Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 08:04:49 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: son günlerin eylencesi:)  (Okunma Sayısı 7043 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 03, 2010, 09:49:53 ÖS »

ARKADAŞLAR AÇIKLAMA OLARAK SADECE ŞUNU YAZACAĞIM..

antonyo ile erkek gibi sözleşmemizi yaptık madem öyle geliyorum dedim.. lakin tezgahlar çevrilmiş kurulmuş.. saldırıdan kaç dk önce bilmiyorum ama ittifak araştırmaları çok yüksek ittifaka geçmiş..

insanoğlu EDİT karşısında her zaman çaresiz kalmıştır.. yapacak bir şeyim yok..

Ben her zaman şunu dedim zaten EDİT karşısında yapacak bir şeyim yok.. ama bu oyunu bu kadar senedir oynuyorum böylesini yapanıda ilk defa gördüm..

SONUÇTA SAVAŞ KARANLIK BİR SAVAŞ VE BAŞARIDAN DAHA ÇOK UTANILACAK BİR DURUM..

EDİT  Smiley
dedıgın gıbı onceden sozlesıp savastıysanız doneklık yapmış ancak sozlesmeden daldıysan baska ıttıfaga gecmesınde sorun yok demektır bır taktık uygulamıştır... neyse taktık demıyelımde bı kurnazlık yapmış diyelim Smiley
« Son Düzenleme: Aralık 03, 2010, 09:51:58 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 03, 2010, 09:53:48 ÖS »

dedıgın gıbı onceden sozlesıp savastıysanız doneklık yapmış ancak sozlesmeden daldıysan baska ıttıfaga gecmesınde sorun yok demektır bır taktık uygulamıştır...

Sözleştik.. erkek gibi çarpışalım dedi tmm dedim.. gittim adama..

BEN KAYBEDECEĞİM SAVAŞA GİRMEM... TEKRARLIYORUM.. AMA BEN DAHİL HER İNSAN İÇİN GEÇERLİDİR  BU EDİT KARŞISINDA HERKES HÜRANA UĞRAR.. Ne yapayım.. oyuna ve savaşa devam Smiley
« Son Düzenleme: Aralık 03, 2010, 09:55:15 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Aralık 03, 2010, 09:56:19 ÖS »

eğer uslûp devam ederse konuyu kilitlemek zorunda kalacağım....  *hmm*

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
ilkokul
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Aralık 03, 2010, 09:56:41 ÖS »

bu ne ya:D:D: forumda GAZİK GEYİKLERİ SmileySmiley:)gazeteye iyi başlık olur Grin tam 30. soruyu yaptım matematikte 31 e geçiyordum tık bir adet yeni mesaj :d ne o dedim bir bakayım gazik antonyoya çakılmış:D ilk başta inanmadım tabi sonuçta hiç yenilmeyen ya da öyle oldugunu sanan biriydi:D inanmadım nete gireyim dedim bir baktım bu raporu gördüm beynimen vurulmuşa döndüm Grin:D:D ne diyeceğimi bilemiyorum hele ki bu mesjaı okdugunu bilmek beni çok üzüyor Grin:D:D esseeelaaaa:D:D:D

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Aralık 03, 2010, 09:59:12 ÖS »

bu ne ya:D:D: forumda GAZİK GEYİKLERİ SmileySmiley:)gazeteye iyi başlık olur Grin tam 30. soruyu yaptım matematikte 31 e geçiyordum tık bir adet yeni mesaj :d ne o dedim bir bakayım gazik antonyoya çakılmış:D ilk başta inanmadım tabi sonuçta hiç yenilmeyen ya da öyle oldugunu sanan biriydi:D inanmadım nete gireyim dedim bir baktım bu raporu gördüm beynimen vurulmuşa döndüm Grin:D:D ne diyeceğimi bilemiyorum hele ki bu mesjaı okdugunu bilmek beni çok üzüyor Grin:D:D esseeelaaaa:D:D:D

Ben üzülmüyorum tezgah açtılar sonuçta.. ama ben buna yenildim demem.. ben hala derim hiç yenilmedim diye..

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Aralık 03, 2010, 10:01:11 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Aralık 03, 2010, 10:03:32 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
gulcek bısı yok kandırmışlar adamı Grin Grin
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Aralık 03, 2010, 10:05:31 ÖS »

o dediği tezgahtar benim
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Aralık 03, 2010, 10:06:35 ÖS »

o dediği tezgahtar benim
hadiya Grin Grin
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Aralık 03, 2010, 10:15:39 ÖS »

o dediği tezgahtar benim

Senin askerleri kestimmi kestim.. Hemde KIZIL_ORDU'da iken kestim.. ee sen daha ne diye konuşuyorsun onu anlamıyorum..  Grin Grin Grin

antonyo değilde senin konuyu açmış olman zaten yaranın derinliğini gözler önüne seriyor.. 

atalarımız ne demşş?

başkasının eliyle gerdeğe girilmez.. eliyle kısmını anladın sanırım  Grin Grin
« Son Düzenleme: Aralık 03, 2010, 10:18:17 ÖS Gönderen: Gazik » Kayıtlı

ilkokul
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Aralık 03, 2010, 10:26:12 ÖS »

sen başkasının çar'ıyla ona buna dalıyorsun yaa:D:D senin ATA'n bizim ATAmız aynı şey Grin:D o sözde hafif oynama yapılmış ama Grin:D yeri gelmişken bir elin ne si var  iki elin sesi var:d bak bu da güzel:d hem bu ikinci el senin o anlamadıgın ikinci el Grin:D:D şimdi anlamışsındır büyük ihtimal Grin anlamadıysan bir başka söz Grin D:D:D     el el den üstündür:D:D bu da o senin bize anlatmaya çalıştıgın el Grin:D el var el var Grin el bu yeri gelir yazar yeri gelir çizer Grin:D  ben hiç yenilmem yazan da bu eller değil mi Grin
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Aralık 03, 2010, 10:39:50 ÖS »

ortada döneklik filan yok ve gayet güzel taktik Grin birbirinize askeri araştırmalarınızı mı söylediniz?yoo Grin saldırcam kaçmıcan demişsindir hertarafta dediğin gibi. o da kaçmamış savaşmışsınız Grin hatta dahice bir hamleyle kendisi kaçmamış altyapıyı kaçırmış Grin  4m asker basıp eğitimden 500k daha çıkarsa o da mı döneklik sayılacaktı Grin ayrıca seninki ne beleş olay öyle.casus atcan  askeri öğrencen sonra saldırcam erkeksen kaçmıcan dicen.adamda gazik çenesini tutsun diye ordusunu vurdurcak sana Grin Grin ona bakarsan hannibalın yeniliyor gibi yapıp düşmanı peşine takması ve avantajlı olduğu araziye çekmesi de hile o zaman Grin ne dicektin orda olsan hannibal ben ovaya göre hazırlandıydım hile yaptın mı dicektin Grin

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Aralık 03, 2010, 10:58:05 ÖS »

ortada döneklik filan yok ve gayet güzel taktik Grin birbirinize askeri araştırmalarınızı mı söylediniz?yoo Grin saldırcam kaçmıcan demişsindir hertarafta dediğin gibi. o da kaçmamış savaşmışsınız Grin hatta dahice bir hamleyle kendisi kaçmamış altyapıyı kaçırmış Grin  4m asker basıp eğitimden 500k daha çıkarsa o da mı döneklik sayılacaktı Grin ayrıca seninki ne beleş olay öyle.casus atcan  askeri öğrencen sonra saldırcam erkeksen kaçmıcan dicen.adamda gazik çenesini tutsun diye ordusunu vurdurcak sana Grin Grin ona bakarsan hannibalın yeniliyor gibi yapıp düşmanı peşine takması ve avantajlı olduğu araziye çekmesi de hile o zaman Grin ne dicektin orda olsan hannibal ben ovaya göre hazırlandıydım hile yaptın mı dicektin Grin
sen konuştukca benımde fıkrım degıstı Grin Grin
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Aralık 03, 2010, 11:01:20 ÖS »

Şimdi senin yaptığın üç kağdı meşrulaştırmaktır.. böyle yaparak diyarda doğru düzgün insanlarada sanki bu olay normalmiş gibi lanse ettiriyorsun.. onlarıda bozacaksın bu sefer.. Bunun etik olmadığınıda sende bende çok iyi biliyoruz.. kendi içimizde ikimizde bunu kabulleniyoruz.

Ama burada etik olmayan davranışa ben uğradığım için bunu normal göstermek için uğraş veriyorsun..

Erkeklikten söz ettik başka birşeyden değill.. Başka tarafa kaçmanın hiç bir haklı açıklaması olamaz..

Ordumun zarar görmesine üzülmüyorum ama etik olmayan durumu savunmanız beni düşündürüyor açıkçası..

Bana şunu söylermisin? Bi Tarafmısın.. Yoksa Doğru Tarafmısın?

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Aralık 03, 2010, 11:12:35 ÖS »

hiç de sandığın gibi düşünmüyorum.senin çakılman mağdur olmandan kaynaklanmıyor.rakibinin daha zeki olmasından ve senin kibirinden kaynaklanıyor.
buna halk arasında ali cengiz oyunu denir.tarihte de bunun örnekleri var onlar da savaş stratejisi olarak anılır.etik olmayan davranışa örnek vereyim.seni çağırıp ordun yoldayken yağma atmış olması etik olmazdı.seni çağırıp kaçması etik olmazdı.çünkü bunlar yalan.ama sizin savaşınızda yalan yok.adam senin hesabına göre savaşı kabul etmiş olsa zaten şansı yok.kendi hesabına göre kabul ediyor.yapılan anlaşma sana göre ''gidip ezeceğim erkekse kaçmayacak kaçarsa forumda atıp tutacağım'' dan ibaret.sen istiyorsun ki bunu kabul etsin adam ve kuzu kuzu beklesin senin kesmeni.asıl anlaşma senin saldırman onun savunması değil miydi arkadaşım?al sana savunma.ama fikir kiminse helal olsun kafasını kullanmış.buna benzer bir olayı çoook daha önce mitnick nickiyle oynayan arkadaşım yapmıştı.son saniyede kaleyi aktif edip adamı surlara çakmıştı.bu da buna benzer bir taktik.her zaman askeri güçlü olan kazanmaz bazen de stratejisi güçlü olan kazanır.

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!