Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 06:22:15 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 11 12 [13]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BENMASKE(Sadece Madalyon getiren savaşlar)  (Okunma Sayısı 37360 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BEYAZULKE
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : Haziran 27, 2009, 12:29:59 ÖÖ »

Bir gün yine bekleriz. En azından kısa süren diyarlarda oynamalısın.
yok dostum düşünmüyorum artık..2 diyardır beraber savaştığımız ve gerçekten kardeş kadar yakın olduğumuz lost we welat kardeşimle beraber bıraktık.anca beraber kanca beraber yani:)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #181 : Haziran 27, 2009, 09:51:13 ÖÖ »

Ne diyeyim, yolunuz açık olsun hepinizin. İnşALLAH hayatta da böyle başarılı olursunuz.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : Haziran 30, 2009, 12:35:47 ÖÖ »

Evet arkadaşlar,nihayet diyar bitti...sıkıcı bir diyar geçirdik.rakipsiz olmak ,savaşacak kimse bulamamak kötüydü.aşağıdan oyuncu gelmedi.bu yüzden en büyük kapışma iki Türk arkadaşım arasında oldu.Aslında kapışma kavramı uymadı sadece son gün fantazisi diyelim bence.Smiley

maske kardeşim gibi bende 2 diyardır oynadığım imperiaya bir daha dönmemek üzere veda ettim.BEYAZULKE nickini birlikte oynadığım kardeşlerimle hafızalara kazdığıma inanıyorum.

İmperia gerçekten bağımlılık yapıyor.hayatta imperiadan çok daha güzel şeyler var emin olun.Bu kadar zaman harcadığıma şimdi inanamıyorum..
 Paylaşıma girdiğim tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.herşey gönlünüzce olsun

senin ismini unutmak mümkün mü be abi Smiley sen hafızamın en kral kosesındesın Smiley ALLAHA emanet ol arada takıl yada msn uzerın konusalım ozletme kendını

DARBE
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #183 : Temmuz 01, 2009, 12:08:17 ÖS »

merhaba ibrahim ben DORLİON güzel savaştı ardından ben gitmiştim  Grin ama ne yazık ki savaşı silmişim  *crazy* diyar 7 den tüm arkadaşlara teşekkür etmek isterim ( biraz geç de olsa ) beyaza welata losta cocoya ve sohbet etiğim tüm arkadaşlara.... güzel bi diyardı bence çünkü yine türklerin hegemoniyası vardı  *hahaha* umarım yine bi başka diyarda ilerki zamanlarda tekrar karşılaşırız HOŞÇAKALIN 

UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZ
BEYAZULKE
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #184 : Eylül 26, 2009, 10:06:29 ÖS »

uzun aradan sonra sıralamaya baktım ama içim burkuldu.ilk 50 de sadece 2 türk arkadaşımız var:(
Sayfa: 1 ... 11 12 [13]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!