Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 01:24:10 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BENMASKE(Sadece Madalyon getiren savaşlar)  (Okunma Sayısı 37357 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #165 : Haziran 04, 2009, 12:09:49 ÖÖ »

bunuda gördüm ya dahada gam yemem walla:)))süpersin be usta...her iki olay içinde tebrik ederim

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
willsiz
serwet
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #166 : Haziran 08, 2009, 03:58:30 ÖÖ »

*xxx* *xxx* *xxx* *xxx* kafam beynm yermden kaydı yaa o ne öle sewnidm ben merkezi 11 oldu ii ii die ama neler war helal olsun yaa tebrkler  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

>>>>>>>ZAFER, HAKKIN VE HAKKA İNANANLARINDIR.Biz kaleler yıkar, ordular yeneriz. Ancak gönül kırmayız.<<<<<<<
BENMASKE
Ziyaretçi
« Yanıtla #167 : Haziran 11, 2009, 08:43:13 ÖS »

İyi temenniler ve tebrikler için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Darısı sizlere  Wink
Şuan 7.diyar bittiği için son savaşın raporunu yayınlıyorum. Herzaman kazandığım savaşları yayınladım.. Bu sefer ve ilk kez kaybettiğim bir savaşı yayınlıyorum ama bu savaşı herkez görmeli.. Rakibimi tebrik ediyorum güzel karşıladı.. İmperianın en büyük savaşını kaybetmiş olsamda yayınlamaya değer..Bu arada 2009 yılını simgeleyen 2009 adet a.mancınık vardı ama ne yazık ki güüüümledim için raporda çıkmamış..

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/7/2009_6_9/6070084_6133175_149715

Yaklaşık 2 senedir imperia alemindeyim. Burda çok iyi arkadaşları tanıdım, güzel muhabbetlerimiz, güzel zamanlarımız, gecelerimiz, sabahlarımız oldu.. Tüm arkadaşlara, oyunda emeği geçen tüm görevli arkadaşlara teşekkür ediyorum. İmperia bir bağımlılık ve ben bu bağımlılıktan kurtulmaya karar verdim.. Darısı başınıza Smiley Tüm arkadaşlarıma oyunda başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum. Allah'a emanet olun. Hoşçakalın..  *rose*

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #168 : Haziran 11, 2009, 08:49:43 ÖS »

Ekonomi için tebrik ederim ağabey...
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #169 : Haziran 11, 2009, 10:32:27 ÖS »

Ekonomi için tebrik ederim ağabey...
abi yayınladıgın savaş harbiden muhteşem birşey kazanan nekadar askerı puan aldı cok merak ettım acıkcası

willsiz
serwet
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #170 : Haziran 11, 2009, 11:45:20 ÖS »

abi sana yeni hayatında basarılar dilerim (ewleniodun yaa) bu arada haziran demstn basladımı hazırlıklar:) sawasta bi harika olmus keske bu sawası alsaydın  Sad

>>>>>>>ZAFER, HAKKIN VE HAKKA İNANANLARINDIR.Biz kaleler yıkar, ordular yeneriz. Ancak gönül kırmayız.<<<<<<<
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #171 : Haziran 12, 2009, 08:41:27 ÖÖ »

tbrk ederim yaptıkların hatırlanmana yeter zaten bu konuya girip bakan herkez senin nasıl bir oyuncu oldunu görecektir oyunu buraksanda arada bir foruma uğra haftada 1 de olsa yolun açık osun  *rose*
BENMASKE
Ziyaretçi
« Yanıtla #172 : Haziran 13, 2009, 05:02:28 ÖS »

abi yayınladıgın savaş harbiden muhteşem birşey kazanan nekadar askerı puan aldı cok merak ettım acıkcası
Kazanan sanırım 90bin küsür askeri puan almıştı Smiley
abi sana yeni hayatında basarılar dilerim (ewleniodun yaa) bu arada haziran demstn basladımı hazırlıklar:) sawasta bi harika olmus keske bu sawası alsaydın  Sad

Teşekkürler kardeş.. Evet hazırlıklar başladı bitmek üzere, tatlı ama yorucu hazırlıklar .. Son savaş raporumu da kazandığım bir savaşı vermeyi bende isterdim ama nasip değilmiş.. Futbolda nasıl deriz "skordan ziyade güzel futbol olsun" buda öyle oldu Grin

Cris dostum teşekkürler. İnşallah zaman buldukça gelmeye çalışacam  *rose*

willsiz
serwet
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #173 : Haziran 13, 2009, 08:04:32 ÖS »

wala abi bende kendi abimden bilirim bu tarz hazrlıgın gselligini arada ufak tefek istemedn aksilikler olur ama sen hep sakin ol  Smiley Smiley dedgin gbi abi harika sawas ama

worrior2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #174 : Haziran 20, 2009, 03:57:05 ÖÖ »

Gozumu ilk diyar 7 de acmistim 2 sene once ve bu diyarda 2 hafta once bitince imperiayi artik eskisi gibi pek oynamayacagim, oyunun hakkini vermek istedinmi bayaga bir vakit aliyor, ve dolaysiyle baska seylerden odun vermek zorunda kaliyorsun. Suan sadece hollanda diyarinda takiliyorum oda sirf zevk icin ve fazla on olmaya gerek olmadigindan. Bilmiyormuyum tekrar donermiyim diyar 7 ye. 4 donem orda oynadim ve herzaman turklerin borusu ottu orada, bunlardan biride ibrahimdi (benmaske). Dugunune az kaldi dostum umarim omur boyu mutlu olursun ve kucuk kucuk bebelerin olur. Ve bilmiyorum daha buyugu varmi suana kadar, fakat yaptigimiz savas benim gordugum en buyuk savasti, gerci keske vaktin fazla olsaydida o askerleri baska bir sekilde sehit verseydin. Burdan beni taniyan ve tanimayan tum arkadaslara selamlar.

Mehmet

(aykan, cocomurat, ve hollanda diyarinda fenerbahce)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #175 : Haziran 20, 2009, 10:55:41 ÖÖ »

Gozumu ilk diyar 7 de acmistim 2 sene once ve bu diyarda 2 hafta once bitince imperiayi artik eskisi gibi pek oynamayacagim, oyunun hakkini vermek istedinmi bayaga bir vakit aliyor, ve dolaysiyle baska seylerden odun vermek zorunda kaliyorsun. Suan sadece hollanda diyarinda takiliyorum oda sirf zevk icin ve fazla on olmaya gerek olmadigindan. Bilmiyormuyum tekrar donermiyim diyar 7 ye. 4 donem orda oynadim ve herzaman turklerin borusu ottu orada, bunlardan biride ibrahimdi (benmaske). Dugunune az kaldi dostum umarim omur boyu mutlu olursun ve kucuk kucuk bebelerin olur. Ve bilmiyorum daha buyugu varmi suana kadar, fakat yaptigimiz savas benim gordugum en buyuk savasti, gerci keske vaktin fazla olsaydida o askerleri baska bir sekilde sehit verseydin. Burdan beni taniyan ve tanimayan tum arkadaslara selamlar.

Mehmet

(aykan, cocomurat, ve hollanda diyarinda fenerbahce)

Ben de 2 sene önce gözümü uluslararası diyar 7'de açmıştım. Ama bana orada sadece 1 sezon oynamak nasip oldu. Gerçekten orada hep Türkler'in borusu öterdi. O zamanlar oyunu fazla bilmediğimden puanım düşüktü, ama yüksek puanlıları sürekli takip ederdim. Türkler her zaman öndeydiler. Hatta düşük puanlılarda bile Türkler ön plana çıkardı.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #176 : Haziran 20, 2009, 11:03:13 ÖÖ »

Ben de 2 sene önce gözümü uluslararası diyar 7'de açmıştım. Ama bana orada sadece 1 sezon oynamak nasip oldu. Gerçekten orada hep Türkler'in borusu öterdi. O zamanlar oyunu fazla bilmediğimden puanım düşüktü, ama yüksek puanlıları sürekli takip ederdim. Türkler her zaman öndeydiler. Hatta düşük puanlılarda bile Türkler ön plana çıkardı.
şahsen bende ilk orada başladım ozaman o dıyar 4 aydı orada cok güzel arkadaşlıklar edindim başta lost olmak üzere diğer ittifak arkadaşlarımı cok sevdım sorakı donem tekrar başladık ve orayıda tekrar hemen hemen aynı kadro devam ettik ozamandan beri biliyorum benmaskeyi unutmam 4 günde maraşali almıstı Grin ozamanlar 4 gunde marasalı almak bize hayal geliyordu yeni oyamaya başlamıştık çünkü cok güzel günlerdi reel hayatın da mutluluklar abi bu arada (( jübilemi diyar 7 de yapacagım )) ozaman efsane bır ittifak kurarız diyarda ne dersiniz

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #177 : Haziran 20, 2009, 11:09:19 ÖÖ »

Jübile mi? Tavsiye etmem. Ben jübileyi düşünmüyorum. Ömrüm ve fırsatım olduğu sürece bu oyunu oynarım.
BEYAZULKE
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #178 : Haziran 26, 2009, 10:17:04 ÖÖ »

Evet arkadaşlar,nihayet diyar bitti...sıkıcı bir diyar geçirdik.rakipsiz olmak ,savaşacak kimse bulamamak kötüydü.aşağıdan oyuncu gelmedi.bu yüzden en büyük kapışma iki Türk arkadaşım arasında oldu.Aslında kapışma kavramı uymadı sadece son gün fantazisi diyelim bence.Smiley

maske kardeşim gibi bende 2 diyardır oynadığım imperiaya bir daha dönmemek üzere veda ettim.BEYAZULKE nickini birlikte oynadığım kardeşlerimle hafızalara kazdığıma inanıyorum.

İmperia gerçekten bağımlılık yapıyor.hayatta imperiadan çok daha güzel şeyler var emin olun.Bu kadar zaman harcadığıma şimdi inanamıyorum..
 Paylaşıma girdiğim tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.herşey gönlünüzce olsun
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #179 : Haziran 26, 2009, 03:17:14 ÖS »

Bir gün yine bekleriz. En azından kısa süren diyarlarda oynamalısın.
Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!