Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 11:53:29 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: imperialılara ölüm, yaşasın göçebe yaşam:D  (Okunma Sayısı 5202 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 18, 2010, 02:18:55 ÖÖ »

Bence imperialılar ordu bakım masraflarıyla göçebelerinki arasında uçurum var benim 43k askerimin bakım masrafı 41k altın iken 57k askeri olan bir göçebenin 13k bakım masrafı var çok buyuk haksızlık bu usteklik onlar çok ucuz fiyata asker basıyorken biz dunya kadar para yatırıyoruz. iş savaşa gelincede çok büyük bir üstünlüğümüz yok. saldırıdaykende moral kaybediyoruz. Bunlar değişmiyorsada allah için beni göçebeli yapın eve para vermekten bıktım Grin Grin Grin
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2010, 07:47:31 ÖÖ »

evet kesinlikle katılıyorum arkadaşa göçebelere her yönden avantaj sağlamışlar oyun başlarken bunu bilmiyorduk hiç yoktan bize bi seçenek sunsun göçebe olmak istiyormusun falan diye değiştirebilelim türümüzü  Huh?

RedAlert3
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 18, 2010, 08:53:28 ÖÖ »

Bence imperialılar ordu bakım masraflarıyla göçebelerinki arasında uçurum var benim 43k askerimin bakım masrafı 41k altın iken 57k askeri olan bir göçebenin 13k bakım masrafı var çok buyuk haksızlık bu usteklik onlar çok ucuz fiyata asker basıyorken biz dunya kadar para yatırıyoruz. iş savaşa gelincede çok büyük bir üstünlüğümüz yok. saldırıdaykende moral kaybediyoruz. Bunlar değişmiyorsada allah için beni göçebeli yapın eve para vermekten bıktım Grin Grin Grin

Ben bu oyuna başlayalı 1 ay oldu olmadı, ben bile tercih ederken göçebeyi seçtim, sanırım altıncı hissimiz kuvvetli, siz sevigili oyuncular bu oyunları daha önce oynamış olduğunuzu varsayarsak sanırım büyük ihtimalle kendi hatanızdan kaynaklanıyor...Arkadaşın biride bilizt oynamış ne oyunuysa...Kendi düşen ağlamaz derler arkadaş...Ama şöyle bir öneri yapabilirsiniz şu kadar elması veren  göçebeye geçebilir...Smiley
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 18, 2010, 11:14:21 ÖÖ »

Senin yazdıkların IO ekibinin bize yaptığından daha kötü nereden bilelim imperialıyı seçince böle olacağını her türün artıları eksileri olur dedik de bizim hiç artımız yok. bunun baştan böle olacağı söylenmeliydi bize. Bide elmasmı vereceğiz üstünde gerçekten saçma oldu. Bu oyunla ilgili bir hatadır ve düzeltilmelidir bence.
RedAlert3
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 18, 2010, 12:14:36 ÖS »

Senin yazdıkların IO ekibinin bize yaptığından daha kötü nereden bilelim imperialıyı seçince böle olacağını her türün artıları eksileri olur dedik de bizim hiç artımız yok. bunun baştan böle olacağı söylenmeliydi bize. Bide elmasmı vereceğiz üstünde gerçekten saçma oldu. Bu oyunla ilgili bir hatadır ve düzeltilmelidir bence.

güzel kardeşim ben bu oyunu ilk defa oynuyorum, yani eski bir oyuncu değilim, bu yüzden beni suçlama...Sanırım benden önce bu oyuna başlamış birisin ve bunları bilmen gerekir en azından arkadaşlarına sorabilirdin...
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 18, 2010, 12:53:37 ÖS »

yok ya savaşlarda ımperıalılar cok fark edıyor.. ben ımperıalılara hıc bakmıyorum bıle adamda 15 k bende 30 k yatıyorum nedense saldırı gucu sızınkı 15 dıyelım goc ebelerınkı 10 ancak sız saldırı basınca +%1 gelıyor 15 ın %1 ı oluyor ancak bız basınca 10 un %1 ı oluyor yanı araştırmaları yukselttıkce sızın gucler gıt gıde artıyor ancak askere yatırdıgınız para artmıyor... sizin nufus oluyor 300-350 k bızımkı oluyor 200 k sızınde avantajlarınız cok ancak oyun sonlarına doğru.. ılk 5 ay dışınızı sıkıp ıdare edersenız oyun sonlarında goc ebelerın sırtına bınersınız... Smiley
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 18, 2010, 12:57:51 ÖS »

V5 oyanamamıştım hiç kardeş suçlama da değil üstelik sanş işte ben bunu seçtim sen onu seçmişsin üstelik bunu senle tartışmak istemiyorum bu benim düşüncem ve buda oyunda ilk yüze bakıldığında anlaşılıyor. ilk yüzde çok az imperialı var bunun da sebebi imperialılara haksızlık yapılmasıdır. Bizi onlarla eşitlemeliler asker askerdir arkadaş bakım masrafı neden fazla. Aynı askere sahip (57k ) imperialı gunde 1.5m altın daha fazla veriyor. Üstelik göçebelerin özellikleride saldırı adamlar hem çok savaş yapıyor hemde askeri bakım masrafları düşük. bu işte terslik var asıl bizim bakım masrafımız düşük olmalı biz savunmaya yönelik oyuncularız.
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 18, 2010, 01:01:15 ÖS »

RedArmy01 açıklamaların için teşekkürler çok güzel aydınlatıcı oldu gerçektende bari masraf işini halletseler:D
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 18, 2010, 01:02:43 ÖS »

V5 oyanamamıştım hiç kardeş suçlama da değil üstelik sanş işte ben bunu seçtim sen onu seçmişsin üstelik bunu senle tartışmak istemiyorum bu benim düşüncem ve buda oyunda ilk yüze bakıldığında anlaşılıyor. ilk yüzde çok az imperialı var bunun da sebebi imperialılara haksızlık yapılmasıdır. Bizi onlarla eşitlemeliler asker askerdir arkadaş bakım masrafı neden fazla. Aynı askere sahip (57k ) imperialı gunde 1.5m altın daha fazla veriyor. Üstelik göçebelerin özellikleride saldırı adamlar hem çok savaş yapıyor hemde askeri bakım masrafları düşük. bu işte terslik var asıl bizim bakım masrafımız düşük olmalı biz savunmaya yönelik oyuncularız.
asker askerdır nıye bakım masrafı cok dıyorsun ? senın askerın hem benımkınden guclu olacak hemde aynı parayı odıyeceksın benımkıyle ? şöyle bır ornek vereyım mercedes ın mı masrafı cok olur  ford un mu ? sen alacaksın mercedes ı basacan 240-260 a sonra benzını az gıtsın dıyecen yok öle dünya...
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 19, 2010, 02:36:42 ÖÖ »

O asker için senle aynı parayı ödemiyorum zaten üretim fiyatlarıda aynı değil 4 kat fazlada değil ya benim askerlerin gücü seninkilerden
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 19, 2010, 09:53:43 ÖÖ »

yok ya savaşlarda ımperıalılar cok fark edıyor.. ben ımperıalılara hıc bakmıyorum bıle adamda 15 k bende 30 k yatıyorum nedense saldırı gucu sızınkı 15 dıyelım goc ebelerınkı 10 ancak sız saldırı basınca +%1 gelıyor 15 ın %1 ı oluyor ancak bız basınca 10 un %1 ı oluyor yanı araştırmaları yukselttıkce sızın gucler gıt gıde artıyor ancak askere yatırdıgınız para artmıyor... sizin nufus oluyor 300-350 k bızımkı oluyor 200 k sızınde avantajlarınız cok ancak oyun sonlarına doğru.. ılk 5 ay dışınızı sıkıp ıdare edersenız oyun sonlarında goc ebelerın sırtına bınersınız... Smiley
4 katı yapmak sizin elinizde...
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ocak 26, 2011, 03:08:05 ÖÖ »

RedArmy01 haklıymışsın kardeşim oyunun ortalarında fark anlaşılıyormuş sen yine kızacaksın ama gerçekten masraf çok:D haksızlık yok diyebiliriz ama bizim altın gelirimizde ona göre fazla ve çiftlik bastıkçada artacak V5 vurgunu yemiş haldeydim o zaman saol yazdıkların içinde Grin
xbabaqondax
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mayıs 25, 2011, 06:14:43 ÖS »

aslında imperialılar dahada şanslı onların kalesi taşdan bizimki tahtadan:d  imperlerin şeçkin mızraklıları var bizim katlara karşı çok etkililer bizim mızraklılar sizin şovalyelerin karşısında çöp adam gibi:D
Holgan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mart 18, 2012, 07:26:26 ÖS »

Arkadaşlar siz imperialılara haksılık yapılıyo diyosunuz ama imperialıların askerleri kuvvetli
bir göçebenin ağır kılıç piyadesi 15 e 150 
bir imperialının kılıç piyadesi ise  30 a 300
yani bu durumda tabi pahalı olcak sen gidecen bmw alcan 1000 vergi ödüyecen diyer adam şahin alıpda odamı 1000 lira ödesin yani matiken bi düşünün

imperialının savaş kalesinin dayaknıklılı büyük göçebninde az ama göçebninde garnizonu fazla matık yani Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!