Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 06:36:07 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: td10 dan bazı savaşlarım!!!  (Okunma Sayısı 13589 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Şubat 20, 2011, 02:59:59 ÖS »

Dün gece srknkryzgn ve osmangazi nin bana çaktığı raporları 1 hafta sonra buraya koyucam.. ikisini de tebrik ederim çok güzel savaşlar çıkardıalr ortaya Smiley
biz ittifak mıyız ki ittifak savaşı yapmaya kalkıyoruz. ittifak dediğin yerde yardımlaşma dayanışma olur. 15 kişilik ittifakta sadece 1 kişi mi savaşmaya çalışır. ittifağımızda bulunmayı haketmeyenleri ittifakn çıkardım. isteyen kızsın umrumda bile değil. bazıların haksızlık oldu biliyorum ama onlara da ayrı olarak anlatırım durumu..son günlerimiz heyecanlı geçsin istemiştim. benim için gerçekten heyecanlı geçti umarım tuğra ittifağı için de öyle geçmiştir..  savaşın galibi belli ama ben skoru merak ediyorum. tek savaşta askeri uanda 1. liğe yükselebilicek misiniz onu merak ediyorum inşallah tüm sıralamalrda 1. sizden çıkar çünkü hakeden sizsiniz.. imkanı olupta yardım etmeyenlere söylenicek laf bulamıyorum. oyundan böyle zevk alıyolarsa böyle devam etsinler...

*bravo* *bravo* *bravo*
Tersi durumda (srknkryzgn) _SANCAK_ da aynısını yazardı dostum.
Onun için konuya katılırken ikinizi de kutlamıştım Grin
srknkryzgn oyuncusu benim gördüğüm askeri ağırlıklı oynayan en iyi oyuncudur.
O kankam olur, seni de bilirim ve paylaşımlarınızın kırıcı olmamasını istedim hep.
Sizleri ve diyarınızda emeği geçen herkesi tekrar kutlarım  *rose*
kaoSs18
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Şubat 20, 2011, 07:09:36 ÖS »

cihan sen bilirsin o günleri manasla ant bozma ne biliyim carsberg i bitirme filan tam o arada ben bıraktım oyunu . Her neyse seninle bastık bastık asker ama nasıl sıkıntı çektiğimizi biliyorsun kanka sen yoksan bende yokum SmileySmiley ordaki kayıtlar bittimi senn diyarda... oyun değişmiş biraz heralde :S tam bişi anlamadım tam olarak .

Carsberg ( hakan ) isim öyle aklımda kalmış bilmiyorum ama seninle aynı ittifakta olmak isterdim madem olmuycaksın sağlık olsun Smiley)
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : Şubat 20, 2011, 10:50:38 ÖS »

cihan sen bilirsin o günleri manasla ant bozma ne biliyim carsberg i bitirme filan tam o arada ben bıraktım oyunu . Her neyse seninle bastık bastık asker ama nasıl sıkıntı çektiğimizi biliyorsun kanka sen yoksan bende yokum SmileySmiley ordaki kayıtlar bittimi senn diyarda... oyun değişmiş biraz heralde :S tam bişi anlamadım tam olarak .

Carsberg ( hakan ) isim öyle aklımda kalmış bilmiyorum ama seninle aynı ittifakta olmak isterdim madem olmuycaksın sağlık olsun Smiley)

evet Hakan Smiley ben de seninle aynı ittifakta olmak isterdim ama bu diyar son diyarım maalesef Smiley
_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Şubat 21, 2011, 11:38:24 ÖÖ »

*bravo* *bravo* *bravo*
Tersi durumda (srknkryzgn) _SANCAK_ da aynısını yazardı dostum.
Onun için konuya katılırken ikinizi de kutlamıştım Grin
srknkryzgn oyuncusu benim gördüğüm askeri ağırlıklı oynayan en iyi oyuncudur.
O kankam olur, seni de bilirim ve paylaşımlarınızın kırıcı olmamasını istedim hep.
Sizleri ve diyarınızda emeği geçen herkesi tekrar kutlarım  *rose*

eyvallah kankam sagolasın.benim naciye dısında gercek anlamda kimseyle hiç bir sorunum olmadı.elbette kızdıgım ve belkide agzımdan kötü kelimelerin cıktıgı kimseler olmustur ama inanın gercek anlamda sadece bir kişiye  zinirliyim oda bana çamur iftira attıgı için.neyse iyisiyle kötüsüyle bir yıl gecti sayılır.burdan herkese verdiği emeginden dolayı teşekkür ediyorum.ama bu yıla kadar oynadıgım en kötü diyar olarakta anımsayacagım.diyarın ortasında olması gerekenler malesef diyar sonunda oldu.onunda tek sebebi naciye.keske bu tür kişiyi daha önceden temizlemiş olsaydık ta oyun sonunu daha cetin ve iddialı savaslarla tatlı tatlı gecirseydik.insallah baska diyarlarda birolmak dilegiyle tabi naciye karakterinde kişilerle degil Grin kimlerin kalbini kırdıysam herkesten özür diliyorum. KARA_HAN kankama gelince onada yorum yapmak istedim.bu oyunu bir cok kişi ile birlikte oynadım ama 2 kişi ile gercek anlamda zevk aldım ve gercekten güvenilir kişilerdi.bunlardan birisi KARA_HAN diğeri ensar.KARA_HAN  oyunu iki yönlü oynayan en iyi kişilerden biri diyebilirim.ben o kadar ugrasmama ragmen bilirimki benden hep bir adım öndedir Grin yani benimde arkamda benden saglam birinin rahatlıgıyla savasırım o varken Grin Grin .bence hilesiz hurdasız oynayan nadide kişilerden biri.ve hilesiz olarak hızla gelişen ender kişilerden.onu tanıdıgım için gercekten hep sanslı hissetmişimdir kendimi.yorumları için tesekkür ediyorum.herkese iyi oyunlar.....
« Son Düzenleme: Şubat 21, 2011, 11:41:43 ÖÖ Gönderen: _SANCAK_ » Kayıtlı
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Şubat 21, 2011, 11:50:37 ÖÖ »

Fiko maalesef kanka , bu gün td10 un son günü, ve ben yeni dönemde orda olamiyacağım.   Td6 da devam ediyorum dediğim gibi,  td6 da son diyarım olucak ve oyunu komple bırakıcam hayırlısıyla..   Bu arada askeri puan birincisi olup bitiriyorum oda buruk bir mutluluk oluyor bana..  keşke sende olsaydın da diyarın tozunu attırsaydık diyorum ama..

Uploaded with ImageShack.us
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Şubat 21, 2011, 11:54:10 ÖÖ »

eyvallah kankam sagolasın.benim naciye dısında gercek anlamda kimseyle hiç bir sorunum olmadı.elbette kızdıgım ve belkide agzımdan kötü kelimelerin cıktıgı kimseler olmustur ama inanın gercek anlamda sadece bir kişiye  zinirliyim oda bana çamur iftira attıgı için.neyse iyisiyle kötüsüyle bir yıl gecti sayılır.burdan herkese verdiği emeginden dolayı teşekkür ediyorum.ama bu yıla kadar oynadıgım en kötü diyar olarakta anımsayacagım.diyarın ortasında olması gerekenler malesef diyar sonunda oldu.onunda tek sebebi naciye.keske bu tür kişiyi daha önceden temizlemiş olsaydık ta oyun sonunu daha cetin ve iddialı savaslarla tatlı tatlı gecirseydik.insallah baska diyarlarda birolmak dilegiyle tabi naciye karakterinde kişilerle degil Grin kimlerin kalbini kırdıysam herkesten özür diliyorum. KARA_HAN kankama gelince onada yorum yapmak istedim.bu oyunu bir cok kişi ile birlikte oynadım ama 2 kişi ile gercek anlamda zevk aldım ve gercekten güvenilir kişilerdi.bunlardan birisi KARA_HAN diğeri ensar.KARA_HAN  oyunu iki yönlü oynayan en iyi kişilerden biri diyebilirim.ben o kadar ugrasmama ragmen bilirimki benden hep bir adım öndedir Grin yani benimde arkamda benden saglam birinin rahatlıgıyla savasırım o varken Grin Grin .bence hilesiz hurdasız oynayan nadide kişilerden biri.ve hilesiz olarak hızla gelişen ender kişilerden.onu tanıdıgım için gercekten hep sanslı hissetmişimdir kendimi.yorumları için tesekkür ediyorum.herkese iyi oyunlar.....

Bende hasan abi hakkında birkaç şey yazmak istiyorum..  Bu oyunda gördüğüm en mert, en delikanlı , en KRal abilerden biriydi..  ASkeri anlamda gördüğüm en büyük savaşçıydı.. Ondan çok şey öğrendim ve işallah öğrenmeye de devam edicem  ( hala birlikteyiz ) ..  Bu sene banada Çok şey katıcak ve diyar sonunda kardeşiyle övünücek diye umuyorum, yüzünü kara çıkartmam işallah abicim Smiley

_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Şubat 21, 2011, 02:07:19 ÖS »

Bende hasan abi hakkında birkaç şey yazmak istiyorum..  Bu oyunda gördüğüm en mert, en delikanlı , en KRal abilerden biriydi..  ASkeri anlamda gördüğüm en büyük savaşçıydı.. Ondan çok şey öğrendim ve işallah öğrenmeye de devam edicem  ( hala birlikteyiz ) ..  Bu sene banada Çok şey katıcak ve diyar sonunda kardeşiyle övünücek diye umuyorum, yüzünü kara çıkartmam işallah abicim Smiley

eyvallah kardesim yaptıgın yorumlar gercekten beni cok mutlu etti.eger arkadaslarıma bir yardımım dokunabildiyse ne mutlu bana ama daha savas konusunda senin yakınına yaklasamadım madalya kralı Grin saka bir yana askerini bu kadar iyi kulllanan ender oyunculardansın ve td6 da izliyorum seni.aynen bu sekilde devam et.artık senin düşmanın olmak istemem Grin Grin düşmanın olanında durumunu görmek istemiyorum diyecem ama görmek istiyorum tabi Grin Grin Grin aldıgın madalya ve askeri puanda 1. ten dolayı tebrik ediyorum insallah bunun daha ileri gitmesi dileginde bulunuyorum ki gördüğüm suana kadar daha ileri götürdün.ve askeri anlamda belki asker fazlası olarak senden öndeydim ama en büyük savascı bence sensin ben sadece bulundugum ittifaktaki arkadaslarımı tehlikeye düşürebilecek kişileri vurmayı seviyorum.ama sen maşallahın var diyarda sanırım gitmediğin kalmadı Grin Grin Grin tekrar basarından dolayı tebrik ediyorum ve devamını daha ileri bir konumda görmek istiyorum. *bravo* *bravo* *bravo*
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Şubat 21, 2011, 08:56:01 ÖS »

Tuğra ile yaptığımız ittifak savaşı da sonuçlandı skoru yazıyorum Smiley

Efendiler 27000
TUGRA 73283

Smiley
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Şubat 22, 2011, 11:43:18 ÖÖ »

eyvallah kardesim yaptıgın yorumlar gercekten beni cok mutlu etti.eger arkadaslarıma bir yardımım dokunabildiyse ne mutlu bana ama daha savas konusunda senin yakınına yaklasamadım madalya kralı Grin saka bir yana askerini bu kadar iyi kulllanan ender oyunculardansın ve td6 da izliyorum seni.aynen bu sekilde devam et.artık senin düşmanın olmak istemem Grin Grin düşmanın olanında durumunu görmek istemiyorum diyecem ama görmek istiyorum tabi Grin Grin Grin aldıgın madalya ve askeri puanda 1. ten dolayı tebrik ediyorum insallah bunun daha ileri gitmesi dileginde bulunuyorum ki gördüğüm suana kadar daha ileri götürdün.ve askeri anlamda belki asker fazlası olarak senden öndeydim ama en büyük savascı bence sensin ben sadece bulundugum ittifaktaki arkadaslarımı tehlikeye düşürebilecek kişileri vurmayı seviyorum.ama sen maşallahın var diyarda sanırım gitmediğin kalmadı Grin Grin Grin tekrar basarından dolayı tebrik ediyorum ve devamını daha ileri bir konumda görmek istiyorum. *bravo* *bravo* *bravo*

Çookk teşekkür ediyorum abicim güzel dileklerin ve yazın için.. Çok mutlu oldum =) Tekrar söylüyorum çırağın üstadının yüzünü kara çıkarmiycak emin ol Smiley

kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Şubat 22, 2011, 12:26:53 ÖS »

Eyvallah kanka o şans ve şeref bana ait seni tanıdığım için  *rose* *rose* *rose*
V5 de yabancılara karşı yan yana savaşmak kısmet olur inşallah Smiley
_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Şubat 23, 2011, 01:54:24 ÖÖ »

Eyvallah kanka o şans ve şeref bana ait seni tanıdığım için  *rose* *rose* *rose*
V5 de yabancılara karşı yan yana savaşmak kısmet olur inşallah Smiley

inşallah bir gün oda olur kanka yeni versiyonu iyice inceleyecegim bir ara sırf seninle birarada oynayabilmek için Grin Grin Grin
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : Mart 05, 2011, 09:04:27 ÖÖ »

http://www24.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/77/2011_2_19/77006628_77022771_979562

http://www24.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/77/2011_2_19/77003800_77022771_979584
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Mayıs 21, 2011, 08:40:38 ÖÖ »

lquerius da kim? raporlarımdaki isimler değişmiş nasıl düzelicek bunlar? Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Mayıs 21, 2011, 12:32:56 ÖS »

lquerius da kim? raporlarımdaki isimler değişmiş nasıl düzelicek bunlar? Smiley

Aynısı bana da oldu Grin td9 da diyar kapanınca id çakışmasımı ne oluyor sanırım Smiley Benim adımda kavin olmuş  *hahaha* *hahaha*
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!