Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 07:01:07 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararası diyar biri bulgar diyarı diye değişsinler.  (Okunma Sayısı 1696 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yediveren
Ziyaretçi
« : Aralık 15, 2010, 01:49:11 ÖÖ »

Oyunu zevk için oynayan biri olmakla beraber,bulgarların milliyetçiliği beni gına getirdi.Aynı anda 4/5 ittifakla savaşıyoruz ya da sürekli savaş içerisindeyiz.Birçok arkadaş diyarı bıraktı.
En azından bir savaş sınırı konulmalı aynı ittifağa karşı,yoksa diyar 1 deoynamanın bir anlamı kalmıyor bulgar değilseniz.
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 15, 2010, 08:29:39 ÖÖ »

Oyunu zevk için oynayan biri olmakla beraber,bulgarların milliyetçiliği beni gına getirdi.Aynı anda 4/5 ittifakla savaşıyoruz ya da sürekli savaş içerisindeyiz.Birçok arkadaş diyarı bıraktı.
En azından bir savaş sınırı konulmalı aynı ittifağa karşı,yoksa diyar 1 deoynamanın bir anlamı kalmıyor bulgar değilseniz.

Yeni Kurallar Koymak yerine, Söz konusu oyuncular gibi iyi bir organizasyon kurmayı deneyin. Tecrübeli oyuncuları bu diyara davet edin, güçlü ittifakları birleştirin  vs.vs..... Smiley

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 15, 2010, 08:32:29 ÖÖ »

Yeni Kurallar Koymak yerine, Söz konusu oyuncular gibi iyi bir organizasyon kurmayı deneyin. Tecrübeli oyuncuları bu diyara davet edin, güçlü ittifakları birleştirin  vs.vs..... Smiley

Cool
güçlü ittifakları birleştirin derken ? Grin d1 de 6-7 tane türk varmış cris öle diyodu adamın tum kalelerı yıkık 1 haftadır ben şahidim onarmıyo hemen yıkıyolar diye Grin
skull_
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 15, 2010, 11:13:06 ÖS »

D1 de 6-7 Türk varsa bayağa iyiymiş  Grin D2 de tek başıma oynuyorum ve diyarın en az saldırı alan adamıyım Smiley Yalnızken ya oldukça agresif oynamalısınız ya da oraların gediklisi olup Bulgarların isminizi bilmesi ona göre davranması gerekli.Yoksa rahat vermiyorlar.Ama asıl sıkıntı ulusal diyarlardaki Türk oyuncuların kalitesinde.Tabihepsi değil ama genelde oyunu iyi bilmeyen oyuncular denemek için başlıyor ve tutunamıyor.Zaten listelere bakınca da durum belli.O eski elemanlar nerede gerçektende arıyorum  Cry Nedense Türk oyuncular ulusal diyar yerine Türk diyarlarını tercih ediyorlar  Huh?
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2010, 11:28:40 ÖS Gönderen: skull_ » Kayıtlı
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 16, 2010, 12:21:20 ÖÖ »

ben türk diyarlarını bıraktım ve o dedikoduyu özlemiyorum dersem yalan olur Grin seni gördüğüme sevindim ipekis
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 16, 2010, 01:05:42 ÖÖ »

D1 de 6-7 Türk varsa bayağa iyiymiş  Grin D2 de tek başıma oynuyorum ve diyarın en az saldırı alan adamıyım Smiley Yalnızken ya oldukça agresif oynamalısınız ya da oraların gediklisi olup Bulgarların isminizi bilmesi ona göre davranması gerekli.Yoksa rahat vermiyorlar.Ama asıl sıkıntı ulusal diyarlardaki Türk oyuncuların kalitesinde.Tabihepsi değil ama genelde oyunu iyi bilmeyen oyuncular denemek için başlıyor ve tutunamıyor.Zaten listelere bakınca da durum belli.O eski elemanlar nerede gerçektende arıyorum  Cry Nedense Türk oyuncular ulusal diyar yerine Türk diyarlarını tercih ediyorlar  Huh?

Türk diyarları eğlenceli geliyor olabilir bu diyarlarda herşey var hile, casus, laf dalaşı, oyuncular arası çekişmeler dizi gibi diyar Wink haliyle insan bırakamıyor Grin

Haliltürk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 22, 2010, 11:36:24 ÖÖ »

Kardeş türk diyarlarında bir iki kez oynadım,oyunu bıraktım.İttifak içi ilişkiler iyi olsa da birçok art niyetli ya da ağzı bozuk insanla muhatap oldum.Dedikodu ve hile almış başını gidiyor.Uluslararası diyarlarda da bu tip şeyler olsa bile çok az oluyor.Hile dersen bunu da bulgarların çok iyi yaptığını biliyorum.Mesela diyar 1 de adam ipini değiştirip başka nikine giriyor,adamı vurmaya gidiyorsun son 10 dakikada online oluyor çok başıma geldi.Bunları ispatlamak çok zor olduğu için de banlanmıyorlar.
Diğer yandan uluslararası diyarlarda savaşmanın ya da oyun diyelim,en büyük artısı orda türk bayrağının dalgalanmasıdır.Oyun bile olsa bu duygu güzel.
Diyar 1 de şu an aktif 2 türk kaldı.Yediveren ve davinci.Bakalım ilk ona girerse yediveren uzun zamandır yapılamayan bir şeyi başaracak.Oyunda olsa başarmak güzel olur:))
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 22, 2010, 02:14:10 ÖS »

uyuz oldum walla..  gaza geldim ama oyuna başlayamıyorum..

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Haliltürk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 22, 2010, 02:43:12 ÖS »

ben derim ki şubatta yeni başlarken diyar toplanıp diyar 1 i dağıtalım.bunu yapacak çok oyuncu var burda.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!