Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 08:08:38 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: td10 dan bazı savaşlarım!!!  (Okunma Sayısı 13600 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Şubat 16, 2011, 11:38:15 ÖS »

tbrkler dostum önerileride güzel sunmuşlar Smiley ama ben şövlerinle hafif süvarileri niye yolladıgını çözemedim hiç gerek yoktuki  Smiley

GALATASARAY  ...
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Şubat 16, 2011, 11:55:06 ÖS »

tbrkler dostum önerileride güzel sunmuşlar Smiley ama ben şövlerinle hafif süvarileri niye yolladıgını çözemedim hiç gerek yoktuki  Smiley

saol dostum Smiley hafif süvarinin şöv. kanatlanmasını engelleyeceğin idüşünmemiştim yollarken rasgele yollamıştım. sonradan bi arkadaşım söyledi niye yolluyosun falan diye orda farkettim ben de saçma bişey yaptığımı Smiley şuan yollamıyorum mesela biryere giderken ama o savaşlarda acemiliğime geldi biraz Smiley
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Şubat 17, 2011, 11:59:04 ÖS »

saol dostum Smiley hafif süvarinin şöv. kanatlanmasını engelleyeceğin idüşünmemiştim yollarken rasgele yollamıştım. sonradan bi arkadaşım söyledi niye yolluyosun falan diye orda farkettim ben de saçma bişey yaptığımı Smiley şuan yollamıyorum mesela biryere giderken ama o savaşlarda acemiliğime geldi biraz Smiley
hmm anladım kardeş Smiley olur böyle vakalar Smiley önemli olan bidaha olmaması tabi  Smiley

GALATASARAY  ...
kaoSs18
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Şubat 18, 2011, 10:41:01 ÖS »

carsberg aradan sonra geri döndüm baktım burda bölüm acmışssın Smiley Gören burdaki herkesi maden sen yaptın sanıcak Smiley nese bu sezon beklerimmm herkesi ,:)
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Şubat 18, 2011, 11:37:53 ÖS »

carsberg aradan sonra geri döndüm baktım burda bölüm acmışssın Smiley Gören burdaki herkesi maden sen yaptın sanıcak Smiley nese bu sezon beklerimmm herkesi ,:)

listeye koyduklarımın hepsini ben maden yaptım evet. listede barbaros10 yok. onu da ben yaptım bu arada Smiley seneye yokum maalesef artıkbaşkalarıyla savaşırsın yapıcak bişey yok Smiley
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Şubat 19, 2011, 10:55:18 ÖÖ »

Fikoooo kardeşimm , nerelerdesin sen yaa??  Hiç uğramaz oldun oyuna hiç selam vermez oldun bize özelttin kendini..  Td10 da değilde td6 dayım kardeşim artık beklerim buraya Smiley)

Uploaded with ImageShack.us
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Şubat 19, 2011, 11:24:46 ÖÖ »

Dün gece srknkryzgn ve osmangazi nin bana çaktığı raporları 1 hafta sonra buraya koyucam.. ikisini de tebrik ederim çok güzel savaşlar çıkardıalr ortaya Smiley
biz ittifak mıyız ki ittifak savaşı yapmaya kalkıyoruz. ittifak dediğin yerde yardımlaşma dayanışma olur. 15 kişilik ittifakta sadece 1 kişi mi savaşmaya çalışır. ittifağımızda bulunmayı haketmeyenleri ittifakn çıkardım. isteyen kızsın umrumda bile değil. bazıların haksızlık oldu biliyorum ama onlara da ayrı olarak anlatırım durumu..son günlerimiz heyecanlı geçsin istemiştim. benim için gerçekten heyecanlı geçti umarım tuğra ittifağı için de öyle geçmiştir..  savaşın galibi belli ama ben skoru merak ediyorum. tek savaşta askeri uanda 1. liğe yükselebilicek misiniz onu merak ediyorum inşallah tüm sıralamalrda 1. sizden çıkar çünkü hakeden sizsiniz.. imkanı olupta yardım etmeyenlere söylenicek laf bulamıyorum. oyundan böyle zevk alıyolarsa böyle devam etsinler...
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Şubat 19, 2011, 12:04:23 ÖS »

Afferim sana abicim yakışan msjı atmışsın , forumda hep tartışma ortamı varken Attığın bu içten msjı alkışlıyorum..  Bravoooooooo

sadakat
SADAKAT
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Şubat 19, 2011, 12:36:07 ÖS »

İttifak olmak demek birlik olmak, yardımlaşmak demektir.. Biz bugüne kadar ittifak olamadık..Bu ittifakta bulunmayı haketmeyen herkes ittifaktan atılmıştır.. 3-4 aydır seyahatte olanları, oyuna girip millete yem olanları ve sıralama sevdası yüzünden ittifak arkadaşlarını yarı yolda bırakanları ittifağımızdan ihraç etmiş bulunuyorum.Tuğra ittifağını birlik-beraberlik ve uyumluluğu sebebiyle tebrik ediyorum..Bu diyarda 1. liği hakeden tek ittifaksınız ve tüm sıralamalarda 1.liği hakeden oyuncuların sizde olduğunu düşünüyorum(garip_kral hariç).. srknkrygzn ve osmangazi başta olmak üzere hepinizi tebrik ediyorum. ittifak dediğin Efendiler gibi değil Tuğra gibi olur.. başarılarınızın devamını diliyorum...(Carlsberg)

HAKAN KAERDEŞİME BU İÇTEN DUYGULARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.  *rose* *heart* *kissgirl*
kaoSs18
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Şubat 20, 2011, 12:07:02 ÖÖ »

cihanım valla kanka sorma hanım bağlattırmadı bi türlü neti yahu anca yeni fırsatını buldum bi şekilde bağlattırdım snn dediğin gibi bekarlıkta ki gibi olumyor hic bişi kardeşim bilmiyorum oyuna bi baktım değişiklikler olmuş Smiley beraber bitiremedik ya şu diyarda o bitirdi beni bi baktım herkes çorba olmuş kaynamış ne türkiyem ne anti hicbirinden eser yok serdar filan da bırakmış Sad özledim anasını satıyım hepinizi Smiley
kaoSs18
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Şubat 20, 2011, 12:09:29 ÖÖ »

benim hesabı ben bırakmadan önce bonus yapabilirmiydin bilmiyorum ben bıraktıktan sonra neler oldu bilmiyorum benim puanım bu kadar düşük değildi Smiley her neyse kaosun şifresi ne bilmiyorum ama bırakmadan önce sni her türlü kesiyordum SmileySmiley nese diyar baya güzel geçmiş bitirdiniz yani bensiz aşk olsun Smiley):
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Şubat 20, 2011, 12:59:34 ÖÖ »

benim hesabı ben bırakmadan önce bonus yapabilirmiydin bilmiyorum ben bıraktıktan sonra neler oldu bilmiyorum benim puanım bu kadar düşük değildi Smiley her neyse kaosun şifresi ne bilmiyorum ama bırakmadan önce sni her türlü kesiyordum SmileySmiley nese diyar baya güzel geçmiş bitirdiniz yani bensiz aşk olsun Smiley):

sen sanırım temmuz sonunda bıraktın. ağustos başından itibaren askerim seni yenebilicek seviyedeydi çünkü Smiley
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Şubat 20, 2011, 12:36:57 ÖS »

Hakanım imkanı yok sen fikonun orduyu 1 ay daha kesemezdin,  çünki fiko ve bende diyarın en büyük 4. ve 5. ordusu vardı Smiley)  nyse ha öyle ha böyle , fikom evlendi gitti zaten Smiley)  evlilik nasıl gidiyor kardeşim benim sen onu de bana Smiley)  bu sene ben td10 da başlamiycam maalesef, bensiz ne yapıcaksın kanka =)   

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Şubat 20, 2011, 12:38:06 ÖS »

Bu arada efendilerden tuğraya , efendilerden tuğraya  ,  nasılsın tuğra Smiley)  Savaşalımmı Tongue

carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Şubat 20, 2011, 02:25:59 ÖS »

Bu arada efendilerden tuğraya , efendilerden tuğraya  ,  nasılsın tuğra Smiley)  Savaşalımmı Tongue

Smiley
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!