Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 07:10:29 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 1 günde 10 bin puan nasıl alınır... hele diyar 5 günlükken  (Okunma Sayısı 8266 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
izaora818
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Aralık 28, 2010, 01:18:32 ÖÖ »

fazla üzülme gazik sana yeni bi hesap ayarlar vardır nasıl olsa elinin altında
siz anlaşılan rüyanızdada gazik gazik diye sayıklıyorsunuz ne adammış ki hayatınızın her anı onunla dolmuş yazıkkkkkkkkkkkk ... bu mevzuda onun herhangi bir yorumu yok bu mevzuda onun yeride yok sataşacaksanız kendi şahsına mesaj atın konuyu dağıtmayın.

Birine Haketmediği Değeri Verirsen, Değerini Yitiren Sen Olursun..Kişiliksizi İnsan BiLirsen, İnsanlığı Unutan Sen Olursun..
hun_turkk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Aralık 28, 2010, 01:23:05 ÖÖ »

DOSTUM TOPLUU KATLİAM YAPACKSINIZ DİYARDA HEP BERABER BIRAKACKSINIZ  KII İMPERİ   UMRUNDA DEĞİL KİMN NEKADAR  PUAN ALDIGII ADAMLAR SİZDEN GÖTRDÜĞÜ PARAYA BAKAR:d:d WASSUP WASSUP WASSUP İMPERİA  İŞİ PARAYA DÖKTÜÜ  BULGAR DİYARINDA   1 KİŞİİ HEDİYE ALMADII  VE 1 KİŞİ YOLLAMADII ADAMALR  EĞEYLE OYNUYRR: Angry TURKLER  BU KONUDA ÇOOOOK ENAYİLİK YAPTII ADAMLAR KÖŞEYİİ DÖNDÜÜ  1 AY SONRA Bİ KAMPANYA OLUR   HAZIR ELDE  TURKK VAR  KAZNDIĞINI SANIYR BU TURKLERR  AMA  PASOO KAYBEDİYR  İMPERİİ KAZANIYR   *freak* *freak* BU SON  OYUNUM TURK DİYARINDA   BUKADAR ENAYİLİĞİİ HİÇ BİYERDE GÖRMEDİM  Undecided Undecided Grin
ilkokul
Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : Aralık 28, 2010, 01:26:28 ÖÖ »

arada ince bir nokta var Grin:d gelecek diyarı düşünüp düşünmemek Grin:D yani ona göre asker seçmek Smiley:Smiley  seçkini seçersen olacağı bu arakdaşım ince kıvrak zekasını kullanıp bu seneye yeni diyara uygun asker tipini seçmiş ve terhis edebiliyor:d gazik olayına gelince Grin:D tabii herkesin dilinde olacak SmileySmiley:)insanlar yaptığı işlerle ünlenir Grin:D burda yaptığı iş olumlu-olumsuz tabi kimi adaletten yanadır doğrucudur 1-2 ay kaldığı ittifaka hiç ihanet etmez kimi de küçük hesaplarla sağı solu gözlemler off saati ögrenmeye çalışır :d diyarın başından beri saldıracağı saldıracağız dedikleri kişilere saldırmazlar:D:D yalansa hemen söyle açıkla tamam ben özür dileyeyim:D 3 gün ban yediğinizde neler demiştiniz üşman görüp sonra onların saflarına geçince:D:D bu konu uzar giderr Grin:D neyse ki bugün hümanistliğim üstümde senin için 3 gün yas tutacağım artık yılbaşı da kutlanmaz  *freak* Cool Grin Lips Sealed ahh gazik ahhh kim bilir hangi hesaplarla sağa sola girmeye çalışıyor yine Smiley:Smiley yöneticilerden bir ricamızdır oyuna giridğimizde ittifaklar kısmında görülenn (0 mins ) uygulaması kaldırılsın ltfen etrafta kem gözler var Grin  *hihi*
ilkokul
Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Aralık 28, 2010, 01:36:05 ÖÖ »

yine de dikkat edelim değerli dost arkadaşlarım toplu mesja atmış gibi oluyorum biraz ama SmileySmiley puan takibinde felen olalım arkadaşlar askerler geldiğinden beri 300 puan bastı SmileySmiley demek ki oynamak istiyor herkesin bilgisine saatte 9 binden oyunu toparlarsa büyük başarı tabi Grin *xxx*
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Aralık 28, 2010, 01:37:03 ÖÖ »

başka bir vatandaşta aynı hata olup elinde seçkin okçu olsaydı ne komedi olurdu Smiley izora  zaten madur hepten madur olurdu  *hahaha*
izaora818
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Aralık 28, 2010, 01:40:32 ÖÖ »

yine de dikkat edelim değerli dost arkadaşlarım toplu mesja atmış gibi oluyorum biraz ama SmileySmiley puan takibinde felen olalım arkadaşlar askerler geldiğinden beri 300 puan bastı SmileySmiley demek ki oynamak istiyor herkesin bilgisine saatte 9 binden oyunu toparlarsa büyük başarı tabi Grin *xxx*
izaora sizi ne korkutmuşki saniye saniye takiptesiniz eeee buna artık kadının fendi erkeği yendi denir..  *freak* *freak* *freak*

Birine Haketmediği Değeri Verirsen, Değerini Yitiren Sen Olursun..Kişiliksizi İnsan BiLirsen, İnsanlığı Unutan Sen Olursun..
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Aralık 28, 2010, 01:52:21 ÖÖ »

adminlerin acemiliğinden sonra bide oyunun acemiliği çıktı iyimi elle tutulacak bi tarafı kaldı mı turk diyarlarının..
antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Aralık 28, 2010, 02:15:20 ÖÖ »

izaora için oyunun sonu çiftilik bile basamaz artık 45 bin akıncı saatte 9 bin altın yer 24 saate 200 bine yakın yer... bu altında 5 x inde oyuncu yoksa ve de daha 10-15 güne kadar da olmayacağına göre hesap gümlemiştir artık oynanmaz. kurnazlık yapayım derken kendinde patladı geçmiş olsun.
izaora818
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Aralık 28, 2010, 02:18:17 ÖÖ »

izaora için oyunun sonu çiftilik bile basamaz artık 45 bin akıncı saatte 9 bin altın yer 24 saate 200 bine yakın yer... bu altında 5 x inde oyuncu yoksa ve de daha 10-15 güne kadar da olmayacağına göre hesap gümlemiştir artık oynanmaz. kurnazlık yapayım derken kendinde patladı geçmiş olsun.
herkes işine baksın patlayan benim hesabım üzülme okadar   düşmanın gitti diye merak etme bir yere gittiğim yok. şükür ölmedim daha  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!