Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 09:29:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Teşekkür!!!!  (Okunma Sayısı 3192 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 08, 2010, 05:35:23 ÖS »

Kimkaptan kardeşime teşekkür ederim gösterdiği medeni cesaret için kaçmayacağım dedi ve kaçmadı...  _____

7 GÜN GEÇMEDEN SAVAŞ RAPORU YAYIMLANAMAZ.
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2010, 05:44:14 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 08, 2010, 10:14:38 ÖS »

birazda askerim azalsın istediler belki kim bilir:)
GaziKLi_HOROZ
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 10, 2010, 04:50:21 ÖS »

Noldu ya KIZIL_ORDU'yu ele geçirmeye çalışmışsınız? Sonra hepinizi kapının önüne koymuşlar.. orada da rahat duramadınız değil mi   *hahaha* *hahaha*
izaora818
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2010, 06:00:36 ÖS »

can çıkar huy çıkmaz yine ne alavere dalevere çevirdilerse kapıda buldular kendilerini..

Birine Haketmediği Değeri Verirsen, Değerini Yitiren Sen Olursun..Kişiliksizi İnsan BiLirsen, İnsanlığı Unutan Sen Olursun..
xhayırx
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 11, 2010, 10:25:45 ÖÖ »

olay kızıl orduyu ele geçirmek değil.mastermusada açık açık demiş. içerde casusumuz var diye. ve hakcanmarı oyundan attılar önce. kim attı hiç biri bilmiyor.tekrar alındı ittifaka.amaç casus her kimse tekrar atamasın diye  lider adayı oldu hakcanmar.ama bu durum bize bazı gerçekleri iyi gösterdi.kızıl ordunun sizinle nekadar yakın olduğunuzu.iyiki lider adayı olmuş arkadaşımız gerçekler ortaya çıktı kimin kimi tuttuğu.eee gazik  şimdi kimi casus yapcan içimize sızamıyonmu artık.aylardır casuslarınız sayesinde bizden birini vurabiliyodunuz. kim online görüyodunuz. hadi şimdi dene bakalım kimin hesabına girebilcen.içerde casus olmadan beceremiyosunuz ne de olsa savaşmayı. dün mastermusayı golden iyi biçti.casus bulamadınız tabi haberiniz olmadı hiç bişeyden bu sefer
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 12, 2010, 12:22:18 ÖS »

olay kızıl orduyu ele geçirmek değil.mastermusada açık açık demiş. içerde casusumuz var diye. ve hakcanmarı oyundan attılar önce. kim attı hiç biri bilmiyor.tekrar alındı ittifaka.amaç casus her kimse tekrar atamasın diye  lider adayı oldu hakcanmar.ama bu durum bize bazı gerçekleri iyi gösterdi.kızıl ordunun sizinle nekadar yakın olduğunuzu.iyiki lider adayı olmuş arkadaşımız gerçekler ortaya çıktı kimin kimi tuttuğu.eee gazik  şimdi kimi casus yapcan içimize sızamıyonmu artık.aylardır casuslarınız sayesinde bizden birini vurabiliyodunuz. kim online görüyodunuz. hadi şimdi dene bakalım kimin hesabına girebilcen.içerde casus olmadan beceremiyosunuz ne de olsa savaşmayı. dün mastermusayı golden iyi biçti.casus bulamadınız tabi haberiniz olmadı hiç bişeyden bu sefer

ewet ewet.. biz anlıyoruz dizi.. Allahtan olayların birebir içindeydik.. bide içinde olmasak neler sallayacaktınız  *hihi*

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 12, 2010, 02:19:27 ÖS »

hakkatten yaaa...birde hala burda da yani bu kızıl ordu olayında da haklılığınızı mı savunuosunuz??yazık size yahu Smiley hepi topu oyun...yeminle dallasta hissettim kendimi...orda bile bu kadar entrika dönmüordur heralde...ii calısmalar...

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 12, 2010, 03:40:44 ÖS »

hakkatten yaaa...birde hala burda da yani bu kızıl ordu olayında da haklılığınızı mı savunuosunuz??yazık size yahu Smiley hepi topu oyun...yeminle dallasta hissettim kendimi...orda bile bu kadar entrika dönmüordur heralde...ii calısmalar...

Hem yapıyorlar hem inkar ediyorlar.. bari yaptığınız şeyin arkasında durun yahu..  Grin

KİMCAPTAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 12, 2010, 09:05:41 ÖS »

Kimkaptan kardeşime teşekkür ederim gösterdiği medeni cesaret için kaçmayacağım dedi ve kaçmadı...  _____

7 GÜN GEÇMEDEN SAVAŞ RAPORU YAYIMLANAMAZ.

bizde kalleşlik olmaz gel dedikmi bekliyoruz demektir...tebrik ederim senide tam bana saldırdığın sırada ittifaktan atsalardı nasıl olurdu çok pis olurdu demi...senin hani gaziğe yaptığın gibi..
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 12, 2010, 09:31:01 ÖS »

bizde kalleşlik olmaz gel dedikmi bekliyoruz demektir...tebrik ederim senide tam bana saldırdığın sırada ittifaktan atsalardı nasıl olurdu çok pis olurdu demi...senin hani gaziğe yaptığın gibi..

Biraz erkeklik öğrensin.. Bak kaçgündür haber salıyorum gel diye gelemiyoer.. Goldenage1 içinde buyur gel diyorum oda gelemiyor.. Bu kadar korkmayın canlarım benim bizde hile hurda yok gelin çarpışalım  *freak*

KİMCAPTAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 12, 2010, 09:47:49 ÖS »

Biraz erkeklik öğrensin.. Bak kaçgündür haber salıyorum gel diye gelemiyoer.. Goldenage1 içinde buyur gel diyorum oda gelemiyor.. Bu kadar korkmayın canlarım benim bizde hile hurda yok gelin çarpışalım  *freak*

ee baksana herkes bizim gibi delikanlı değil demek...belkin askerlerinin tursusunu kurarlar:)) bizde hile hurda yok kardeşler buyrun gelin..
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Aralık 12, 2010, 09:56:23 ÖS »

ee baksana herkes bizim gibi delikanlı değil demek...belkin askerlerinin tursusunu kurarlar:)) bizde hile hurda yok kardeşler buyrun gelin..

Ordu yakalasalar gelin demem ama gittiği kişilerden hep boş dönüyorlar.. Asker yakalayamıyorlar Smiley

Bende onlara yardımcı olmak adına Davet ediyorum gelsinler bana.. üzülüyorum raporlardan bakıyorum hep boş dönmüşler..  Grin

antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Aralık 13, 2010, 08:57:34 ÖÖ »

Valla entrikacılığı mastermusa dan öğrendik sağolsun... Hakcanmar ın ordusu gece birine çıkınca çakılsın diye oyunda değilken ittifaktan attırdınız. ama hesabınız tutmadı... Biz kızılordudaki arkadaşlar için ittifak araştırmasında 2. durumdaki kendi ittifakımızı dağıttık ama değerimizi anlamadılar Düşman İttifakla(Sizinle) iş pişirip bize tuzak kurdular hepsini kasdetmiyorum tabiki...
antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 13, 2010, 09:20:38 ÖÖ »

Gazik bana saldırdığında siz gaziki ittifaktan mı çıkardınız. Vallahi bunu bilmiyordum dostum hatırlattığın için sağolasın. sana saldırdığım zaman kimseye haber etmedim. oyundaki lideri vekilini ve diplomatı da takip ettim ayrıca yaş tahtaya basmam ilk geldiğim günden beri şüpheleniyordum zaten.... olgusezar tutturmuş ve sadece kendi askeri puanda birinciliğine odaklanmış. ama aha buraya yazıyorum ona askeri puanda birinciliği bırakırsam namerdim:)Smiley
« Son Düzenleme: Aralık 13, 2010, 09:34:02 ÖÖ Gönderen: antonyo » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!