Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 08:09:04 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: son günlerin eylencesi:)  (Okunma Sayısı 7044 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Aralık 03, 2010, 11:31:35 ÖS »

hiç de sandığın gibi düşünmüyorum.senin çakılman mağdur olmandan kaynaklanmıyor.rakibinin daha zeki olmasından ve senin kibirinden kaynaklanıyor.
buna halk arasında ali cengiz oyunu denir.tarihte de bunun örnekleri var onlar da savaş stratejisi olarak anılır.etik olmayan davranışa örnek vereyim.seni çağırıp ordun yoldayken yağma atmış olması etik olmazdı.seni çağırıp kaçması etik olmazdı.çünkü bunlar yalan.ama sizin savaşınızda yalan yok.adam senin hesabına göre savaşı kabul etmiş olsa zaten şansı yok.kendi hesabına göre kabul ediyor.yapılan anlaşma sana göre ''gidip ezeceğim erkekse kaçmayacak kaçarsa forumda atıp tutacağım'' dan ibaret.sen istiyorsun ki bunu kabul etsin adam ve kuzu kuzu beklesin senin kesmeni.asıl anlaşma senin saldırman onun savunması değil miydi arkadaşım?al sana savunma.ama fikir kiminse helal olsun kafasını kullanmış.buna benzer bir olayı çoook daha önce mitnick nickiyle oynayan arkadaşım yapmıştı.son saniyede kaleyi aktif edip adamı surlara çakmıştı.bu da buna benzer bir taktik.her zaman askeri güçlü olan kazanmaz bazen de stratejisi güçlü olan kazanır.

bunlar 2 gün önce anlaşmışlar 2 gün önce başladılar gel benle çarpış gel benle çarpış.. ben desem yine neyse..

alicengiz oyunu sıfatına girmiyor bu çünkü savaştan önce erkek gibi savaşacağız dedik diğer cinsiyet giibi değil..

Erkek gibi demek; Olduğu gibi olayın gerçekleşmesidir.. Tmm erkek gibi dedikten sonra yanyol olmaz.. o zaman erkeklik olmaz..

sen hala olayı kıvırmaya çalışıyorsun..

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Aralık 03, 2010, 11:38:54 ÖS »

ben ne kıvırcam vurulan da değilim vuran da.senin kimsenin başarısını kabullenemediğini hatta gölge düşürmek için uğraştığını iftira attığını kendini her fırsatta üstün gördüğünü forumu takip edenler biliyor.sen bilmeyenlere yuttur bu erkeklik mavralarını.başka mesaj atmıcam konuya.yeterince eğlendim.ders çıkarması gerekenler çıkarmışlardır inşallah.çıkardılarsa ne ala,laf ederken 2 defa düşünürler.çıkarmadılarsa da yapacak birşey yok emeklemeye devam ederler.

Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Aralık 03, 2010, 11:40:57 ÖS »

ben olsam cevap bile yazmam gazik...gerek yok çünkü...adam resmen benm anladığım kadarıyla cakallık olmus...gel carpısalım demek olduğum gibi bekliorum gel demektir....kaldiki sen haklısın bile bile cakılcağın savasa hanginiz gidersiniz??psikolojik cakallık yapmıs arkadas...valla abd nin filmlerdeki yalancı wietnam ırak vs savas galibiyeleri gibi olmus....

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Aralık 03, 2010, 11:50:25 ÖS »

ben ne kıvırcam vurulan da değilim vuran da.senin kimsenin başarısını kabullenemediğini hatta gölge düşürmek için uğraştığını iftira attığını kendini her fırsatta üstün gördüğünü forumu takip edenler biliyor.sen bilmeyenlere yuttur bu erkeklik mavralarını.başka mesaj atmıcam konuya.yeterince eğlendim.ders çıkarması gerekenler çıkarmışlardır inşallah.çıkardılarsa ne ala,laf ederken 2 defa düşünürler.çıkarmadılarsa da yapacak birşey yok emeklemeye devam ederler.

Oğuzhan mevzusuna diyorsan tebrik ettim ama asker basmamış onu yapmak zor iş değil.. sizin kapasitenizdeki oyuncular için büyük bir şey olabilir ama benim için değil.. sirius ve pears var bunları takip et bunlar benim takip ettiğime göre cidden iyi oyuncular.. onlarla oynarken iki defa düşünürümm..arada bir iki oyuncuyu gözden kaçırmışsam affola.. ama onların dışında sende dahil alayının üstünü çizerim..  Smiley

Ben daha iyisi yaparım dediğim için siz bunu hazmedemiyorsunuz.. o yüzden tavrınız zaten.. o yüzden etik olmayan bir şeyi haklı çıkarmaya çalışıyorsun..

Bencede artık yazma daha erkeklik demenin ne anlama geldiğini bilmiyorsun.. erkeklik diyince içinde alicengiz oyunu içeren cümleler kuruyorsun..

erkeklik ve alicengiz oyunu? biri dünyanın bir ucu diğeri dünyanın bir ucu..

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Aralık 03, 2010, 11:51:51 ÖS »

ben olsam cevap bile yazmam gazik...gerek yok çünkü...adam resmen benm anladığım kadarıyla cakallık olmus...gel carpısalım demek olduğum gibi bekliorum gel demektir....kaldiki sen haklısın bile bile cakılcağın savasa hanginiz gidersiniz??psikolojik cakallık yapmıs arkadas...valla abd nin filmlerdeki yalancı wietnam ırak vs savas galibiyeleri gibi olmus....

Gelde bunlara anlat işte.. Bunlar her konuda bana tavır almaya çalışan kişiler zaten bunlardan başka cevap beklemiyordum ki... Smiley

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Aralık 04, 2010, 12:03:05 ÖÖ »

gazik sen ne boş konuşan biriymişsin arkadaş.yazmaya gelince seni çizerim onu bozarım.çakılınca kalem kırıktı kağıt çürüktü ayakları.erkeklikle asıl bu tavırlar aynı bünyede bulunmaz.ama senin gibi şuraya yazdığın iki kelimeyle cinsiyet teşhisi koyacak değilim.takip edilecek kadar kayda değer biri değilsin gözümde.sağ üstteki X işareti kadar yer kaplıyorsun hayatımda.o yüzden havalara girme hiç beni çekemiyorlar uğraşıyorlar filan diye.yaptıkların da yapamadıkların da umrumda değil.ama bizim memlekette komiğe gülerler arkadaş.komiksin işte.nasıl ki ajdar ben megastarım dedikçe gülüyoruz işte aynı olay.sen de çıkıp poz veriyorsun afilli afilli.iş yürümeye gelince 2. adımda podyumdan düşüyorsun.sonra suçlu ayakkabını topuğu yolun çıkığı diye bir ton zırvalıyorsun.e komiksin.

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!