Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 07:24:47 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyunda yaptığımız her hareket elmas karşılığındamı olacak???  (Okunma Sayısı 1276 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 29, 2010, 09:30:37 ÖÖ »

v5 e başladığım zamandan beri pek oyuna giremiyorum günde 1 veya 2 kez bakabiliyorum ancak..  sürekli saldırılar alıyorum puanımın 2 katından fazla olan kişilerden oyuna fazla bakamadığımdan dolayı 1 ine teslim oldum en azından biraz gelişeyim diye  bu sabah yine bir saldırı geldi orduyu önüne çekmedim savaştan sonra teslim olurum diye ama  teslim olmak için 10 elmas istedi.

---- Bir oyuncuya teslim olduğunuzda , askeri puanınızın %10'nunu kaybedersiniz.---  askeri puanımızın %10 u gitmiyormu daha neden elmas istiyor Huh?

Bundan sonra orduyu eyaletten çıkarmak içinde elmas istesin. ordu eyalete girerkende elmas karşılığı girsin.araştırma bina basarkende elmas karşılığı basalım. kale 6yı basmak için 10 elmas istesin kale7 yi basmak için 40 elmas istesin elmasları olmayanlar kale 6-7 yi basamasınlar elmas satın alanlar oynasın sadece bu oyunu....

Böyle dewam ederse kısa v5 macerama son vereceğim....

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 29, 2010, 12:01:55 ÖS »

Loncaların kredili olmasını destekliyorum ama teslim olmanın kredili olması hiç mantıklı gelmiyor bana.Yani i.o'nun burdan para kazanmayı hedeflemesini etik bulmuyorum açıkçası..Şirket bazında düşünürsek çok doğru bir karar cunku her hafta binlerce oyuncu teslim oluyor yani loncalardan daha çok para getirir onlara ama oyuncuları yoluncak kaz olarak görmekten başka birşey değil bu...Umarın bu değişikliğe genel anlamda bir tepki olur(genel dediğim sadece Türkiye değil her ülkeden) ve i.o bu saçmalığa bir son verir..

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 29, 2010, 04:03:42 ÖS »

Loncaların kredili olmasını destekliyorum ama teslim olmanın kredili olması hiç mantıklı gelmiyor bana.Yani i.o'nun burdan para kazanmayı hedeflemesini etik bulmuyorum açıkçası..Şirket bazında düşünürsek çok doğru bir karar cunku her hafta binlerce oyuncu teslim oluyor yani loncalardan daha çok para getirir onlara ama oyuncuları yoluncak kaz olarak görmekten başka birşey değil bu...Umarın bu değişikliğe genel anlamda bir tepki olur(genel dediğim sadece Türkiye değil her ülkeden) ve i.o bu saçmalığa bir son verir..

kardeşim kredi olayını bir yere kadar destekliyoruz adamlar güzel iş yapmış para kazansın tamamda herşeydende para kazanmak yoluna gitmesinler ne bu ya..  tercihim imperialıydı on sürem çok olmadığı için arada girebiliyorum oyuna girdiğimde vurulmuş saldırı almış oluyorum.. sorun değil toparlarım ama ben imperialıyken puanım 25bin küsürlerdeyken bana 52bin puanlı göçebe sürekli saldırabiliyorsa bende buna karşı hiçbirşey yapamıyorsam bu oyun oynanmaz...  teslim olayım dedim kredi istedi kredim yoksa oynamayayım değilmi ?? 

SONUÇ olarak oyunu bırakıyorum işçileri işten çıkartıyorum. madeni ittifağa bağışlıyorum.. eğlencesine takıldığım v5 e de son noktayı koyuyorum ilk tepki benden...

10 saatlik üretimi al 0  0  0  0    Herkese iyi oyunlar dilerim...
« Son Düzenleme: Kasım 29, 2010, 04:11:15 ÖS Gönderen: Ironpunch » Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!