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #161 : Ocak 22, 2011, 07:11:22 ÖS »

oynıycanızı forumdan acıklarsanız bende gelırım ama uluslar arasındada olsa sısınle savaşmak ıcın bakıyomda hala oyunu oynamaya nıyetın var mama askerın azalınca oynamıycam dıye acıklama yapıyosun  *hahaha* madara olucagını anladıktan sonra

FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : Ocak 22, 2011, 07:12:09 ÖS »

kardes zafer73 bıkere zafer ın ıs arkadasının hesabı ole olmasa cokdan uzaklasmıs olurdu nıe kamı yapdık cunku 3 kısı daldık ve hepımıze 10bin mesafedıdı ve yeterı kaadar kaynak alıp yol masrafımzıı cıkarmamız gerekıodu yanı buda bı stratejı zafer73 cakıldıda kaynakları karargahamı kaldı  Grin
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #163 : Ocak 22, 2011, 07:13:12 ÖS »

madalyayı kaynaga tercıh ederım:)

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #164 : Ocak 22, 2011, 07:13:37 ÖS »

madalkyayı tercıh ederım

Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!