Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 09:15:22 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: savaş ve mancınıklar  (Okunma Sayısı 1491 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 18, 2010, 11:41:14 ÖÖ »

arkadaşlar v5de nasıl oynanacağını vede kuralların ne olduğunu iyice okumadan oyuna başlamamak lazım bence çünkü hergün değişik bir olay beni şaşırtıyor,,, bilenleriniz vardır ama ben bilmiyordum gece oyuncunun biri 77 mancınıkla bana meydan savaşına gelmiş rapora baktım mancınıklar benim ordunun yarısını biçmiş  Huh? Shocked Huh? şaşırdım kaldım *hahaha* adamlar işi çözmüş ben halaa kılıçlı süvari bsayım diye uğraşıyorum bas mancınığı yap meydan savaşını biç orduları sonrada saldır adamın kalesine o kadar basit Grin çok ilginç ,,valla ben bu oyunun kurallarını bir hatim etmem lazım *hahaha*

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 18, 2010, 11:44:22 ÖÖ »

he valla okçularla mancınıklar bıtırıyor işi Sad  senın ordu ılk 4-5 raund beklıyo ılerde 4-5 raund okcularla mancınıklar orduyu yarıya ındırıyor Grin sonra adamın suvarıler meydana cıkıyo senın ordu yarıya ındı tabı kesıyo bıcıyo gıdıyo  *hahaha*  bu yuzdende ustune basa basa zırh cok onemlı dıyorum saldırıdan daha onemlı bana kalırsa cunku 4-5 raundda 500 asker kaybedecegıne % 5 zırhın saglam 1 ok yerıne 2okla yatarsın ? 3-5 raundda 350 askerın ölür.. Wink
w-w
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 18, 2010, 12:34:15 ÖS »

hocam v5 oturana kadar oynanmaz...bu arada meydanda mancınık olayı fena olmamış hani...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!