Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 10:46:32 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: son günlerin eğlencesi :):)  (Okunma Sayısı 6427 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 05, 2010, 08:28:23 ÖÖ »

Bir süredir gözüme takılıyor, görmemek mümkün değil Smiley
Senin çakılmanı sağlamışlar sen de çakılmışsın Smiley
bunda ne var alt tarafı ittifak değiştirdi, sende değiştirmeseydi yenerdim mi diyorsun yo...
Niye değiştirdi bu erkeklik mi diyorsun  Shocked
bunun erkeklikle kadınlıkla ilgisini kurman için beni yenemezler mantığıyla ilgili Smiley
yani erkek adam beni yenemez demek istiyorsun
erkeklik yapmadığı için yenildim diyorsun Smiley
ben olsaydım benim aklıma gelmeyen bir kurnazlığı yaptığı için tebrik ederdim Grin
Ama daha önce ittifaktan ayrıldığını görür pirelenirdim Grin
adamın araştırmalarını biliyorsun artırsa çakacaksın biliyorsun, o da bunları biliyor hesap kitap tamam zaten Smiley
Yani kağıt üzerinde kazanacağın belli;
Kendi artırsa araştırmalarını farketmeyecek, artırılmış ittifaka geçince sorun oluyor
Üstelik adamın ittifaktan ayrıldığını ve başka bir ittifaka geçeceğini görmen gerekiyor, bakmıyorsun Smiley
Yani önce ayrılıyor, sonra başka ittifaka geçiyor değil mi?
Sen napıyorsun bu arada ?
Gözün sadece görevde ve casus raporunda mı?
O yapacağını saniyelerle sınırlı zamanda yapıyor, sen görmüyorsun Grin
Demek ki senden ustaca davranmış, seni resmen tuzağa düşürmüşler sende düşmüşsün Smiley
Bence tebrik et veya en azından geçmese yenerdimle yetin ki buna kimse birşey demiyor.
Bunun erkeklikle ilgisinin kurulmaya çalışılması ergen tavrı o kadar...
Herhalde sen daha büyüksündür ama bilemem yaşını...
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 05, 2010, 01:23:18 ÖS »

gravelot'u  kardeşim olarak görüyorum bu durumda otomatikman ona yapılan hata bana yapılmış oluyor aynı durumda imperialis'te var tabi. Ama ben bireysel düşünüyorum. Gravelot'un o hesap için gecesini gündüzüne kattığını da biliyorum.. Diyarda ki rakiplerinin İO tarihinde ki sayılı kişiler olduğunu biliyorum. Yani uluslararası bi diyara gitsen gazik desen sadece bakarlar. Ama gravelot dersen saygı duyacakları bir oyuncu olduğunu görüyorum. Buna rağmen hem de bir TÜRK'ün hiç bir şey yapamadığı ben kimseye çakılmam dediği zaman bile belgeleriyle çakıldığını gördüğümüz bir Türk'ün ben daha iyisini yaparım sen kimsin ki ya bu çok basit benim için demesini aklım almıyor.. İlk başlarda da mutlaka hileyle yapmışsın demen de baya sorun oluşturmuştu.. Ben haklının tarafındayım. Bir tartışma esnasında gidip uğur'u da oğuz'u da uyardığım olmuştur. Bu uslup güzel değil gbisinden onların da beni uyardıkları yerler ve yaptığım düzeltmeler olmuştur. Hepimiz insanız hatalarımız olabilir. 1 kere olur göz yumulur 2 kere olur göz yumulur... Senin ki sınırı da aşıyor.. Vazgeçsene başkalarını karalamaktan, tamam kendi çapında bir başarın var. Ama gravelot'un belgelenmiş şekilde senden daha iyi bir başarısı var Smiley Saygı duy karalamaya çalışma. Aynı şekilde bu arkadaşı da karalama gerek yok bu oyun strateji oyunu adam zekiymiş taktik yapmış yenmiş yani. Savaşta herşey mubahtır mantığını uygulamış sadece.. Ne yani beklesemiydi gel beni yen filan mı deseydi... (:

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Aralık 05, 2010, 01:47:10 ÖS »

gravelot'u  kardeşim olarak görüyorum bu durumda otomatikman ona yapılan hata bana yapılmış oluyor aynı durumda imperialis'te var tabi. Ama ben bireysel düşünüyorum. Gravelot'un o hesap için gecesini gündüzüne kattığını da biliyorum.. Diyarda ki rakiplerinin İO tarihinde ki sayılı kişiler olduğunu biliyorum. Yani uluslararası bi diyara gitsen gazik desen sadece bakarlar. Ama gravelot dersen saygı duyacakları bir oyuncu olduğunu görüyorum. Buna rağmen hem de bir TÜRK'ün hiç bir şey yapamadığı ben kimseye çakılmam dediği zaman bile belgeleriyle çakıldığını gördüğümüz bir Türk'ün ben daha iyisini yaparım sen kimsin ki ya bu çok basit benim için demesini aklım almıyor.. İlk başlarda da mutlaka hileyle yapmışsın demen de baya sorun oluşturmuştu.. Ben haklının tarafındayım. Bir tartışma esnasında gidip uğur'u da oğuz'u da uyardığım olmuştur. Bu uslup güzel değil gbisinden onların da beni uyardıkları yerler ve yaptığım düzeltmeler olmuştur. Hepimiz insanız hatalarımız olabilir. 1 kere olur göz yumulur 2 kere olur göz yumulur... Senin ki sınırı da aşıyor.. Vazgeçsene başkalarını karalamaktan, tamam kendi çapında bir başarın var. Ama gravelot'un belgelenmiş şekilde senden daha iyi bir başarısı var Smiley Saygı duy karalamaya çalışma. Aynı şekilde bu arkadaşı da karalama gerek yok bu oyun strateji oyunu adam zekiymiş taktik yapmış yenmiş yani. Savaşta herşey mubahtır mantığını uygulamış sadece.. Ne yani beklesemiydi gel beni yen filan mı deseydi... (:
onceden ne tartışmışsınız bilmem ama cumlelerın guzel ancak sadece son cumlelerın ankara_cengız ile gazık ın savası hakkında... oburlerı gazik in oncekı yaptıgı hatalar... ama bir kelimene bayıldım Smiley siyah olan... şimdi bir örnek vereyim benım yanımda ugur war ıkımız takılıyoz.. senın yanında ıse oguzhan var.. aramızda bı tatsızlık cıkıyor.. cıkısta gel lem beklıyom dovuscez dıyosun... cıkışta ıse ben uguru yanımdan kovuyorum gıdıyorum sertan abıyı alıyorum.. noluyor sertan abı sızden daha gucludur heralde hıc gormedım ama  Grin dıyelımkı daha guclu.. noluyor ? ben ...... yapıp sizi tokatlıyorum.... boşlugu guzel doldurun yanlış anlaşılmasın Grin mesela zekiymiş ugur kovdu sertan abıyı aldı dıyebılırız Wink Grin Grin
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 05, 2010, 01:52:07 ÖS »

Tabiki derim kavga arka işi bir nebze Wink iki kişiyle de kavgaya gidilmez zaten  *hihi*

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Aralık 05, 2010, 01:53:14 ÖS »

Tabiki derim kavga arka işi bir nebze Wink iki kişiyle de kavgaya gidilmez zaten  *hihi*
ıttıfak 2. kısı oldugu ıcın 2. kısıyı koymak mecburıyetınde kaldım  Wink eklıyeyım sen dersın ama bız baska bısey dıyoruz olelerıne....  Huh?
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Aralık 05, 2010, 03:21:43 ÖS »

Fazla kibrin nelere mal oldugu hakkında hiç konuşmayacam..Çünkü uygulamalı anlatımı konuda mevcut..Sadece isminin geçtiği  kısma cevap verecem..
7m ordu ile 7mnin üzerinde puan yapmışım 800k askerlemi 8myi yapamayacağım? benim demek istediğim bu..  
1. Kendinle çelişme..Yaptıgın puan 6 m idi...bunu sen söyledin...boşu boşuna yalan söyleme  Wink
2. Ben 10m puan yaptım..bu bir rekor... ;)herkes yapabilse rekor olmaz zaten Wink
3. Sen orda neler yazdıgını ve benim ne cevap verdiğimi,aradaki farkı herkes gördü  Wink
4. Bu maddeler uzar gider ama muhattap alınacak biri değilsin,attığın küfürlü mesaj halen iletilerimde duruyor  Wink

antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Aralık 05, 2010, 03:41:46 ÖS »

Senin mantığına göre asker sayıları belli. Son anda Eğitimden 200 bin asker aktif edip yenmek te yanlış onuda eleştireceksin... savaşlar sürprizlerle doludur. Kimse sana gel beni yen demez... 
antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Aralık 05, 2010, 03:44:24 ÖS »

Sana son bi tavisye bir daha hesap makinesi kullanırken rakibinin araştırmalarını 1 fazla koy öğle git ....
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Aralık 05, 2010, 07:46:31 ÖS »

duvara konuşuyorum..

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Aralık 05, 2010, 07:50:32 ÖS »

Fazla kibrin nelere mal oldugu hakkında hiç konuşmayacam..Çünkü uygulamalı anlatımı konuda mevcut..Sadece isminin geçtiği  kısma cevap verecem..1. Kendinle çelişme..Yaptıgın puan 6 m idi...bunu sen söyledin...boşu boşuna yalan söyleme  Wink
2. Ben 10m puan yaptım..bu bir rekor... ;)herkes yapabilse rekor olmaz zaten Wink
3. Sen orda neler yazdıgını ve benim ne cevap verdiğimi,aradaki farkı herkes gördü  Wink
4. Bu maddeler uzar gider ama muhattap alınacak biri değilsin,attığın küfürlü mesaj halen iletilerimde duruyor  Wink

Senin kapasiten ancak 3-5 çömezi kapsamına alır.. küfürlü mesajıda iyi etmişim haddini fazla aştın o sıra farklı noktalara dokundun.. gerginliğim geçtikten sonra senide doğru yola çekmeye çalıştım değilmi.. en son attığım mesajı hatırlarsın..

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Aralık 05, 2010, 07:58:49 ÖS »

Senin kapasiten ancak 3-5 çömezi kapsamına alır.. küfürlü mesajıda iyi etmişim haddini fazla aştın o sıra farklı noktalara dokundun.. gerginliğim geçtikten sonra senide doğru yola çekmeye çalıştım değilmi.. en son attığım mesajı hatırlarsın..
he aslanım he koçum...sensin be..yüce insan,alçak gönüllülük,iyi aile çocuğu, terbiye,istanbul beyfendisi timsalisin bea..
tutmayın küçük enişteyi  *hihi*
dogru soyluyorsun sinir çok şey yaptırıyor insana oyle degılmı oguz galatasaray maçı sonrasıda sinirlendiydin sen... Smiley
çok şükür çizgimizden kaymadık  Wink içten pazarlıklı olmadık  Wink

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Aralık 05, 2010, 08:01:15 ÖS »

çok şükür çizgimizden kaymadık  Wink içten pazarlıklı olmadık  Wink
sil alıntını ne sen selam ver ne ben...
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Aralık 05, 2010, 08:02:23 ÖS »

sil alıntını ne sen selam ver ne ben...
pişman olacağın şeyi niye yazıyorsun  Wink dursun orda ben memnunum  Wink

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Aralık 05, 2010, 08:04:34 ÖS »

pişman olacağın şeyi niye yazıyorsun  Wink dursun orda ben memnunum  Wink
bunu yazacagını bılıyordum... ve ben pişman degılım... senın 10 dk once yaptıgın olaydan dolayı ılıskıyı kesmek ıcın kendı yorumumu sıldım ve senınde sılmenı ıstedım yoksa pısman olacagım şeyi yazmam.. yazarımda bunda pişman degılım bırak asılı kalsın ozaman... ve sen daha ne ıkı yuzluluk yaptıgımı soylemekden acizsin... buyur soyle ıkı yuzlulugumu senı kıracak uzecek birşeyse benım hatam ise özürümü dilerim ve asla birdaha muhattap olmayız...
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Aralık 05, 2010, 08:06:05 ÖS »

Senin mantığına göre asker sayıları belli. Son anda Eğitimden 200 bin asker aktif edip yenmek te yanlış onuda eleştireceksin... savaşlar sürprizlerle doludur. Kimse sana gel beni yen demez... 

İyi kıvırıyorsun yakında ibo show senide izleriz  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!