Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 10:20:27 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karalama Kağıdı  (Okunma Sayısı 47065 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #225 : Aralık 12, 2010, 12:41:11 ÖÖ »

ya cansu benım annemın ses cıkartması yetıyordu
kadında okadar sinir bozucu bır ses vardı ki o konusunca boyle ıcıme bi titreme gelıyodu
duymamazlıktan gelmeye calısıyorum ama olmuyodu ya az cektırmedı kadın bana

keşke bazılarımızın anneside sağşlıklı olsada o dayanılmaz sesi ile gelse ve bzi uyutmasa bikac anlık keyifler için en değerlinizde böle söz etmeyin bence ..ŞÜKR ERDEMDİR..
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #226 : Aralık 12, 2010, 12:41:26 ÖÖ »

ya cansu benım annemın ses cıkartması yetıyordu
kadında okadar sinir bozucu bır ses vardı ki o konusunca boyle ıcıme bi titreme gelıyodu
duymamazlıktan gelmeye calısıyorum ama olmuyodu ya az cektırmedı kadın bana

Annem kendimi parçalıyor yine de duymamazlıktan geliyordum Grin Babam kapıda görünüp kızım kalk artık diyor ki ben saniyesinde gözümü açıp yataktan kalkma girişiminde bulunuyorm Grin

Annemin yeni metod müthiş olduğu için artık gelemiyorum. Yaptığı aynen şu: Sabah geliyor, yatağımın baş ucuna dikilip cansucansucansucansucansucansucansucansucansucansucansucansu diyor en nefret ettiğim durumlardan biridir, adımın defalarca söylenmesi. Ne diyim zayıf nokta bulmakta üstüne yok (:

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #227 : Aralık 12, 2010, 12:45:51 ÖÖ »

keşke bazılarımızın anneside sağşlıklı olsada o dayanılmaz sesi ile gelse ve bzi uyutmasa bikac anlık keyifler için en değerlinizde böle söz etmeyin bence ..ŞÜKR ERDEMDİR..

dostum su hayatta sevıdıgım ıkı kadın vardır biri cocugumun annesi digeri ise kendi annemdır
yazdıklarım işin gırgırı lutfen cıddıye almayın
bazıları annesiz buyuduyse bende babasız buyudum
o acının nasıl bı duygu oldugunu yasadım bılıyorum
şimdi bi yazmaya baslarsam herkesı salya sumuk aglatırım
ama hayatta en sevmedıgım seylerden bırıdır ınsanları aglatmak guldurmek varken :/
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #228 : Aralık 12, 2010, 12:47:00 ÖÖ »

Annem kendimi parçalıyor yine de duymamazlıktan geliyordum Grin Babam kapıda görünüp kızım kalk artık diyor ki ben saniyesinde gözümü açıp yataktan kalkma girişiminde bulunuyorm Grin

Annemin yeni metod müthiş olduğu için artık gelemiyorum. Yaptığı aynen şu: Sabah geliyor, yatağımın baş ucuna dikilip cansucansucansucansucansucansucansucansucansucansucansucansu diyor en nefret ettiğim durumlardan biridir, adımın defalarca söylenmesi. Ne diyim zayıf nokta bulmakta üstüne yok (:

off cansu ınanamıyorum aynı taktık aynııııı...

http://www.youtube.com/watch?v=DheXU13NneI
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #229 : Aralık 12, 2010, 12:48:13 ÖÖ »

dostum su hayatta sevıdıgım ıkı kadın vardır biri cocugumun annesi digeri ise kendi annemdır
yazdıklarım işin gırgırı lutfen cıddıye almayın
bazıları annesiz buyuduyse bende babasız buyudum
o acının nasıl bı duygu oldugunu yasadım bılıyorum
şimdi bi yazmaya baslarsam herkesı salya sumuk aglatırım
ama hayatta en sevmedıgım seylerden bırıdır ınsanları aglatmak guldurmek varken :/

eywallah saol ben bölmiyim öle bi göz misafiri oldum keyfinizi kaçırmıyım güzel geceler..
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #230 : Aralık 12, 2010, 12:50:07 ÖÖ »

eywallah saol ben bölmiyim öle bi göz misafiri oldum keyfinizi kaçırmıyım güzel geceler..

estagfurullah dostum bu forum herkese acık. konudan bihaber bile olsan mesaj atabılırsın eğlenceye katılabılırsın ciddi bir konu ıse uzun uzun yzabılırsın
kımsenın babsının forumu değil herkese acık bır forum burası
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #231 : Aralık 12, 2010, 12:56:32 ÖÖ »

Bizim dediklerimiz işin şakası. Bir insanda mutlak bir aile sevgisi var hele bu insan Türk olunca daha da artıyor. Bunda hepimiz hemfikiriz bence Grin Ama şu uykudan uyandırmalar da olmasa Grin

FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #232 : Aralık 12, 2010, 01:05:59 ÖÖ »

Bizim dediklerimiz işin şakası. Bir insanda mutlak bir aile sevgisi var hele bu insan Türk olunca daha da artıyor. Bunda hepimiz hemfikiriz bence Grin Ama şu uykudan uyandırmalar da olmasa Grin

hep aynı herkes bu durumda böle söyler anne-baba olunca kendiside aynısını yapar Smiley
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #233 : Aralık 12, 2010, 01:10:49 ÖÖ »

En iyi yöntemi benim annem bulmuştu Smiley) gençligimde uykum çok agırdı Smiley 3 gün 3 gece uyudugumu bilirim Smiley şimdilerde uykuya hasretim Smiley Demekki zamanında çok uyumuşum  bir sürahi su ile hiç uyandınızmı ? Üstelik hergün Smiley
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #234 : Aralık 12, 2010, 01:15:03 ÖÖ »

En iyi yöntemi benim annem bulmuştu Smiley) gençligimde uykum çok agırdı Smiley 3 gün 3 gece uyudugumu bilirim Smiley şimdilerde uykuya hasretim Smiley Demekki zamanında çok uyumuşum  bir sürahi su ile hiç uyandınızmı ? Üstelik hergün Smiley

öle deil ama elektrik süpürgesinin zırıltısıyla çoooook uyandım.. Smiley
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #235 : Aralık 12, 2010, 01:16:50 ÖÖ »

öle deil ama elektrik süpürgesinin zırıltısıyla çoooook uyandım.. Smiley

Smiley O bile kafi gelmiyordu 3 gün 3 gece uyudugum zaman kapıyıda içerden süreceklemiştim Smiley itfaiye çagırıp merdivenle eve girdi arkadaşlar balkondan Smiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #236 : Aralık 12, 2010, 01:18:16 ÖÖ »

ben cocugumu oyle uyandırmam ya aslaa :=)

eger 1-2 defa uyarmama rağmen uyanmazsa açarım metalıcadan hard metal Smiley
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #237 : Aralık 12, 2010, 01:20:04 ÖÖ »

ben cocugumu oyle uyandırmam ya aslaa :=)

eger 1-2 defa uyarmama rağmen uyanmazsa açarım metalıcadan hard metal Smiley

1990 lı yıllardan bahsediyoruz Smiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #238 : Aralık 12, 2010, 01:21:19 ÖÖ »

1990 lı yıllardan bahsediyoruz Smiley

bende gelecekten bahsedıyorum zaten Smiley henuz cocugum dogmadı
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #239 : Aralık 12, 2010, 01:22:30 ÖÖ »

İkaz geldi yarın sabahın 8'inde dersanede olacakmışım.. Uyumam gerekiyormuş.. (: Uyku ve beslenme çok önemliymiş.. Atlanmazmış vucudun ve ruhun dinlenmesi gerekmiş..

Şimdi ben babamın benim 2*3 senedir bir uyku düzenimin olmadığını hatta geçen sene bu uyku düzeninin tamamen raydan çıktığını sabah kahvaltısı etmediğim gibi( eskiden sadece pazarları ederdim, şimdi maalesef o da denk gelmiyor) öğle yemeklerini de genelde yemediğimi söylesem kesin kalp krizi vakası olur, çekiniyorum Sad

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!