Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 12:28:45 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KINIYORUM.....  (Okunma Sayısı 9806 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Ocak 04, 2011, 11:41:41 ÖÖ »

bizim dini bayramlarımızda bayram koruması yapmayıp, hristiyanların bayramında ücretsiz bayram koruması veren imperia yönetimini kınıyorum!!!

mustang
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ocak 04, 2011, 12:50:26 ÖS »

öncelikle selamınaleykum uzun zaman oldu foruma bile girmedim nedeni aklıma bile gelmiyor Smiley BAKIYORUMDA DEĞİŞEN HİÇBİR ŞEY YOK HERŞEY KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR  konuşulanlar herzamanki gibi boşa konuluşuyor zaten forumdaki üyeler aynı yazan farklı bir yorumcu yok  bu nedemektir haybeye bu oyuna ne vakiy ayrılır nede cebinden 1 kuruş verilir ertaç abi dediklerine sonuna kadar katılıyorum buarada.. ama inan ol uluslararası 6tıda oynıycaz sırf makara için nasılsa ekibim hazır hiç sıkıntı yok yeterki siz başlıyoruz deyin  nekadar hilede olsa farketmez abi genede bulgarlara hertürlü üfleriz erkan kardeşimde iyi bilir Smiley) ercanı göremedim o ara girmiyor herelde foruma iyide yapıyor  Grin Grin

Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Ocak 04, 2011, 02:21:26 ÖS »

öncelikle selamınaleykum uzun zaman oldu foruma bile girmedim nedeni aklıma bile gelmiyor Smiley BAKIYORUMDA DEĞİŞEN HİÇBİR ŞEY YOK HERŞEY KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR  konuşulanlar herzamanki gibi boşa konuluşuyor zaten forumdaki üyeler aynı yazan farklı bir yorumcu yok  bu nedemektir haybeye bu oyuna ne vakiy ayrılır nede cebinden 1 kuruş verilir ertaç abi dediklerine sonuna kadar katılıyorum buarada.. ama inan ol uluslararası 6tıda oynıycaz sırf makara için nasılsa ekibim hazır hiç sıkıntı yok yeterki siz başlıyoruz deyin  nekadar hilede olsa farketmez abi genede bulgarlara hertürlü üfleriz erkan kardeşimde iyi bilir Smiley) ercanı göremedim o ara girmiyor herelde foruma iyide yapıyor  Grin Grin

oooo kimleri görüyorum aleyküm slm kardeşim  Grin özlettin kendini yaa  td3 yalan olunca kayboldun ortadan  Smiley evet d6da sağlam bir ekiple bulgarlara iyi üflenir  Smiley ben buralardayım,abim şuan da t3de,orası bitince daha oynamam diyor ama d6 için ikna ederiz onu  Smiley..valla bizim ekip iyiydi yavv böyle ayrı gayrı olmuyo  Sad
« Son Düzenleme: Şubat 25, 2011, 11:14:23 ÖÖ Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
12turkay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Nisan 29, 2011, 03:18:57 ÖS »

Burada hesp hatası var dostum ben bunu hesabını yapmıştım Smiley 500 milyon çok abartı bir rakam Smiley 200 milyona kafada oynarsın ve hrer şeyi çalıştırırsın Smiley şimdi diyeceksiniz ki bu parada fazla bu kadar saçmalık olmaz. Ama gidin tüm online oyunlara bakın oralarda emin olun 1 yılda bundan daha çok para harcamanız gerekir kafada oynamak için Smiley Burada io nun çok fazla aç gözlülük yaptığını sanmıyorum.

Fakat io nun bu gibi değişikliklere şunu eklemesi gerek . Çok iyi hile takibi ve ceza uygulaması. Ceza sistemini yeni baştan ele almalılar ki oyun oynanabilir olsun. Hile yapılmasının önüne ne kadar geçersen diyarlarda dengeyi o kadar sağlarsın.
   Denge nasıl sağlanır: Paralı oynayan denilen rakamları veren oyuncu sayısızaten az olacaktır. Bunlar kafaya oynayacaktır (hemen hepside oynayamaz oyun bilgisi iyi olanlar oyna) az krediyle bazı şeyleri aktif eden hesaplar (ortadirek sınıfı gibi) dengeyi sağlayacaktır. Ve hiç kredisiz oynayan hesaplar eğer hile yapmıyorlarsa kafada zaten oynamaları tamamen şans olacağından alt sıralarda yer alacaktır. Alın size denge...

Parası olmayan oynamasın mı? Elbette oynayacak ama her online oyund olduğu gibi kafaya oynayamayacağını kabullenecek Smiley 

Dip Not: Sizler istiyorsunuz ki hem kafaya oynayalım hemde para harcamayalım. Sonuçta bu oyunu millet oynasın güzelleşsin diye yazmamışlar beyler bayanlar  Smiley
ARKADASIM BELKI HAKLI BILEMIYORUM AMA OYANDIGIM ONALİNE OYUNLAR KARSISINDA BEDAVA SAYILIR BURA 200TL BISEY DEGIL SENEDE BENCE MT2 OYNADIGIM ICIN BILIYORUM BI SEFERDE 1BIN TL YATIRAN BIRCOK INSAN VAR ;D ;D
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!