Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 11:32:53 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kasım 2010  (Okunma Sayısı 5306 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kanuni
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Kasım 23, 2010, 12:34:58 ÖS »

bol savasli zevkli bir diyar geçirdik zeybek ile ana kalelerimize hiç saldırı almadan diyarı tamamladık eğer bayram araya girmeseydi daha üst sıralarda da tamamlayabilirdim son 1 hafta tatil modunda kaldım başta zeybek olmak üzere sıralamaya giren herkesi tebrik ederim
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Kasım 23, 2010, 02:34:47 ÖS »

Zeybek tebrik ederim ve tabiki sıralamaya giren diğer arkadaşları da... Benim birincilik ucu ucuna kaçtı ama olsun ayak oyunlarıyla kazanılmış bir birinciliğe temiz bir ikinciliğe tercih ederim. Doğrusu bir şeyler yazıp yazmamak konusunda epeyce karasız kaldım aslında söylenebilecek oldukça fazla şey var ama ben fazla lafı uzatmak istemiyorum. Söylemek istediğim 2 tane şey var birincisi blitz de daha başarılı olabiliriz ama bırakın ortak hareket konusunda yetersizliğimizi kasten Türklere saldıran Türk arkadaşlar var ve ben bu konudan çok rahatsızım. Öyle ki kara liste diye bir konu açmayı dahi düşündüm. İkincisi Romen Waldor çok delikanlıca bir oyun aynadı onuda burdan tebrik etmek istiyorum.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #17 : Kasım 23, 2010, 02:55:45 ÖS »

Zeybek tebrik ederim ve tabiki sıralamaya giren diğer arkadaşları da... Benim birincilik ucu ucuna kaçtı ama olsun ayak oyunlarıyla kazanılmış bir birinciliğe temiz bir ikinciliğe tercih ederim. Doğrusu bir şeyler yazıp yazmamak konusunda epeyce karasız kaldım aslında söylenebilecek oldukça fazla şey var ama ben fazla lafı uzatmak istemiyorum. Söylemek istediğim 2 tane şey var birincisi blitz de daha başarılı olabiliriz ama bırakın ortak hareket konusunda yetersizliğimizi kasten Türklere saldıran Türk arkadaşlar var ve ben bu konudan çok rahatsızım. Öyle ki kara liste diye bir konu açmayı dahi düşündüm. İkincisi Romen Waldor çok delikanlıca bir oyun aynadı onuda burdan tebrik etmek istiyorum.
tbrk ederim çok iyi oyun çıkarmışsın orda çok alavere dalavere oluo hepside temiz ama öle çıkıyor  Grin oyunu burakmak zorunda kalmıştım ben üniv fln var diye bu dönem bilmiyorum ama belki leriki dönemlerde başlıcam tekrardan Smiley

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Kasım 23, 2010, 04:45:45 ÖS »

Sıralamadaki Tüm türkleri tebrik ederim

Güzel onur  Tebrikler Nuri hocam Smiley *rose*
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2010, 04:48:15 ÖS Gönderen: F.S.M. » Kayıtlı
faruk06
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Kasım 24, 2010, 10:12:33 ÖÖ »

Bu diyar için rekor onur puanı ve askeri puanda birinciliği için zeybeki (Nuri hoca) tebrik ederim,
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!