Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 06:05:22 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DNS sorunu ve Hukuki Yaptırım  (Okunma Sayısı 13594 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
IV.MURAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #60 : Aralık 20, 2010, 12:03:54 ÖÖ »

bız kendı aramızda sorunumuzu cözdük ıttıfakca herkese dns ayarlarını yaptırdım bizi madur eden ve işini dogru yapmayan İMPERİAONLİNE yerine sorunumuzu cözdük.. her türlü harekete bizde varız sonana kadar hukuk diyorsanız hukuk hack diyorsanız hack grup kurup facebook gıbı sosyal paylaşım sitelerinde karalama yada topluca oyunu bırakma ne olursa biz bu hareketin içindeyiz.....dün bulgar forumuna göz attım arkadaşların dedı gıbı orda boyle bir problem söz konusu degil sadece ülkece bize yapılmış bir olay olarak görüyorum
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Aralık 20, 2010, 12:40:46 ÖÖ »

bız kendı aramızda sorunumuzu cözdük ıttıfakca herkese dns ayarlarını yaptırdım bizi madur eden ve işini dogru yapmayan İMPERİAONLİNE yerine sorunumuzu cözdük.. her türlü harekete bizde varız sonana kadar hukuk diyorsanız hukuk hack diyorsanız hack grup kurup facebook gıbı sosyal paylaşım sitelerinde karalama yada topluca oyunu bırakma ne olursa biz bu hareketin içindeyiz.....dün bulgar forumuna göz attım arkadaşların dedı gıbı orda boyle bir problem söz konusu degil sadece ülkece bize yapılmış bir olay olarak görüyorum
Ben çalıştığım kurumun bilgisayarını kullanıyorum. Ne bir ayar değiştirebiliyorsun ne de bir program yükleyebiliyorsun. Ayarlamalar yapılırken işi yapan adama rica ettim de oyuna girişim engellenmedi. Diğer Pc lerden Face e bile girilmiyor. Yani dostum ben ayar yapıp sorunu çözemiyorum. Siz en azından sorumsuzca davrananlar yerine sorumluluk gösterip sorununuzu çözmüşsünüz, ben veya benim durumumda olanlar ise mecburen çekmeye devam ediyoruz. T9 da ittifak savaşındaki rakipler vurmuş, D6 da da bulgarlar yol geçen hanına çevirmişler oyunu. Kendimi zor tutuyorum maksadını aşan sözler söylememek için. Buradaki modlar değil ama gerçekten bu sorunu çözemeyen yöneticilerin kulaklarını çınlatıyorum bir kaç gündür.... :rant:

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Aralık 20, 2010, 01:33:42 ÖÖ »

aslında facebookta bir grup açabılırız
online oyunlarda turklere yapılan ayrımcılıgı vurgulamak amacıyla  Huh?
turklere haksızlık sadece ımperıada değil diger online oyunlardada buyuk haksızlık ve ıhmalkarlık orneklerı var
IV.MURAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : Aralık 20, 2010, 08:06:38 ÖÖ »

facebook da grup kurma işinden ben anlamıyorum grubu biri kursun biz destegi veririz sonuna kadar
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Aralık 20, 2010, 08:16:35 ÖÖ »

Grubu kurun bende anlamam uye toplama isini bana birakin..
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Aralık 20, 2010, 09:10:33 ÖÖ »

facebookta grup kurmak biraz reklam yapmak gibi oluyor.

IV.MURAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : Aralık 20, 2010, 09:13:56 ÖÖ »

facebookta grup kurmak biraz reklam yapmak gibi oluyor.
hayır ben katılmıyorum hatta super olur ama grup soyle olmalı imperiaonline türkiye gibi hem facebookdan da sıkıntılarımızı  paylasırız hemde daha cok kaynasma ımkanımız olur dıye dusunuyorum bır reklam olcaksada türkiye deki oyuncuların reklamı olur bence zaten imperiaonline bir sayfası var biz onu kişisellendırmıs oluruz dıye dusunuyorum
mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Aralık 20, 2010, 09:24:18 ÖÖ »

grubumuz kurulmuştur...  http://www.facebook.com/home.php?sk=group_178075712217384   linkinden  İMPERİA ONLİNE TÜRKİYE grubuna katılabilirsiniz.
IV.MURAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : Aralık 20, 2010, 09:32:53 ÖÖ »

teşekkur ederız dostum ben katılma istegi gönderdim
mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Aralık 20, 2010, 09:40:32 ÖÖ »

kbl ettim, istekli gruba katılmayı kaldırdım. herkese açık artık.. forumda da bi başlık açayım.
blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Aralık 20, 2010, 11:47:31 ÖÖ »

Bu konunun cuma günü açılması gerekiyordu ve modlar tarafından açılmalıydı.çoğul konuşmaya dilim varmıyor çünkü forumla ilgilenen tek mod olduğunun hepimiz farkındayız.neden bu işe de koşturmuyorsun demek biraz gaddarlık olur.o yüzden tek modumuzu söyleyeceklerimden hariç tutuyorum.nedense yıllardır modlarımız sadece kendini seçenleri hatırlıyorlar.seçilme amaçlarını hemen unutuveriyorlar.modların asıl görevi temsilciliktir.modlar bizim,admin modların temsilcisidir.forumdaki soruyu ben de cevaplarım.asıl görev hakların korunması.cumadan beri hakkımız yeniyor fakat hiçkimsenin umrunda değil.yapacak birşey yok mu?var.1 yıl ilk 20de kalsanız dahi 6 saatlik üretim ve premiuma 1k kredi harcıyorsunuz.1k kredi işin ucuz tarafı.asıl ağır taraf ise uykusuz kalınan geceler ve yediğiniz küfürler.

bu kadar bedel ödeyip hala  adminlerin cuma gününden bozuk bir oyundaki saldırıları açıp evlerine tatil yapmaya gitmesi zorunuza gitmiyorsa diyecek birşey yok yazımın gerisini okumayın.düşünün ki 10 aylık bir emek sahibi oyuna erişemiyor fakat onun can düşmanı tıkır tıkır oynuyor.sonuç ise 10aylık emek+paranın çöp olması.bu konuda suçlu blues değil.blues orada bir çalışan.saldırılar kapansın dediğinde iş bitmiyor.hatırlarsanız daha önceki bir problemde  ben bastırıyorum fakat sonuç alamıyorum siz de mail atın demişti.asıl olay ofisteki şef ya da oyun sahibi yani yetkili kişi.

siz para verip kredi yüklettiğiniz oyuna erişemiyorsanız oyun sahibi sorunu halledip paranızın yanmayacağını garanti etmek zorunda.beğenmiyorsan oynama mantığı yıllar önce tüketici hakları kararnamesiyle çürütüldü.hakkımızı aramak için hukuki yol açık.ben de mağdurum fakat para karşılığı kredi almadım.parasıyla rezil olanlar aşağıdaki oyun sözleşmesininden vereceğim alıntıları okusunlar lütfen:
üstte de gördüğünüz gibi imperia online size şunu diyor.yüzde 98 oranında sorunsuz/kesintisiz bir oyun sunacağız.virgülü yanlış yere koymuşlar sanırım neyse diğer madde de ise hatalarımız olabilir hatalardan sorumlu değiliz ihmallerden sorumluyuz.giriş problemi olduğunu söyleyip saldırıları açıp tatile gitmek ihmalkarlıktır hem de daniskası.bu yüzden imperia online %100 suçludur.pzt. göreceksiniz ki kayıplar iade edilmeyecek.
aynı imperiaonline şöyle de bir madde koymuş.maddenin içeriğinde eğer birisi sizin hakkınıza tecavüz ediyorsa suçlusu sizsiniz eğer biz kendimizi savunmak zorunda kalırsak masraflarımızı ödersiniz gibi bir tabir var.ayrıca sanki çok iyi hizmet veriyorlarmış gibi bide ödemeleriniz gecikirse masraf alırız diye de bir madde koymuşlar.gördüğünüz gibi oyun kurucuları kendinden o kadar emin ki hatayı kabul etmiyorlar.

ne yapılabilire gelince.dava açılabilir.samast şirket avukatıyla konuşacaktı.her ne kadar  birbirimizi sevmeksekte olayın benle alakası olmadığını kavrayıp konuya destek vereceğinden eminim.o iş olmasa bile 30kişi toplanıp ortak bir hesaba 30ar lira göndersek 900 lira eder.dediğim gibi,benim alacağım bir tazminat yok fakat  insanların 1 yıllık uykusuzlukları ve emekleri adminlerin 2 günlük uykuları için heba edilince dayanamadım.gerekli destek toplanmaz ve altı üstü bu bir oyun zihniyetiyle devam edilirse önümüzdeki yıllar boyunca yetkili kişilerin bu ''terbiyesizlikleri'' devam edecektir.

Uğur , giriş sorunlarının modlarla ne alakası var acaba?

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Aralık 20, 2010, 12:04:37 ÖS »

yapılabilecek birşeyler varsa buna modların önayak olması gerekir.yapılacak şeyi bilmiyorlarsa fikir alışverişi için yine modların adım atması gerekir.madem geldin rica etsek sorar mısın krum'a.kayıplar iade edilecek mi?

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Aralık 20, 2010, 12:07:27 ÖS »

sayın admin şuan oyun gene açılmıyor ve kredi çekmiştim sürekli param eksiliyor benim durumum nolacak soruyorum size  Huh?

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Aralık 20, 2010, 12:09:34 ÖS »

peki ya ben size bir sey sormak istiyorum o kadar yazilanlardan sadece buna mi takildiniz ! ?
blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Aralık 20, 2010, 12:10:19 ÖS »

yapılabilecek birşeyler varsa buna modların önayak olması gerekir.yapılacak şeyi bilmiyorlarsa fikir alışverişi için yine modların adım atması gerekir.madem geldin rica etsek sorar mısın krum'a.kayıplar iade edilecek mi?

İlk önce giriş sorunundan cuma gününden beri biliyoruym ve gerekli kişilere ilettim. Dolayısıyla haberim vardı ve modların sorumluluğu bu noktada bitmiş olur. Sende modların forumla ilgili sorunlardan başka mevzulardan sorumlu olmadığını çok iyi biliyorsun ve o yüzden böyle bir konu açman tamamen gereksiz ve etiksizdir.

Giriş sorununa gelelim. Şu anda sorunun giderilmesine çalışıyoruz. Oyun yöneticilerinden sonuç aldığımda size haber vereceğim.

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!