Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 01:48:15 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kredi Önerisi..  (Okunma Sayısı 2118 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 13, 2010, 12:24:42 ÖÖ »

Bankalardan alınan kredileri istediğimiz miktarda alabilsek daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Yine alınabilecek kredi küçük-büyük arasında olsun ama istediğimiz kadar alabilelim..

Mesela Küçük 1Milyon Orta 2Milyon altın  büyük 4milyon altın diyelim bana 2milyon 100bin altın lazım bu yüzden orta yerine büyük krediyi çekmek zorunda kalıyorum.. Kalan altın elimde boş yere kalıyor ve çok fazla faiz ödemiş oluyorum bu yüzden;

İstediğim kadar altın çekebilsem bankadan yani 1milyon ile 4milyon arasında istediğim kadar kredi çekebilsem faizide çektiğim miktara göre belirlense daha güzel olmaz mı Huh?     Wink

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2010, 12:33:28 ÖÖ »

bence istediğimiz zaman ödesek daha iyi olur  Grin

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 13, 2010, 12:39:38 ÖÖ »

bence istediğimiz zaman ödesek daha iyi olur  Grin

Evet bu özellikte eklense güzel olur. Elimizde altın varsa bir kısmını önceden ödeyebilsek kredi ödemesi biraz daha erken bitse güzel olur diye düşünüyorum Wink

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 13, 2010, 12:39:49 ÖÖ »

işçileri işten çıkararak istediğin miktara indirebilirsin krediyi.ödemeyi de o miktara göre yaparsın.

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 13, 2010, 12:41:27 ÖÖ »

işçileri işten çıkararak istediğin miktara indirebilirsin krediyi.ödemeyi de o miktara göre yaparsın.

Baya bi uğraştırır  tam altına denk getirmek için. Biz uğraşacağımıza istediğimiz kadar alsak olmazmı Smiley

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 18, 2010, 04:09:59 ÖÖ »

Uğur bu senin dediğini yapsa adam gene büyük kredi çekmiş olacak faizi gene büyük olmuş olacak bence bu faiz oranları mantıksız belirli bir faiz oranıda olabilir hatta değişken faiz oranı olsa daha da iyi ticaret hacmine göre faizde değişse çok iyi olur aslında değişik bir tat gelir. Smiley
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 18, 2010, 12:49:44 ÖS »

Uğur bu senin dediğini yapsa adam gene büyük kredi çekmiş olacak faizi gene büyük olmuş olacak bence bu faiz oranları mantıksız belirli bir faiz oranıda olabilir hatta değişken faiz oranı olsa daha da iyi ticaret hacmine göre faizde değişse çok iyi olur aslında değişik bir tat gelir. Smiley
yok hayır ben daha once yaptım yıne buyuk kredı cekıyorsun ancak ıscılerı ısten cıkardıgın ıcın az para werıyor halıyle odedıgın faızde az oluyor.. tam denk getırıyorsun ıhtıyacına gore..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!