Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 06:53:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: bonus aramak eziyet!!!  (Okunma Sayısı 1655 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 21, 2010, 02:43:58 ÖS »

bonus aramanın iki yolu var biri haritada dolaşmak,diğeri terkedilmiş imparatorlukları tıklayıp ordan bakmak bu kısım güzel fakat sorun şu beyaz noktaların üzerine getirip bakmak ölüm valla kör eder adamı yeni bonusu bulmak için hepsine tek tek dokunmak gerekiyor buda çok büyük eziyet ve gözleri çok yoruyor çözüm olarak noktaların yanına oyuncuların nickleri yazılsa çok büyük iyilik olur..ayrıca v4deki gibi bonus olan bir hesap nedense bir daha üretmiyor hep yeni bonus bulmak gerekiyor Huh?

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 21, 2010, 04:27:10 ÖS »

2-3 harf yazıp bonus aramayı entegre etseler fena olmaz hani  Smiley

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 21, 2010, 06:04:00 ÖS »

2-3 harf yazıp bonus aramayı entegre etseler fena olmaz hani  Smiley
evet tahsin onuda koysalar iyi olur ama oyuncu listesinden bonus görünmüyor heralde Huh? haritadanda harbiden kör olacam.. Sad

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 21, 2010, 11:40:04 ÖS »

muhakkak birilerinin aklına gelmiştir ama ben genede sölim....ekranın resmini çekin sonra yeni girdiğinizde yeni kırmızı nokta var mı diye mukayese edin....
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 22, 2010, 12:44:09 ÖÖ »

muhakkak birilerinin aklına gelmiştir ama ben genede sölim....ekranın resmini çekin sonra yeni girdiğinizde yeni kırmızı nokta var mı diye mukayese edin....
ekran hedef tahtası gibi hangi birini ayırt edebilecez bilemiyorum  Grin

-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 22, 2010, 02:14:44 ÖÖ »

bonus aramanın iki yolu var biri haritada dolaşmak,diğeri terkedilmiş imparatorlukları tıklayıp ordan bakmak bu kısım güzel fakat sorun şu beyaz noktaların üzerine getirip bakmak ölüm valla kör eder adamı yeni bonusu bulmak için hepsine tek tek dokunmak gerekiyor buda çok büyük eziyet ve gözleri çok yoruyor çözüm olarak noktaların yanına oyuncuların nickleri yazılsa çok büyük iyilik olur..ayrıca v4deki gibi bonus olan bir hesap nedense bir daha üretmiyor hep yeni bonus bulmak gerekiyor Huh?

bence üretiyor şayet işçiler üretime verilmişse tabi.. v4 den farklı olarak altını boşta olanlar değil çalışanlar üretiyor.. yani bonus olan bi köyü yağmalarsak herhalde bidaha hiç üretim olmaz....
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!