Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 11:31:38 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karalama Kağıdı  (Okunma Sayısı 47068 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #105 : Aralık 01, 2010, 07:37:09 ÖS »

Bayramda baklava aldırdım kendime yiyemedim çok tatlı gözüktü gözüme Smiley

Sonra canım çekti yicem dedim yine aldırdım yine yiyemedim. Baklavaya karşı savaş açtım şu sıralar görmek istemiyorum (:

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #106 : Aralık 01, 2010, 07:52:45 ÖS »

ingilizceden oğuzhan ve blues sayesinde geçtim burdan onlara çok teşekkür ederim....  *rose* *rose* *rose*
odevlerını mılletemeı yaptırıyon Grin
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #107 : Aralık 01, 2010, 08:48:08 ÖS »

ingilizceden oğuzhan ve blues sayesinde geçtim burdan onlara çok teşekkür ederim....  *rose* *rose* *rose*
rica ederim..Gözün aydın  *rose* *rose*

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #108 : Aralık 02, 2010, 10:18:49 ÖS »

çinde idam cezası kaldırılsın toplu katliam yapacam...olayı uzun uzun anlatmayacam ama özet geçmek gerekirse,geçen hafta perşembe gönderilen paramı çin bankası halen elinde tutuyor ama vermiyorlar..
bugun en sonunda cinnet geçirip bankadaki kadını dövecektim Allahtan yanımda 1 arkadaşım vardı sakinleştirdi...paramı yine alamadım o ayrı mesele  Grin
su  1 haftada çinden nefret ettim desem abartmış olmam...bu kadar düzembaz,yalancı insanları tek ülkede toplayabilmek büyük başarı...10 kişiden dokuzu düzembaz olurmu,ben anlamıyorum bunların içtiği suda mı sorun var..
ülkemin gözünü sevim arkadaş,heryerde mutlaka yardımsever birileri çıkar...

peşin edit : şu karalama kağıdına bir tane eğlenceli şey yazamadım arkadaş..insanın sinirini bozacak şeylerden bolca var burda  Grin

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #109 : Aralık 02, 2010, 10:43:29 ÖS »

çinde idam cezası kaldırılsın toplu katliam yapacam...olayı uzun uzun anlatmayacam ama özet geçmek gerekirse,geçen hafta perşembe gönderilen paramı çin bankası halen elinde tutuyor ama vermiyorlar..
bugun en sonunda cinnet geçirip bankadaki kadını dövecektim Allahtan yanımda 1 arkadaşım vardı sakinleştirdi...paramı yine alamadım o ayrı mesele  Grin
su  1 haftada çinden nefret ettim desem abartmış olmam...bu kadar düzembaz,yalancı insanları tek ülkede toplayabilmek büyük başarı...10 kişiden dokuzu düzembaz olurmu,ben anlamıyorum bunların içtiği suda mı sorun var..

peşin edit : şu karalama kağıdına bir tane eğlenceli şey yazamadım arkadaş..insanın sinirini bozacak şeylerden bolca var burda  Grin

Yakın Bir gelecekte  yurt dışına temelli yerleşmeyi düşünüyorum 2002 yılında bir almanya maceram oldu nasip olmadı bakalım Bu kez isviçre herhangi bir aksilik olmassa gidecem Smiley
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #110 : Aralık 02, 2010, 10:47:08 ÖS »

küçücük adamların yaptığına bak la.kanka mevzu olursa 3er 3er birleştir öyle döv.öbür türlüsü hem adaletsiz olur hem uzun sürer Grin
Yakın Bir gelecekte  yurt dışına temelli yerleşmeyi düşünüyorum 2002 yılında bir almanya maceram oldu nasip olmadı bakalım Bu kez isviçre herhangi bir aksilik olmassa gidecem Smiley
abi daha geçen gün izmire geliyodun hani temelli.senin kafan karışık bence Grin

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #111 : Aralık 02, 2010, 10:54:39 ÖS »

Ugur adami nie bozuyon koca forumun onunde :d
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #112 : Aralık 03, 2010, 12:28:32 ÖÖ »

küçücük adamların yaptığına bak la.kanka mevzu olursa 3er 3er birleştir öyle döv.öbür türlüsü hem adaletsiz olur hem uzun sürer :Dabi daha geçen gün izmire geliyodun hani temelli.senin kafan karışık bence Grin

Ugur adami nie bozuyon koca forumun onunde :d

Ben sabah kalkarım bi  bakmışsın  libyaya yerleşmeye karar veririm  Smiley akşam olur amerika olur Smiley Bu gönlümün ne kadar zengin oldugu ile alakalı Smiley
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #113 : Aralık 03, 2010, 06:49:27 ÖÖ »

Ben sabah kalkarım bi  bakmışsın  libyaya yerleşmeye karar veririm  Smiley akşam olur amerika olur Smiley Bu gönlümün ne kadar zengin oldugu ile alakalı Smiley
sormaya bu dert benım abımdede war saçmalayıp duruyo Grin bı gun dıyo ben bulgarıstanda okuyacam bı gun dıyo romanyada okıyacam Grin adam delirmiş gümüşhanede Grin
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #114 : Aralık 03, 2010, 10:52:49 ÖÖ »

s.a hayırlı günler dostlar  *rose* *heart* Smiley

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #115 : Aralık 03, 2010, 10:56:39 ÖÖ »

s.a hayırlı günler dostlar  *rose* *heart* Smiley
a.s. sanada hayırlı günler abi bide bb ben okula gidim geç kaldım gene Grin

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #116 : Aralık 03, 2010, 11:02:49 ÖÖ »

a.s. sanada hayırlı günler abi bide bb ben okula gidim geç kaldım gene Grin
bencede git Smiley

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #117 : Aralık 03, 2010, 01:01:48 ÖS »

amerika beyler ordan baska hiçbir yerde yasanmaz
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #118 : Aralık 03, 2010, 01:05:11 ÖS »

sayın basbakanımız amerıkaya wan mınut yaparsa olur gıdersın oralarda..  adamlar çok ırkcı.. f.castro nunun öldüğü haberi gelmiş kaç bin kişi sokaga dokulup sevınclerını belırtmışler Smiley havaya havaı fısek atma ellerınde amerıkan bayraklarıyla arabalarla dolasma kornalara basma Grin  basbakanımız sımdı bı wan mınut yapar adamlar gebertmeye turk ararlar  Grin
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #119 : Aralık 03, 2010, 01:13:34 ÖS »

Tayland da var hem tanıdık da varmış iş sorunu da olmaz ( Emekli_tüfek E.tüfek ) Su altı su üstü Smiley  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Çok yardım sever oldugunu söylüyordu  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!