Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 04:11:36 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DNS sorunu ve Hukuki Yaptırım  (Okunma Sayısı 13596 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Aralık 19, 2010, 02:47:20 ÖS »

cevap bekliyorum. oyun yönetimi konuyla ilgilenmıyo tatil yapıyor da !! sence elin adamı ilgilenirmi  Grin

valla bi hacker bulup hackletmek lazım aslında komple tum oyunu... bi çözümde o olabilir Grin
IV.MURAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Aralık 19, 2010, 02:56:01 ÖS »

valla bi hacker bulup hackletmek lazım aslında komple tum oyunu... bi çözümde o olabilir Grin
valla hı ya salacaksın akıncıları ustlerıne olcak bıtcek o zaman ogrenırler işlerini dogru yapmayı
tufekciler
Tufekciler(Güvenlikcim)
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #32 : Aralık 19, 2010, 02:58:24 ÖS »

yıllar öncede u sorunu yaşamıştım sıkıldım bıraktım 2 hafta önce tekrar başladım ama gene aynı sorun var gereken neyse yardımcı olmaya hazırım elimden geleni yaparım

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Aralık 19, 2010, 03:07:32 ÖS »

İmperialis güzel tespit arkadaşım, tebrikler. İşin hukuki boyutu tabiki irdelenir ama ya manevi yönü. Geriye dönük baktım da 2007 Şubat ayından beri bu oyunu aralıksız oynuyorum. Tatilde bile sıkıntısız inte4 yıla yaklaştığım bu süreçte bir sürü arkadaşım ve tanıdığım iyi oyuncular bıraktı bu oyunu çeşitli sebeplerle, ben sürekli devam edeceğimi ve oyunu bırakmayı düşünmediğimi söyledim. Beni tanıyan arkadaşlarımda böyle olduğunu iyi bilirler. Ama son üç gündür hiç girmediğim bu oyunu bırakmayı da ciddi şekilde düşünmeye başladım. Üç gün içinde gördüğüm odur ki, oyun hayatımızın bir parçası olmuş ama vazgeçilmezi değil. Herhalde IO hayatıma bir nokta koyacağım ama T9 daki 11 aylık, D6 daki 3-4 aylık emeğimi de IO yöneticilerinin hiç birine helal etmiyorum. Geçmiş yılları karıştırmıyorum bile onların vebalini taşımaları mümkün değil. Yılllardır gördüğüm şey, önemli olan hiç bir konuda hiç bir yöneticinin Türk oyuncular adına etkin olamadığıdır, aynı bugünkü gibi. Hukuki süreçlerle ilgili olarak tanıdığım hukukçulardan ve Emniyetten bilişim suçları ile ilgilenen arkadaşlarımdan bilgi alıp bu konuda size destek vermeye de çalışacağım. İmperia da yolun sonuna geldiğimi düşünüyorum ilk defa, bakalım hayırlısı...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Aralık 19, 2010, 03:09:56 ÖS »

İmperialis güzel tespit arkadaşım, tebrikler. İşin hukuki boyutu tabiki irdelenir ama ya manevi yönü. Geriye dönük baktım da 2007 Şubat ayından beri bu oyunu aralıksız oynuyorum. Tatilde bile sıkıntısız inte4 yıla yaklaştığım bu süreçte bir sürü arkadaşım ve tanıdığım iyi oyuncular bıraktı bu oyunu çeşitli sebeplerle, ben sürekli devam edeceğimi ve oyunu bırakmayı düşünmediğimi söyledim. Beni tanıyan arkadaşlarımda böyle olduğunu iyi bilirler. Ama son üç gündür hiç girmediğim bu oyunu bırakmayı da ciddi şekilde düşünmeye başladım. Üç gün içinde gördüğüm odur ki, oyun hayatımızın bir parçası olmuş ama vazgeçilmezi değil. Herhalde IO hayatıma bir nokta koyacağım ama T9 daki 11 aylık, D6 daki 3-4 aylık emeğimi de IO yöneticilerinin hiç birine helal etmiyorum. Geçmiş yılları karıştırmıyorum bile onların vebalini taşımaları mümkün değil. Yılllardır gördüğüm şey, önemli olan hiç bir konuda hiç bir yöneticinin Türk oyuncular adına etkin olamadığıdır, aynı bugünkü gibi. Hukuki süreçlerle ilgili olarak tanıdığım hukukçulardan ve Emniyetten bilişim suçları ile ilgilenen arkadaşlarımdan bilgi alıp bu konuda size destek vermeye de çalışacağım. İmperia da yolun sonuna geldiğimi düşünüyorum ilk defa, bakalım hayırlısı...
Abi üzülerek söylüyorum dün gece saldırı aldın haberin olsun
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Aralık 19, 2010, 03:12:27 ÖS »

Ne yapayım?

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Aralık 19, 2010, 03:15:53 ÖS »

Bence o raporun yanına kına ekleyip, ilgili kişilere gönderin... anlamlı olacaktır... Angry

mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Aralık 19, 2010, 03:19:02 ÖS »

toplu şekilde  forumdaki herkes oyunu bıraksın. bakalım ondan sonra kaç kişi oynar bu oyunu...   kayıplarımızı telafi felan edecekleri yok
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Aralık 19, 2010, 03:24:20 ÖS »

oynadıgım ılk dıyardan tanıstıgım bir avukat vardı mail attım bu konuyla ilgili
eger ilgilenebılırse yardımı dokunabılır Wink

mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Aralık 19, 2010, 03:26:18 ÖS »

oynadıgım ılk dıyardan tanıstıgım bir avukat vardı mail attım bu konuyla ilgili
eger ilgilenebılırse yardımı dokunabılır Wink

avukat değil hakim olsa yiine bişey elde edemeyiz. hani şu oyuna kaydolurken kabul ediyorum şartları diye bi kutucuk işaretliyoruz ya.  bunlar işlerini hep sağlama alır. dolandırıcı olmak kolay değil.
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Aralık 19, 2010, 03:29:29 ÖS »

Konunun ana fikrine katılmıyorum (yanlış anlama imperialis senin konuyu işleyiş şeklin güzeldi) ama bu sefer bir organizasyon yapıp birlikte yapılabilecekse ben katılırım ister avukata para göndermek olsun ister başka şey.....
yeniceri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Aralık 19, 2010, 04:25:55 ÖS »

aynen katılıyorum ben giremiyuorum adamın biri gelip ordumuı bicse ne olcak kimden hesap soracagım zaten telefondan girincede önüe sohbet kosesi acılıyor ve problem yasıyorum loncaları iptal ettiler 10 tane lonca yapmak için harcagımız zamanı ve ganimentleri neden bize geri vermediler yada loncalar yerine bir arastırmayı guclendirmediler yada para olarak kredi olarak bize sunabilirlerdi ve suda var bu oyun hatalarından sonra orduma birsey olursa ne olacakk blues bu girmeme problemi yetkililere bildir...
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Aralık 19, 2010, 06:12:10 ÖS »

katılan katılmayan destek veren vermeyen herkese teşekkürler.oyunu topluca bırakmak dediğin en fazla 5-10 kişinin bırakması demek oluyor.çok cılız bir tepki.hukuki yönden bastırmamız gerektiği konusunda ısrarcıyım.oyuna girerken kabul ettiğimiz kurallarda ihmalkarlık sonucunda io'nun sorumlu tutulabileceği yazıyor.ama dediğim gibi ben normal vatandaş gözüyle inceledim.bir de hukukçunun incelemesi lazım.eğer haklılığımız ispat edilebilirse meselenin üstüne gidelim.

mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Aralık 19, 2010, 07:29:23 ÖS »

forumdaki 3-5 kişinin çığlığı olarak kalmasın istiyorsanız diyarınızdaki ittifak liderlerine veya arkadaslarınıza mesaj atın. foruma girip destek olsunlar. sonuçta sorun herkesin sorunu. bugun sana yarın bana. giden emeklerimiz oluyor...  (bu mesajı 10 kişiye gönder dileklerin kabul olur  Grin Grin Grin   )
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Aralık 19, 2010, 07:38:39 ÖS »

Burada kişisel olay yok arkadaşımız, oyun hatasından dolayı hukuki yollara başvurulması durumunda oyun kapanır ise buna sebep olanlara sağlam küfüredermiş buradada destek yerine köstek oluyor. konuyu anlamadan yorum yapmazsan sevinirim.
evet senın konunda yazdıklarımın hala arkasındayım ancak bu konuda kostek oldugumu nerden cıkardın ? ben sadece forumda acılan tum konularda arkanızda olacagımı ancak dava için yaşımın ufak oldugunu belırttım... ayrıca tartışmanın yerı ve zamanı değil . eger cevap vermek ıstıyorsan ozel mesaj ıle ıletışım kurabılırsın. eleştırılerın dogrultusunda bende kendıme cekı duzen veririm...
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!