Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 06:43:05 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: _iStiKLaL_Vs. FREESouL...  (Okunma Sayısı 10439 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Kasım 26, 2010, 10:12:57 ÖS »

peki siz istiklal oarak bize saldıran olursa şöyle yaparı böyle yaparız diyerek (ki yaptıız freesoula) tuzluk gibi duracakmısınız Huh? bir vukuat göremedik hala sizden karşılık verme dışında Smiley Size kimse saldırmasa diyarın sonuna kadar çiftçilik mi yapacaksınız Huh?

Dip Not : Zyzaplin in bana bir sözü vardı ses soluk çıkmıyor Smiley Yok sözünden döndüyse ben başka savaşacak adamlar bulayım kendime Smiley
Pears, istiklal freesoul savasında  çok şanslıydı, gündüz saldırı yapan ve saldırı alacagını bilen bir kişi rahatsızlığı nedeniyle oyunu 2. plana atınca istiklal(Tebrikederim)bir sürü saldırı yaptı ve alacagını aldı ama şu varki aksilik olmasaydı şuan istiklal'den en az 3-4 kişi tatildeydi Grin Grin Diyarın en savaşcı oyuncusu olan sen savaşacak oyuncu bulamıyorsun sanırım Grin Grin Grin bı ara bana dadanmıştın casuslarınla ama bu aralar casusların gözükmüyor sanırım ya vaz gectin yada casus atmadan geleceksin Grin Grin Grin Allah'dan aramızdakı mesafe uzak Grin Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Kasım 26, 2010, 10:31:10 ÖS »

Pears, istiklal freesoul savasında  çok şanslıydı, gündüz saldırı yapan ve saldırı alacagını bilen bir kişi rahatsızlığı nedeniyle oyunu 2. plana atınca istiklal(Tebrikederim)bir sürü saldırı yaptı ve alacagını aldı ama şu varki aksilik olmasaydı şuan istiklal'den en az 3-4 kişi tatildeydi Grin Grin Diyarın en savaşcı oyuncusu olan sen savaşacak oyuncu bulamıyorsun sanırım Grin Grin Grin bı ara bana dadanmıştın casuslarınla ama bu aralar casusların gözükmüyor sanırım ya vaz gectin yada casus atmadan geleceksin Grin Grin Grin Allah'dan aramızdakı mesafe uzak Grin Grin

Ya Samast kardeşim sıkıldım ya canım ittifak savaşı yapmak istiyor vur vur o da zevk vermiyor Smiley Koca diyar ben ittifak savaşı yapamadan bitecek Smiley

Dip Not : Sana gelince 2 X imde olsaydın onur kaybetmiyor olsaydım ana eyaletteki ordunu kaçırıp yanlarda tuttuğun şovalyelerini biçerdim Smiley Ana eyaletteki orduyu söylentide görmeyince yanda ne var ne yok bakmadığımı mı sanıyorsun Smiley Ama sonra elime bir şey geçmeyeceği için vaz geçtim Smiley
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2010, 10:34:01 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Kasım 26, 2010, 10:35:27 ÖS »

ISTIKLAL FREEDE SANSLIYDIDA FREE TUGBERK2 SALDIRIRKEN SANSLI DEGILMIYDI SANKI Wink ADMAIN ORDUSUNU SON  9 DAKIKA GORDUM AZ DAHA ERKEN GORSEM KALELERDEKI ASKERLERI MEYDANA CEKEBILSEYDIM FREENIN GECEBILCEGINIMI ZANNEDIYORSUN.... NASIP KISMET MESELESI YANI KANKA Cool Cool
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Kasım 27, 2010, 02:03:30 ÖÖ »

Ya Samast kardeşim sıkıldım ya canım ittifak savaşı yapmak istiyor vur vur o da zevk vermiyor Smiley Koca diyar ben ittifak savaşı yapamadan bitecek Smiley

Dip Not : Sana gelince 2 X imde olsaydın onur kaybetmiyor olsaydım ana eyaletteki ordunu kaçırıp yanlarda tuttuğun şovalyelerini biçerdim Smiley Ana eyaletteki orduyu söylentide görmeyince yanda ne var ne yok bakmadığımı mı sanıyorsun Smiley Ama sonra elime bir şey geçmeyeceği için vaz geçtim Smiley
İtiraf ediyorum Grin benim eyaletlere bakıp çektiğin casuslarından haberim var hatta senın casuslarını matadora ilettim ve 2 gün peş peşe gönderdiğin casuslar için ordumu kaçırmadım sabahlara kadar ha geldi gelecek bekledim Grin Grin gelseydın matadora iletecek ve seni boş gönderecektim Grin tabi askerının bir kısmı kalende(o bile yetiyo bana) olduğu için sana saldırmak bibi düşüncem olmadı:D
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Kasım 27, 2010, 02:05:13 ÖÖ »

ISTIKLAL FREEDE SANSLIYDIDA FREE TUGBERK2 SALDIRIRKEN SANSLI DEGILMIYDI SANKI Wink ADMAIN ORDUSUNU SON  9 DAKIKA GORDUM AZ DAHA ERKEN GORSEM KALELERDEKI ASKERLERI MEYDANA CEKEBILSEYDIM FREENIN GECEBILCEGINIMI ZANNEDIYORSUN.... NASIP KISMET MESELESI YANI KANKA Cool Cool
işin aslı free ve benim saldırılarımda okadar oyuna girmeyen arkadasşlar saldırı anında girmeleri daha büyük şans... benım saldırımda oyuna girmeseydi son_nokta 12 milyondan fazla kaldıracaktım Grin Grin
tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Kasım 27, 2010, 12:27:10 ÖS »

işin aslı free ve benim saldırılarımda okadar oyuna girmeyen arkadasşlar saldırı anında girmeleri daha büyük şans... benım saldırımda oyuna girmeseydi son_nokta 12 milyondan fazla kaldıracaktım Grin Grin
oyuna girmeyen adamlar mi vallaha ben buna cok guldum Grin Grin Grin Grin Grin
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Kasım 29, 2010, 11:27:28 ÖÖ »

yok seninkinden bisey cikmazdi cunku bizim elaman ondu... ama geri cekmesydin hem cakilacakdin... hemde geri butun ittifak geri donusu bekliyor olacakti... freenin ordusunda 2 kisi gecti seninkinden herkez gececekti... birde siz ikinizde bizim aramizdasiniz biraz en bizden kime saldirsani hemen karsinida bi dunya ordu cikar *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*
Ordularınızın bize çıkması oyunda olduktan sonra sorun yaratmaz dostum. Sonuçta kaçırmak ya da karşı atak yapma şansı vardır her zaman. Ancak benim gibi hiç bakmazsan üç saat arayla iki kişi gelip vurabilir Smiley

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Kasım 29, 2010, 11:37:04 ÖS »

Ordularınızın bize çıkması oyunda olduktan sonra sorun yaratmaz dostum. Sonuçta kaçırmak ya da karşı atak yapma şansı vardır her zaman. Ancak benim gibi hiç bakmazsan üç saat arayla iki kişi gelip vurabilir Smiley
dostun senin askerler sifirlanacakti ama bazi aksilikler oldu... ben o gece sana sabaha kadar git gel yapacaktim ama cok kotu eksiye dursecgimden yapamadim... ama halan daha senden 50 milyon alacagim var Grin Grin Grin
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 30, 2010, 01:24:16 ÖÖ »

dostun senin askerler sifirlanacakti ama bazi aksilikler oldu... ben o gece sana sabaha kadar git gel yapacaktim ama cok kotu eksiye dursecgimden yapamadim... ama halan daha senden 50 milyon alacagim var Grin Grin Grin
Giden askerlerime say paralarını dostum, artık kimseye zırnık koklatmam Smiley

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Aralık 01, 2010, 09:36:14 ÖS »

oyuna girmeyen adamlar mi vallaha ben buna cok guldum Grin Grin Grin Grin Grin
bunda gülecek ne var, sürekli oyunda olan hangi oyuncunun eyaleti 23 000 000 altın ekside ( -) olur, ya da senin gibi 12 000 000... Ben 4 yıldır oynuyorum bu oyunu ama hem sürekli online olup, hem de  ana eyaleti bu kadar ekside olan iki tane oyuncu gördüm. Ve ne tesadüf ki, sürekli on olduğunuz halde saldırıyı son 9 dakika da görebiliryonuz. Neyse bundan sonrasına bakalım artık. Savaşınız başladı, başarılar dilerim...

samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Aralık 01, 2010, 10:33:46 ÖS »

Grin Grin Grin *freak* *freak*
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Aralık 04, 2010, 02:30:48 ÖS »

bunda gülecek ne var, sürekli oyunda olan hangi oyuncunun eyaleti 23 000 000 altın ekside ( -) olur, ya da senin gibi 12 000 000... Ben 4 yıldır oynuyorum bu oyunu ama hem sürekli online olup, hem de  ana eyaleti bu kadar ekside olan iki tane oyuncu gördüm. Ve ne tesadüf ki, sürekli on olduğunuz halde saldırıyı son 9 dakika da görebiliryonuz. Neyse bundan sonrasına bakalım artık. Savaşınız başladı, başarılar dilerim...
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Aralık 04, 2010, 10:46:04 ÖS »

papito da yaşıyomuş Grin
mattomay.
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Aralık 04, 2010, 10:50:28 ÖS »

bu arada oyunu bırakacaktık lakin vazgeçtik. biz niye bırakıyoruz ki. hile yapanlar bıraksın. bırakmazlarsa elimizden çekecekleri olsun diyarın son zamanlarında dedik.  Cool
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Aralık 05, 2010, 12:24:22 ÖS »

papito da yaşıyomuş Grin
Smiley

çok sevdiğim bi slogan var ; İyiler mutlaka kazanır.   Wink
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!