Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 03:29:49 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KINIYORUM.....  (Okunma Sayısı 9809 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 10, 2010, 10:47:38 ÖS »

İmperia yönetimini; yaptığı değişiklikleri zamansızca ve pervasızca uyguladığı için kınıyorum ....
1- Değişikliklerin devam eden diyarlar da yapılması hiç etik değildir.
2- Değişikliklerin sadece ve sadece premium oyunculuğa yöneltmesi oyunun yapımcılarının aç gözlüğünün ayan beyan sergilenmesidir. Örn. : chat in kaldırılması oyunu bilmeyenlerin direk çözümü premium olma da bulması yine de başarısızlıktan kurtulamaması veya loncalar da, ittifak bağışların da, ve araştırmacılık vs. gibi (paralı oyun odaklı) değişiklikler...
3- Değişikliklerin herhangi bir onaya bakılmaksızın yapılması da, oyuncuların şahsına yapılmış hakaret niteliğindedir.
4- Her seferin de hak hukuk tarafsızlık sergileme çabası olan bir oyunun böyle hatalara düşmesi de ayrıca bir rezalettir.
5- Bunlara rağmen oyuna devam edecek olan arkadaşlara da Allah tan sabır ayrıca akıl dilerim.
6- Eleştiriye tamamen kapalı genel de eleştirenlerin de mağdur edildiği eşi bulunmaz oyun...
7- Hile yollarını asla engelleyemeyen, hileye maruz kalındığında mes'uliyet kabul etmeyen, oyuncularına katı kurallar uygulayan ve her seferinde bu katı kuralların, kural ihlali yapanlara yaradığı başka örneği olmayan ama her nedense kendisini online oyunlar içerisin de vazgeçilmez sanan imperia online yapımcılarına sahiplerine sesleniyorum !!!!!
Diyar a onca emek verdiğim için sırf emeğim için oyunu diyar sonuna dek devam ettireceğim.
sonrasın da bu oyunun kötü reklamını facebook ve msn adresim den devamlı sürdüreceğim.
diyar sonun da bir daha asla oyuna dönmemek üzere oyunu bırakacağım ......

Bu boykot a bütün duyarlı ve aklı başın da olan oyuncuları davet ediyorum...

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #1 : Aralık 10, 2010, 11:11:47 ÖS »

bende kredi almayı düşünmüyorum önceden aldığım krediler olmasaydı burakırdım  Smiley tamamen paraya çevrildi oyun belkide kredi bitince burakırım belli olmaz Smiley v4 de başladığıma pişman oldum bu yaptıkları yenilikleri önceden yapsalardı başlamazdım hiç...
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2010, 11:13:28 ÖS Gönderen: Gio » Kayıtlı

akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 10, 2010, 11:30:02 ÖS »

bende kredi almayı düşünmüyorum önceden aldığım krediler olmasaydı burakırdım  Smiley tamamen paraya çevrildi oyun belkide kredi bitince burakırım belli olmaz Smiley v4 de başladığıma pişman oldum bu yaptıkları yenilikleri önceden yapsalardı başlamazdım hiç...

çok haklısın ....

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2010, 11:54:22 ÖS »

neye bu kadar isyan ettiğinizi anlamadım?loncalar içinse tamam da bunda herhangi birşey yok bence.hatta güzel olmuş diyebilirim.
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2010, 11:56:56 ÖS Gönderen: imperialis » Kayıtlı

fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 11, 2010, 12:40:27 ÖÖ »

guzel olmus diyebilirsiniz ama devam eden diyarlarda bunun yapılması bence cok yanlıs. sırayla kullanılan bır arastırma dusunuyorumki sıra bana geldıgınde %50den %20ye dusuyor bu sızce adaletlı bır kararmıdır. bu zamana kadar kullananları sanslı nitelendirip gecistirmemizmi gerekiyor.
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Aralık 11, 2010, 12:47:44 ÖÖ »

neye bu kadar isyan ettiğinizi anlamadım?loncalar içinse tamam da bunda herhangi birşey yok bence.hatta güzel olmuş diyebilirim.

oynadığım diyar için konuşuyorum..
nerede görülmüş 12 aylık bir oyunun 10. ayında oyun adına büyük bir değişiklik yapıldığı??(lonca sistemi+araştırmacılık)
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 11, 2010, 12:56:20 ÖÖ »

dahada fazlasını gorecege benziyoruz.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Aralık 11, 2010, 01:17:39 ÖÖ »

şöyle özetiliyeyim ben sana loncaları kredili yaptılar hepsi + değer katıcak şeyler üretim + nüfus artışı + kısa yapı + daha hızlı araştıma + daha hızlı asker eğitimi + 10 saatlik üretim oyunu direk etkiliyen şeyler bunlar şimdi 1 yıllık bir diyarda her bir tanesinden 8 aylık için 200 kredi istiyorlar üstüne 4 ay daha koy 120 kredi daha yani toplamda her biri için 320 kredi yapar  5 tane oyunu etkiliyen öğeyle çarp 1600 kredi eyer 365 gün boyuncada 10 saatlik üretim çekersen 3650 + 1600 = 5250 kredi bunuda paraya çevirirsen 250 kredi bonusdan gelsin 500 lira para Smiley oyun tamamen paraya dönüyor yani parayı bastıran götürüyor... tamam bunların hepsini yap oyun senin kardeşim ben diyarda sıralamada üst sıralarda olabilmek için 500 kredi almışım diyar devam ediyor diyarın ortasında bunları getiripde oynumu niye bozuyorsun amaç burda şu diyar ortasında yapalımki emek vermişler para vermişler geri dönemesinler daha çok kredi alsınlar daha çok para kazanalım ittifak araştırmacılında %50 olanı %20 ye indirip onu loncada kullancaklarki satsınlar...
kredili oyuncu ile kredisiz oyuncunun arasında resmen dağlar var
bize deselerki biz bunu bunu yapıcaz kardeşim tekrardan başlayan v4lerde ister gel ister gelme keyfin bilir deseler hiç bir şey demem zaten

bende krediyi bitirene kadar devam edicem sonra burakıcam zaten.

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Aralık 11, 2010, 01:35:24 ÖÖ »

İ.O. Başlarken sözleşme var bu oyunda degişiklik yapma hakkına sahip bundan dolayı itiraz edemeyiz.

Gelelim diger kısma bu oyunu oynayanların çogu vakit geçirmek zevk  keyif almak için oynuyor degilmi ?
 Keyf ve zevk veren ne olursa olsun karşılıgında bir bedel ödenir bu böyledir. İnternet olmadan bu oyunu oynama şansınız yok.
 Bizler istiyoruz ki hem bedava olsun hemde tüm istediklerimiz olsun Nasrettin hoca zamanında boşuna dememiş parayı veren düdügü çalar diye

Not: Ben İ.O. ekibini savunmuyorum  sadece olması  gerekenleri söylüyorum
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #9 : Aralık 11, 2010, 01:44:30 ÖÖ »

İ.O. Başlarken sözleşme var bu oyunda degişiklik yapma hakkına sahip bundan dolayı itiraz edemeyiz.

Gelelim diger kısma bu oyunu oynayanların çogu vakit geçirmek zevk  keyif almak için oynuyor degilmi ?
 Keyf ve zevk veren ne olursa olsun karşılıgında bir bedel ödenir bu böyledir. İnternet olmadan bu oyunu oynama şansınız yok.
 Bizler istiyoruz ki hem bedava olsun hemde tüm istediklerimiz olsun Nasrettin hoca zamanında boşuna dememiş parayı veren düdügü çalar diye

bedava olsun demiyoruzki  Smiley sadece para olarak yapılan değişiklerde haber versinler ona göre başlayalım bizde...

carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 11, 2010, 02:08:57 ÖÖ »

bu yenilikleri yapmadan önce  io ekibi açlıktan sürünüyor muydu? çok mu muhtaçlar bu paraya?  bugüne kadar nasıl yaşadılar madem bu kadar kötü durumdalardı? bu kadar kötü durumda değillerse ne diye aç gözlülük yapıp insanları enayi yerine koymaya kalktılar? hesaplar ortada bir insanın bu oyunda düzgün bir seviyede olabilmesi için 500lira vermesi gerekiyormuş. biz bu oyunu oynarken bi yandan bu adamların reklamını da yapıyoruz farkında değiller sanırım. ya da farkındalar ve dediğmi gibi bizi enayi yerine kkoyuyolar.. hem reklamnlarını yapıcaz hem enayi yerine konucaz. yok ya olmaz öyle şey.. io yönetiminin önce elindekinin değerini bilmesi gerekirdi. bu yenilikler onlara para kazandırmaz aksine çok fazla insan kaybettirir...
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Aralık 11, 2010, 02:11:29 ÖÖ »

Sana göre öyle geliyor kredisiz oynayan 100-200 oyuncu kaybettirirse en az 40-50 tane de kredili oyuncu kazandırır üstelik daha çok kredi satmış olur Smiley
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #12 : Aralık 11, 2010, 02:19:56 ÖÖ »

bencede daha fazla insan kaybetirir oynayanlarda v4 lerden kaçmaya başlıcak eski versyonlara doru orayı ellemeseler bari

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 11, 2010, 03:55:10 ÖÖ »

ben sizi anlamıyorum arkadaşlar lonca sistemini kabul ettikten sonra bu kural size yarayan birşey.eğer bu loncalarla oyuna devam ediyorsanız bu kurala sevinmelisiniz.loncayla beraber yüzde 60 olcaktı araştırmacıların bonusu.buna itiraz etmediniz çok para lazım bunun için dediniz şimdi araştırmacılık bonusu düştü çünkü kredi satmak istiyorlar diyorsunuz.yüzde 60bonusla satılcağına yüzde 30bonusla satılsın daha iyi.araştırmacıların farkı azaldı böylece.tamam yeni diyarlara uygulansa daha iyiydi tabi ama adamlar boşuna madde koymuyorlar imperia yönetimi istediği zaman değişiklik yapabilir diye.her diyarın bitişini beklemek yerine mevcut diyarlardan da parayı vurmaya bakıyorlar tabikide.
uyguladıkları şeyin adı şirket politikası.yani adamlar zaten biliyor bunun böyle çok pahalıya geleceğini.demekki hesaplarına göre kalanlar gidenlerden fazla para bırakacak.he baktılar olmuyor tekrar eski sisteme dönerler herkes de döner kuzu kuzu.tutar mı sence derseniz valla bu oyun için şerefini haysiyetini harcayanlar var 3kuruş parayı mı harcayamayacak.bence tutar.
ayrıca hepimiz farkındaydık birgün araştırmacılık üstünden para kazanacaklarının.oyundaki en önemli rütbe olduğunu düşünürsek geç bile kalındı hatta.
sonuç olarak olan bize oldu tabi.ama sesimizi duymuyorlar diye yakınmak boşuna diyorum ben.hepinizin bildiği fakat kabul etmek istemediği gibi adamlar sizin sesinize değil ay sonunda gelir defterinde yazana göre yapacak değişiklikleri.
bir de şöyle düşünün.eğer bu oyunu bırakırım bak!! diyenler oyunu bırakamazlarsa diyarın üst sıralarındakiler bol parası olanlar orta sıralarındakiler parası kısıtlı olanlar yani az kredi alabilenler olacak.akacak paraya bakın hele.
son olarak şunu söyliyim bu pahalılığın sonucu olarak hileler tavan yapacak.insanlar alamazlarsa çalarlar.bu,toplumun yazısız kanunlarındandır.krediye parası olmayan ama başarı isteyen adam gidip hile öğrenecek mecburen.bu kadar yıldan sonra hile hurdayla işimiz olmayacağına göre biz ''kalitesiz oyuncu'' olacağız.tıpkı ticaret sistemi değiştikten sonra ''vasat oyuncu'' olduğumuz gibi.

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #14 : Aralık 11, 2010, 07:26:17 ÖÖ »

ben sizi anlamıyorum arkadaşlar lonca sistemini kabul ettikten sonra bu kural size yarayan birşey.eğer bu loncalarla oyuna devam ediyorsanız bu kurala sevinmelisiniz.loncayla beraber yüzde 60 olcaktı araştırmacıların bonusu.buna itiraz etmediniz çok para lazım bunun için dediniz şimdi araştırmacılık bonusu düştü çünkü kredi satmak istiyorlar diyorsunuz.yüzde 60bonusla satılcağına yüzde 30bonusla satılsın daha iyi.araştırmacıların farkı azaldı böylece.tamam yeni diyarlara uygulansa daha iyiydi tabi ama adamlar boşuna madde koymuyorlar imperia yönetimi istediği zaman değişiklik yapabilir diye.her diyarın bitişini beklemek yerine mevcut diyarlardan da parayı vurmaya bakıyorlar tabikide.
uyguladıkları şeyin adı şirket politikası.yani adamlar zaten biliyor bunun böyle çok pahalıya geleceğini.demekki hesaplarına göre kalanlar gidenlerden fazla para bırakacak.he baktılar olmuyor tekrar eski sisteme dönerler herkes de döner kuzu kuzu.tutar mı sence derseniz valla bu oyun için şerefini haysiyetini harcayanlar var 3kuruş parayı mı harcayamayacak.bence tutar.
ayrıca hepimiz farkındaydık birgün araştırmacılık üstünden para kazanacaklarının.oyundaki en önemli rütbe olduğunu düşünürsek geç bile kalındı hatta.
sonuç olarak olan bize oldu tabi.ama sesimizi duymuyorlar diye yakınmak boşuna diyorum ben.hepinizin bildiği fakat kabul etmek istemediği gibi adamlar sizin sesinize değil ay sonunda gelir defterinde yazana göre yapacak değişiklikleri.
bir de şöyle düşünün.eğer bu oyunu bırakırım bak!! diyenler oyunu bırakamazlarsa diyarın üst sıralarındakiler bol parası olanlar orta sıralarındakiler parası kısıtlı olanlar yani az kredi alabilenler olacak.akacak paraya bakın hele.
son olarak şunu söyliyim bu pahalılığın sonucu olarak hileler tavan yapacak.insanlar alamazlarsa çalarlar.bu,toplumun yazısız kanunlarındandır.krediye parası olmayan ama başarı isteyen adam gidip hile öğrenecek mecburen.bu kadar yıldan sonra hile hurdayla işimiz olmayacağına göre biz ''kalitesiz oyuncu'' olacağız.tıpkı ticaret sistemi değiştikten sonra ''vasat oyuncu'' olduğumuz gibi.
sölediklerin hepsine katılıyorum  Smiley ben araştırmacının abartıldını düsünüodum zaten iyi olmuş  Smiley

Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!