Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 06:07:13 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: son günlerin eğlencesi :):)  (Okunma Sayısı 6425 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
antonyo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 04, 2010, 01:00:06 ÖS »

Arkadaşlar gazik kardeşime geçmiş olsun öncelikle... hayatta herşeyin bir ilki vardır fazla üzülmesin ve bundan sonra dersine iyi çalışsın daha öğrenmesi gereken çok şey var bu işi en iyi ben bilirim havalarına da girmesin. Erkeklikten filan da bahsetmesin ikindiye yakın evlenip gece de gerdeğe girmeyeceğiz. Benim araştırmalarım onunkinden yüksek ancak onların da ittifakının atak defans ve saldırı menzili araştırmaları 1' er fazla, eşit hesapta yeniliyordum. Çünkü 160 la geliyo box uma moralden gidiyorum onda da yani. ama atak benim 1 fazla olursa ittifak değiştirmeden de çakıyordum. ama ona bir ders vermek istedim garanti olsun istedim. bu fikirde hackanmar dan çıktı hakkını da yemek istemem. Ha bu arada gazik kardeşimizn saldırıdan önce  bana attığı mesajları bi okusanız yayınlamak etik olmaz diye buraya koymuyorum. Ama kendini üstün görme aşağılama diz boyu... bu ona ders olsun hırsızı da soyarlar, akıl akıldan üstündür:)SmileySmiley
« Son Düzenleme: Aralık 04, 2010, 02:23:02 ÖS Gönderen: antonyo » Kayıtlı
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 05, 2010, 01:54:46 ÖÖ »

Gazik sen nasıl birisin ya :S ?

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 05, 2010, 01:58:11 ÖÖ »

Gazik sen nasıl birisin ya :S ?

iyi biriyim.. sen nasıl birisin   *hahaha*

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 05, 2010, 02:25:53 ÖÖ »

Öyle gözükebilsen keşke Sad

FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 05, 2010, 02:33:37 ÖÖ »

Öyle gözükebilsen keşke Sad

Mevve veren ağaç taşlanır.. bak;

Taraf olursan, tarafların gibi düşünürsün.. Birey olursan herkesten farklı düşünürsün..

Adamcılık yaparsan yanında ki adam sen olursun.. Demokratik olursan her zaman kendin olursun..

*SCRATCH*
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2010, 02:36:14 ÖÖ Gönderen: Gazik » Kayıtlı

c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 05, 2010, 02:41:40 ÖÖ »

Ben her zaman bireyim. Bireydim de zaten ama görünen köy kılavuz istemez derler.. Özünde hatta özünün de özünde iyi bir insan olduğunu eminim.. Bence herkes özünün bi yerlerinde iyi biridir.. Ama bunu biraz göstersen hiç fena olmaz.. Smiley Ayrıca böyle düşünen sadece ben değilim.. Bu forumda böyle düşünen çok insan var o yüzden taraf diyorsun bize.. Unutma sana karşı taraf diyebileceğin kadar bir kitle varsa. Mutlaka kendine bir daha bakmalısn.

Bu arada demokrasi çoğulculuk demek değil mi bi yerde Smiley
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2010, 02:44:33 ÖÖ Gönderen: c4nsu » Kayıtlı

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 05, 2010, 02:41:45 ÖÖ »

Taraf olursan, tarafların gibi düşünürsün.. Birey olursan herkesten farklı düşünürsün..

Adamcılık yaparsan yanında ki adam sen olursun.. Demokratik olursan her zaman kendin olursun..

*SCRATCH*
demokratik olmamak için kaç para istiyorsun?

boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Aralık 05, 2010, 02:45:07 ÖÖ »

*SCRATCH*

*bravo* *bravo* *bravo*
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 05, 2010, 02:51:55 ÖÖ »

demokratik olmamak için kaç para istiyorsun?

küçükken çok türk filmi izlemişsin galiba..  Grin Grin sen şimdi çek falanda yazar tribe girer kızımın peşini bırak falanda yazarsın zengin adam misali..  *hahaha* *hahaha*

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 05, 2010, 02:55:45 ÖÖ »

haklısın küçüklüğümden beri film izlerim ama senin kadar kibirlisine rastlamadım Grin olmayan kızımın peşi senin olsun ben bölmeyeyim sen ahkamına devam et Grin en son adına hutbe okutuyordun buyur devam Grin

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 05, 2010, 03:05:57 ÖÖ »

Ben her zaman bireyim. Bireydim de zaten ama görünen köy kılavuz istemez derler.. Özünde hatta özünün de özünde iyi bir insan olduğunu eminim.. Bence herkes özünün bi yerlerinde iyi biridir.. Ama bunu biraz göstersen hiç fena olmaz.. Smiley Ayrıca böyle düşünen sadece ben değilim.. Bu forumda böyle düşünen çok insan var o yüzden taraf diyorsun bize.. Unutma sana karşı taraf diyebileceğin kadar bir kitle varsa. Mutlaka kendine bir daha bakmalısn.

Bu arada demokrasi çoğulculuk demek değil mi bi yerde Smiley

Bu forumda uzun zamandır birbirleriyle konuşan insanlar var.. artık birbirleri ile iletişim halinde oldukları için herşeyde bir kalıp olarak hareket ediyorlar..

Haksız olsalar dahi sen onlara ben haksızım dedirtemezsin.. benim arkadaşlarım foruma pek takılmazlar ben hiç hiç takılmazdım bu sene biraz bakar oldum.. şimdi benimle beraber forumda yazan 5-6 arkadaşım olsa haksız olmam ama burada herkesi karşıma alarak yazdığım için herkeste yanındakini savunarak konuştuğu için haksız ben oluyor gibi görünüyorum..

bana tavır aldıkları konu neydi? gravelot davasıydı.. 7m ordu ile 7mnin üzerinde puan yapmışım 800k askerlemi 8myi yapamayacağım? benim demek istediğim bu..  Bunu dedikçe dahada hiddetlendiiler..

dediler ki taşlıyorsun.. hayır gravelıt konusuna baksınlar tebrik etmişim.. sadece gönülden tebriğimi alacak bir şey göremedim o kdar.. basit geldi bana..

Benim ilgimi çeken 3 oyuncu; pears, sirius ve geçen yazmayı unutmuştum dartanyan..

Bu mevzular üzerine üzerime geldiler sende onlarla az bucuk muhabbetin olduğu için onlar gibi görmeye başladın o kdar..

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Aralık 05, 2010, 03:09:12 ÖÖ »

haklısın küçüklüğümden beri film izlerim ama senin kadar kibirlisine rastlamadım Grin olmayan kızımın peşi senin olsun ben bölmeyeyim sen ahkamına devam et Grin en son adına hutbe okutuyordun buyur devam Grin

Mahalle baskısı yapıyorsunuz ama yılmayacam..  Cry  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Aralık 05, 2010, 03:23:44 ÖÖ »

üstte uzun uzun yazdığın yazıdaki düşünce yapısından kurtulsan rahat edeceksin.insanları eleştirmek istiyorsan eleştirirsin kimse karışamaz.ama küçük görmeye ya da gölgelemeye çalışırsan o zaman tepki verilir tabikide.senin beğendiğin oyuncular iyi oyuncu olabilir benden iyi oyuncu olabilir hatta iodaki en iyi oyuncular olabilirler.bu kısım normal olan kısım.anormal olan kısım ise bunların elinde hiçbir kanıt olmadan çıkıp ben en iyisiyim demeleri ya da bu adamlardan iyi olduğumu gösteren bir kanıtım olmadığı halde ben sizden iyiyim diyip artislik yapmam.ve ya kalkıp mesela td6daki oyuncular zayıftı o yüzden iyi göründünüz siz demem.halbuki td6 ile alakam yok oyuncuları da tanımam.ama amacım ne?üstteki adamları gölgelemek.rahatsızlık verici kısım bu kısım işte.anlatabilmişimdir inş.

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 05, 2010, 03:32:50 ÖÖ »

üstte uzun uzun yazdığın yazıdaki düşünce yapısından kurtulsan rahat edeceksin.insanları eleştirmek istiyorsan eleştirirsin kimse karışamaz.ama küçük görmeye ya da gölgelemeye çalışırsan o zaman tepki verilir tabikide.senin beğendiğin oyuncular iyi oyuncu olabilir benden iyi oyuncu olabilir hatta iodaki en iyi oyuncular olabilirler.bu kısım normal olan kısım.anormal olan kısım ise bunların elinde hiçbir kanıt olmadan çıkıp ben en iyisiyim demeleri ya da bu adamlardan iyi olduğumu gösteren bir kanıtım olmadığı halde ben sizden iyiyim diyip artislik yapmam.ve ya kalkıp mesela td6daki oyuncular zayıftı o yüzden iyi göründünüz siz demem.halbuki td6 ile alakam yok oyuncuları da tanımam.ama amacım ne?üstteki adamları gölgelemek.rahatsızlık verici kısım bu kısım işte.anlatabilmişimdir inş.

tabiki kanıtlatıım var lakin herkes suyun üstünde yüzmez..

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Aralık 05, 2010, 04:02:17 ÖÖ »

aynı diyarda oynamadığın adamla ilgili ne kanıtın olabilir.en fazla kendi başarılarının kanıtı vardır.sana başarısızsın diyen yok ama sen maşallah sadece kendin başarı gösteriyormuşsun gibi davranıyorsun.neyse aynı şeyleri konuşmaya gerek yok.

Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!