Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 06:57:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: son zamanlarda yaşanan giriş sorunuyla ilgili yapılması gerekenler  (Okunma Sayısı 2396 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 19, 2010, 01:07:48 ÖS »

1-Oyuna giremedikleri için yabancı ülkedekilerden geri kaldık onlar madenleri sömürürken biz oyuna bile giremiyoruz onun için zararı kapamak adına sorun yaşanan ülkedeki her oyuncuya üretim çekmeleri için 100 premiyum hediye edilmesi gerek.

2-Köylerimizden sürekli bakım alındı ve hala alınıyor bu bakım ücretlerinin hesaplanarak bize geri iade edilmesi.Sırf bakım ücretinden dolayı çok askeri olan kişiler milyonlarca eksiye girmiştir ve oyunu bırakacak duruma gelmiştir bu mağduriyet böyle giderilmelidir.

3-İttifak savaşında olup askerlerini kaybedenlerin kaybedilen asker tutarı,kale tamiratı,kaybedilen mutluluk,eğer yağma yemişse kaybedilen nüfus geri verilmeli,varsa kaybedilen kaynak geri iade edilmeli ve bu yapılan savaş puanı ittifak savaşı puanı sayılmamalı.

4-Oyuna giremediği için kalesinde kalıpta saldırı yiyip (SAVAŞI KAZANMIŞ KAYBETMİŞ FARKETMEZ) ordusu azaltılan veya yok edilenlerin orduları,kalesi yıkılanların kale tamiri,yağma yiyenlerin nüfus kaybı,kale tamiratı,kaybedilen mutluluk ve varsa kaybedilen kaynak geri iade edilmeli.

5-Premiyum paketini haftalık-aylık gibi aktif eden arkadaşlar için bu oyunda hata olduğu ve ulaşamadıkları süreler sayılmamalı.

MAĞDURİYETİMİZİN GİDERİLMESİNİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLERİ BEN BÖYLE SIRALAMAK İSTEDİM YAPILMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM AMA EN AZINDAN YAPILAN BU HAKSIZLIĞA EYVALLAH DEMEYELİM SESİMİZİ ÇIKARTALIM...
« Son Düzenleme: Aralık 19, 2010, 01:13:02 ÖS Gönderen: tahsin18 » Kayıtlı

airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2010, 01:13:54 ÖS »

aslında yapıması gereken tek  bır sey var madem oyunu tatıl etmıyorsunuz tum dıyarlarda oynuyan turk oyuncuları gecıcı olarak oyundan uzaklastırıcaksın hanı bı ısaret koyuyolar uzerıne tıkayınca oyun yonetımı tarafından oyundan uzaklastırılmıstır dıye  sorun cozuluncede acarsın oyuncunun dokunulmazlıgını bunu yapacak olanda bu teklıfı sunacak olanda  blues  admın dır.

ama malesefkı bu cozumu bıle gundeme getırmemıstır.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2010, 01:17:58 ÖS »

Öyle yapışacağına serverleri geri alsınlar. Yapılamayacak şey değil geçmişte yapıldı biliyorum. Mesela Dns olayı çıkmadan önceki güne dönsün oyunlar.
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 19, 2010, 01:20:26 ÖS »

oda bır çözum ama  madem turkıye ıle ılgılı problem  herkes madur olmasın  bızde en az zararla bunu anlatalım amaclı yapılabılır en ıyı uygulama yukarıda acıkladıgım gıbı olmalıydı.
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 19, 2010, 03:18:42 ÖS »

aırman abı senın dedıgın gıbı olursa turkler uretmez ve gerı kalır.. yapılması gereken tek şey turklere saldırılması yasaklanacak turk dıyarlarındada saldırılar komple duracak.. ınternasıonal dıyarda tum saldırıları durdurursanız bu sefer obur ulkeler tepkı gosterecek.. yonetım ortada kalacak..
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Aralık 19, 2010, 05:27:08 ÖS »

aırman abı senın dedıgın gıbı olursa turkler uretmez ve gerı kalır.. yapılması gereken tek şey turklere saldırılması yasaklanacak turk dıyarlarındada saldırılar komple duracak.. ınternasıonal dıyarda tum saldırıları durdurursanız bu sefer obur ulkeler tepkı gosterecek.. yonetım ortada kalacak..

bende farklı bır sey soylemedım 
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 19, 2010, 05:29:00 ÖS »

aslında yapıması gereken tek  bır sey var madem oyunu tatıl etmıyorsunuz tum dıyarlarda oynuyan turk oyuncuları gecıcı olarak oyundan uzaklastırıcaksın hanı bı ısaret koyuyolar uzerıne tıkayınca oyun yonetımı tarafından oyundan uzaklastırılmıstır dıye  sorun cozuluncede acarsın oyuncunun dokunulmazlıgını bunu yapacak olanda bu teklıfı sunacak olanda  blues  admın dır.

ama malesefkı bu cozumu bıle gundeme getırmemıstır.
ufakda olsa farklılıklar var Undecided
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Aralık 19, 2010, 05:42:37 ÖS »

oyundan uzaklastırılınca yonetım tarafından yanı uretım devam eder sadece asker ve arastırma basmak olmaz oda bır kac gunlugune ıdare eder onemlı olan saldırı almamak
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 19, 2010, 05:44:50 ÖS »

oyundan uzaklastırılınca yonetım tarafından yanı uretım devam eder sadece asker ve arastırma basmak olmaz oda bır kac gunlugune ıdare eder onemlı olan saldırı almamak
araştırma basılmaz para birikir... ve saldırılar acılınca anında dalarlar ne zaman acılacagını dıger ınsanlar ogrenır.. ve tam saatınde orduyu yollar.. bırıken kaynakların sadece yarısını harcıyabılırsın... polemıge gırmeye gerek yok goruş aynı...
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Aralık 19, 2010, 05:46:58 ÖS »

uc gundur takıp edıyorum  benım bulundugum bolgede saat 15.00 ıle 17.00 arası oyuna gırmekte sorun yok hıc bır ayarıda degıstırmedım  bu saatlerde rahatlıkla oyuna gırebılıyorum ama bu saatlerden sonra 24 saat boyunca tık yok

demekkı bıze tanınan onlıne suresı gunde 2 saatmiş     Grin
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 19, 2010, 05:49:47 ÖS »

uc gundur takıp edıyorum  benım bulundugum bolgede saat 15.00 ıle 17.00 arası oyuna gırmekte sorun yok hıc bır ayarıda degıstırmedım  bu saatlerde rahatlıkla oyuna gırebılıyorum ama bu saatlerden sonra 24 saat boyunca tık yok

demekkı bıze tanınan onlıne suresı gunde 2 saatmiş     Grin
yeter turklere cok bıle demışlerdir Grin Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!