Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 11:30:20 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 21   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karalama Kağıdı  (Okunma Sayısı 46942 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 25, 2010, 09:18:17 ÖS »

Konunun açılış nedeni tamamen can sıkıntısı...onu belirteyimde saçmalarsam ,kafayı yemiş demeyin  Grin

Neyse başlıktanda anlaşıldığı üzere saygı ve etik kuralları çerçevesinde ne istiyorsanız yazın..dökün içinizi...belki bütün yazılanlardan ortak bir nokta çıkarıp muhabbeti uzatıp gideriz  Wink

İlk ben başlayam...

Bu aralar biraz depresifim o yüzden eğlenceli birşey çıkmaz benden  Wink Neyse,Türkiyeyi (özellikle istanbulu) çok özledim yaf...Bazen kendi kendime soruyorum neden burdayım,değecek mi bütün sıkıntılara,hasrete,yorgunluğa vs vs...Bu soruların sonu sisteme,düzene yardırılan argoyla sözlerle bitiyor malesef...Sonra rutin hayata devam...Değiştiremiyorsun,değiştirmemelisin...
Simidi özler mi insan,ben özledim arkadaş...Nedendir bilinmez son zamanlarda dizilerin hepsinde simit  yiyorlar...En sonunda dayanamayıp yapım şirketlerine mail atacam, yarama tuz basmayın diye  Grin

Neyse görünen o ki bu mesajı uzattıkça kasvet kokacak buram buram..en iyisi burda bitirem...

Bidahakinde eğlenceli birşeyler yazarım inşallah...
« Son Düzenleme: Kasım 29, 2010, 11:06:22 ÖÖ Gönderen: blues » Kayıtlı

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 25, 2010, 09:21:53 ÖS »

hadi değdi diyelim söktün çinceyi öğrendin 3-4 dil geldin istanbula iş buldun ilk görüşmeye gideceksin sabah traşını oldun çıktın sokağa bir taksi çevirdin atladın taksiye heyecanla şoföre bıraz daha hızlı gıdemezmıyız dıyorsun sık sık saate bakıp içinden dua ediyorsun derken kamyonun biri geliyo taksiye çarpıyo sende altında kalıyon geberip gidiyon  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2010, 09:24:11 ÖS Gönderen: RedArmy01 » Kayıtlı
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2 : Kasım 25, 2010, 09:26:51 ÖS »

hadi değdi diyelim söktün çinceyi öğrendin 3-4 dil geldin istanbula iş buldun ilk görüşmeye gideceksin sabah traşını oldun çıktın sokağa bir taksi çevirdin atladın taksiye heyecanla şoföre bıraz daha hızlı gıdemezmıyız dıyorsun sık sık saate bakıp içinden dua ediyorsun derken kamyonun biri geliyo taksiye çarpıyo sende altında kalıyon geberip gidiyon  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
felaket tellaaa bu çocuk yaw söledi şeye bak  Grin Grin

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 25, 2010, 09:32:03 ÖS »

felaket tellaaa bu çocuk yaw söledi şeye bak  Grin Grin
abi karalama kağıdı degılmı ne guzel film yazdım başrolüde ugura werıyorum  *hahaha* *hahaha*
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 25, 2010, 09:53:21 ÖS »

bende vizelerle uğraşıyorum bu aralar.resmen canım çıktı arkadaş ya.uzun süredir hayatımda düzgün giden hiçbir şey yok.tuhaf bir bıkkınlık yapıştı üstüme.su içmeye hatta gülmeye bile üşeniyorum.kullandığım ifadelerin seyrelmesinden anlayabilirsin kanka.sıkıntıdan telefondaki 200 şarkıyı kelimesi kelimesine ezberledim.elimden düşmüyor hiç.bende birşeyleri özlüyorum ama neyi özlediğime kadar veremedim daha.ama bi eksiklik var yani ona eminim.

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Kasım 25, 2010, 09:57:58 ÖS »

sorma o dert bendede var vizeler çok kötü geçti doru dürüst ders çalışmadım onun sıkıntısı var bendede ege üniversitesine geçiş yapmak istiyorum ama çalışmam lazım Sad

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 25, 2010, 10:07:22 ÖS »

benim özlediğim ve bıktığım o kadar çok şey varki kanka isimlendirmeye kalktığımda anlam karmaşasına düşüyorum...
simit sadece somutlaştırılmış örnekti....

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 25, 2010, 10:34:12 ÖS »

Haydarında bir leylası vardı.. tango leylası kibar leylası..

Aklı sıra yıldızlar kadar uzak.. Varsııınnn uzak olsun o komşu kızı..

Leyla her gece partilerde, Haydar agora meyhanesinde..

Leylanın sosyetesi varsa agora meyhaneside benim..

Selam dedim bonjour dedi.. göz kırptım yess dedi..

Kes ulann kees dedim.. Ben ne anlarım dilden insandan..

Yaşken eğmediler beni kibar konuşmasını dans etmesini öğretmediler..

Ben gelirken selamun aleyküm giderken eyvallah demesini bilirim..

Hey agoppp nerde kaldı bizim çilingir sofrası, Getir ordan bir yarım..

Eskilerden bir türkü çal içinde amanı bol olsunnnn.. mezemiz leblebi çekirdek olsun..

Off kavanoz dipli dünya Offf..

her ne kadar jet sosyetenin parke taşlarında dans etmesini bilmesekte gülüüümm.

Yaralı kalbim seni sevmesini biliiirrrrr........... EYVALLAHHHHHHH..    *freak*
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2010, 10:46:23 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 25, 2010, 11:03:18 ÖS »

Gazik bunu bir yerden biliyorum ama nerden hatırlamıyorum...ankaralı namık havası var sanki  *hihi* iyi salladım herhalde *hihi*

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 25, 2010, 11:26:45 ÖS »

Konunun açılış nedeni tamamen can sıkıntısı...onu belirteyimde saçmalarsam ,kafayı yemiş demeyin  Grin

Neyse başlıktanda anlaşıldığı üzere saygı ve etik kuralları çerçevesinde ne istiyorsanız yazın..dökün içinizi...belki bütün yazılanlardan ortak bir nokta çıkarıp muhabbeti uzatıp gideriz  Wink

İlk ben başlayam...

Bu aralar biraz depresifim o yüzden eğlenceli birşey çıkmaz benden  Wink Neyse,Türkiyeyi (özellikle istanbulu) çok özledim yaf...Bazen kendi kendime soruyorum neden burdayım,değecek mi bütün sıkıntılara,hasrete,yorgunluğa vs vs...Bu soruların sonu sisteme,düzene yardırılan argoyla sözlerle bitiyor malesef...Sonra rutin hayata devam...Değiştiremiyorsun,değiştirmemelisin...
Simidi özler mi insan,ben özledim arkadaş...Nedendir bilinmez son zamanlarda dizilerin hepsinde simit  yiyorlar...En sonunda dayanamayıp yapım şirketlerine mail atacam, yarama tuz basmayın diye  Grin

Neyse görünen o ki bu mesajı uzattıkça kasvet kokacak buram buram..en iyisi burda bitirem...

Bidahakinde eğlenceli birşeyler yazarım inşallah...
kardeşim özelden bana adresini yaz içime oturdu sana kargoyla simit yolluycam..yollamassam namerdim..isterse 1 milyar kargo parası istesinler valla içime oturdu. Sad

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 25, 2010, 11:37:22 ÖS »

kardeşim özelden bana adresini yaz içime oturdu sana kargoyla simit yolluycam..yollamassam namerdim..isterse 1 milyar kargo parası istesinler valla içime oturdu. Sad
Abi Allah razı olsun  *rose* Sertan abimde sağolsun söyledi ama gerek yok....ocak sonunda tatile gelecem inşallah..o ana kadar sabredicez...Tekrardan çok teşekkür ederim.... *rose*

Baştacısınız  Cry

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 25, 2010, 11:38:58 ÖS »

Abi Allah razı olsun  *rose* Sertan abimde sağolsun söyledi ama gerek yok....ocak sonunda tatile gelecem inşallah..o ana kadar sabredicez...Tekrardan çok teşekkür ederim.... *rose*

Baştacısınız  Cry
ama ankaraya gel ozaman ilk olarak ben karşılayım seni elimde simitle Smiley ne güzel olur ama Smiley
not=buranın simiti meşhurdur

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Kasım 25, 2010, 11:39:47 ÖS »

Gazik bunu bir yerden biliyorum ama nerden hatırlamıyorum...ankaralı namık havası var sanki  *hihi* iyi salladım herhalde *hihi*

Ahmet Selçuk İLHAN'ın şiirlerinden biriydi galiba ama bu biraz elenmiş bizim sokak kültürüne uyarlanmış hali  Wink

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Kasım 25, 2010, 11:44:03 ÖS »

ama ankaraya gel ozaman ilk olarak ben karşılayım seni elimde simitle Smiley ne güzel olur ama Smiley
not=buranın simiti meşhurdur
Allah razı olsun abi fakat çinden uçuşlar istanbula...gelmiş kadar oldum  *rose*
Ahmet Selçuk İLHAN'ın şiirlerinden biriydi galiba ama bu biraz elenmiş bizim sokak kültürüne uyarlanmış hali  Wink

Eyv..
 *rose*

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Kasım 25, 2010, 11:58:13 ÖS »

Allah razı olsun abi fakat çinden uçuşlar istanbula...gelmiş kadar oldum  *rose*
Eyv..
 *rose*

Sen çindemisin.. maja yaptır tavsiye ederim.. birde giderkene konserve götürseydin keşke acından ölürsün Grin:Grin:D

Sayfa: [1] 2 3 ... 21   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!