Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 10:44:58 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun parali olmaya basladi malesef  (Okunma Sayısı 2959 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
can_avar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 26, 2010, 10:50:34 ÖS »

loncalarin degismesini ben yanlis buldum arkadaslar.yani kredisi olan oynasin olmayan aralarda maden olsun gitsin hebi yapmislar boyle sey olmaz bu yuzden 4-5 arkadasim oyunu birakti boyle giderse yarisi birakacak bu oyunu,yakinda paralilar boy olcusur burda...ne demek ya loncalar bile kredili oldu inanmiyorum.diyar az kaldi bidaha hesap almayi dusunmuyorum zaten herkese bol sans tabiki bol para harcamalar.bu oyunu farkli sanmistim ama internette para tuzagi gibi gelmeye basladi,kredisiz oynanmayacak yakinda...
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 27, 2010, 12:04:21 ÖÖ »

nasıl bır eylem yapabiliriz acaba  Lips Sealed
antony
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2010, 01:11:34 ÖS »

iyice oyunun cıvkını cıkarttılar yaaa........

ya kardeşim bu oyncuların hiç mi fikirleri dikkate alınmıyor?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2010, 01:36:37 ÖS »

oyunu giderek premium hale getiriyorlar yalnız kimse de kapısına gelmeden bu sorun demiyor şimdi bir şeyler yapalım desek millet oralı olmaz kesin eminim forum olarak tepki almak gerekir çünkü tek iletişimiz bu forum...

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 27, 2010, 02:37:02 ÖS »

Bu yazımdan dolayı çok tepki alacağımı biliyorum ama bu konuda görüşlerimi yazmak istiyorum....

İmperia Online ticari bir kurumdur...Bu adamlar arkadaş bir oyun açalımda millet eğlensin diye kurmamışlarki,amaç para kazanmak..En doğal haklarıda para kazanmak...Ticaret bu çünkü..Onlarca adam çalıştırıp,binlerce oyuncuyla ilgileniyorlar...Oyuncularında fikirlerini alıp yeni birşeyler katıyorlar oyuna..(v5 te istediğimiz bir çok şey gelmedi mi?)
Oyunda kredi almak thy'de vip olmak gibi bence..vip'lerin bekleme salonları,girişleri vs farklıdır...Oyunda da böyle..Eğer kredin varsa farklı  nimetlerden faydalanabilirsin..Ticaretin kuralı bu...Harcadığın kadar özel ve ayrıcalıklısın...
Tabiki kimsenin hoşuna gitmez daha fazla para harcamak...Ama kredili oyuncuyla diğer oyuncu arasında fark olmasa,kredi almanın ne mantığı var?Diğerlerine fark atmak için kredi alıyoruz...
Her ne kadar cep yakacak bir uygulama olsada yerinde bir müdahale... Wink
Eminim oyunun geneli bu yeni uygulamadan memnun kalmaz ve oyuncu kaybı yaşanırsa bu uygulamada iptal olacaktır..Müşteri memnuniyeti önemli  Wink

carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 27, 2010, 06:04:50 ÖS »

Bu yazımdan dolayı çok tepki alacağımı biliyorum ama bu konuda görüşlerimi yazmak istiyorum....

İmperia Online ticari bir kurumdur...Bu adamlar arkadaş bir oyun açalımda millet eğlensin diye kurmamışlarki,amaç para kazanmak..En doğal haklarıda para kazanmak...Ticaret bu çünkü..Onlarca adam çalıştırıp,binlerce oyuncuyla ilgileniyorlar...Oyuncularında fikirlerini alıp yeni birşeyler katıyorlar oyuna..(v5 te istediğimiz bir çok şey gelmedi mi?)
Oyunda kredi almak thy'de vip olmak gibi bence..vip'lerin bekleme salonları,girişleri vs farklıdır...Oyunda da böyle..Eğer kredin varsa farklı  nimetlerden faydalanabilirsin..Ticaretin kuralı bu...Harcadığın kadar özel ve ayrıcalıklısın...
Tabiki kimsenin hoşuna gitmez daha fazla para harcamak...Ama kredili oyuncuyla diğer oyuncu arasında fark olmasa,kredi almanın ne mantığı var?Diğerlerine fark atmak için kredi alıyoruz...
Eminim oyunun geneli bu yeni uygulamadan memnun kalmaz ve oyuncu kaybı yaşanırsa bu uygulamada iptal olacaktır..Müşteri memnuniyeti önemli  Wink

amaçları tabiki para kazanmak ama bugüne kadar kazandıkları neydi para değil mi? bu insanlar önceden bedavaya kullandıkları şeylere şimdi neden eşek yüküyle para versin ki akıl var mantık var.. loncalar az biraz kredi istemiyo dikkat ettiysen..2-4 kredi falan olsa hadi yine neyse insaflılarmış falna deriz ama bu ne böyle
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 27, 2010, 06:12:16 ÖS »

pek sanmıyorum io yönetimi bu yaptıgı uygulama ile 5 tane normal üye kaybeder ama 2 tane premium üye kazanır 5 tane uyemı daha fazla para kazandırır 2 tane premium üye mi ? tabikide 2 tane premium üye...
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 27, 2010, 06:15:50 ÖS »

pek sanmıyorum io yönetimi bu yaptıgı uygulama ile 5 tane normal üye kaybeder ama 2 tane premium üye kazanır 5 tane uyemı daha fazla para kazandırır 2 tane premium üye mi ? tabikide 2 tane premium üye...

şimdi hayalleri bırak gerçeklere dön devrimci Smiley 5 diyosun ya bi düşün bakalım. adamlar 1 yıllığına oyuna başlıcak bi bakıcaklar 20 kişi premium üye hepsi dizildi ilk20 ye 20c.yle 21. arasında dağlar kadar fark var. 20 kişi koptu gitti diğerleri kendi arasında oynuyo artık. bundan bi zevk alırlar mı sanıyosun? 20 kişi dışında herkes bırakır demiyorum tabiki ama 5 değil 50 kişi oyunu bırakır. yerine 2 premium üye gelir. her diyarda bunun olduğunu düşünürsen birkaç yıla oyunda 50 premium oyuncu 0 normal oyuncu kalır. o saatten sonra da kapatsınlar artık siteyi falan zaten 5 0 kişinin oynadığı oyundan nolcak Smiley biran evvel kaldırsınlar şu saçma yeniliği de oyunda geçirdiğimiz heran boşa geçiyo olmasın..
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 27, 2010, 06:32:46 ÖS »

uretim almak cok pahali degil ama bu lonca fiyatlari cok ucuk olmus  *black_eye*  ha sunu da soyliyim Smiley loncalari kullanmadan dahi birinci olursun diyarda Smiley yani bazi arkadaslarin dedigi gibi daglar kadar fark olmaz Smiley
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 27, 2010, 07:33:04 ÖS »

şimdi hayalleri bırak gerçeklere dön devrimci Smiley 5 diyosun ya bi düşün bakalım. adamlar 1 yıllığına oyuna başlıcak bi bakıcaklar 20 kişi premium üye hepsi dizildi ilk20 ye 20c.yle 21. arasında dağlar kadar fark var. 20 kişi koptu gitti diğerleri kendi arasında oynuyo artık. bundan bi zevk alırlar mı sanıyosun? 20 kişi dışında herkes bırakır demiyorum tabiki ama 5 değil 50 kişi oyunu bırakır. yerine 2 premium üye gelir. her diyarda bunun olduğunu düşünürsen birkaç yıla oyunda 50 premium oyuncu 0 normal oyuncu kalır. o saatten sonra da kapatsınlar artık siteyi falan zaten 5 0 kişinin oynadığı oyundan nolcak Smiley biran evvel kaldırsınlar şu saçma yeniliği de oyunda geçirdiğimiz heran boşa geçiyo olmasın..
şimdi sen kredisiz oynadığın için io nun yaptıgı bu yenilik senın gozunde -1 ıle başlıyor. şimdi daglar kadar fark olucak dıyorsun bu kural oldugu ıcın pekiya şuna bakarmısın eskı sıstemdekı gıbı bedava loncalar
ad            ittifak        askeripuan   net değer    onur
1NowayOut   AYYILDIZ   281997   6791621   5118
2NoMercy   YAKAMOZ   16980   6156211   1667

3korkuc   AYYILDIZ   99077   1809678   2150
3. resmen 3 e batlanmış ? ee gerı kalan 48 kişi koptu gitti 48 kişi kendi arasında oynuyordu zaten ? senın bu yenılıge ıtıraz etmenın tek sebebi senın işine gelmemesi yoksa 50 kışının bırakacagı umrunda degıl.. bu yenılık neyı degıstirir siz birtek kendinizi düşünüyorsunuz.. senin işine gelmediği için karşı cıkıyorsun yok hayır sen kredili oyuncu olsaydın afferım bea ıo yonetımıne tam ıstedıgım gıbı oyun yaptılar sımdı bastırcam parayı acıcam loncaları kapıcam 1. sırayı demıyecekmıydın ? demıyecektim deme  Wink
« Son Düzenleme: Kasım 27, 2010, 07:34:44 ÖS Gönderen: RedArmy01 » Kayıtlı
mertna
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 27, 2010, 10:17:05 ÖS »

bir tek world of warcraft'a para verilir başka oyuna verilmez.hatta hiçbir oyuna para verilmez sadece eğlence için oynarsın.
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 28, 2010, 01:48:16 ÖÖ »

ya odegılde bu bastıgımız loncaların kaynaklarını gerı verseler bari   Lips Sealed
can_avar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Kasım 28, 2010, 01:53:03 ÖÖ »

yakinda kale kusatmasinada krediyle gidecez Cool
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Kasım 28, 2010, 01:55:42 ÖÖ »

Ben kredili oynuyorum ama bu şekil bir yeniliğe karşı olduğumu bildirmek istiyorum.. Bence parası olana bu kadar avantaj fazla..

öneriler alınabilir oyunun dah açok tutulması ve geliştirilmesi yenilenmesi için diyarlardan belirli kişilerin önerilerini alsınlar.. Oyunu oynayanlarla birşeyler yapılırsa daha çok tutulur duruma gelirler.

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!