Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 02:23:21 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: _iStiKLaL_Vs. FREESouL...  (Okunma Sayısı 10402 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kariyer_istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 14, 2010, 05:11:53 ÖÖ »

İstikLaL ittifağı'na Yapılan Her Saldırı Muhakkak Karşılığını Alır...FREEsouL Arkadaşımız İttifak Üyemiz Olan Tuğberk2'ye Bir Kaç Yan Eyaletlere Saldırı Yaparak Kendisini Açık Hedef Haline Getirdi.. Ve Bu Organize Saldırıdan Biz Çok Keyif Aldık 06.15 06.45 Saat'leri Arasında 35  Saldırı yapılmıştır.. Raporları 7 Gün Sonra Yayınlıyacam...FREEsouL Arkadaşımıza Geçmiş olsun Dileklerimizi iletiyoruz..Son Olarak Bu Savaşa Katılan Tüm Ekip Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum....

1 Hafta Doldu Sadece ASK. Kesilen Raporları Yayınlıyacam Yan Kalelerde Kesilen Şovalyelerde  Cabası...

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/67/2010_11_13/67059928_67062468_1325959

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/67/2010_11_13/67066582_67062468_1326169
« Son Düzenleme: Kasım 21, 2010, 03:54:23 ÖÖ Gönderen: Kariyer_istiklal » Kayıtlı

_İsTikLaL_
tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 14, 2010, 11:38:14 ÖÖ »

kanka yapmissin reklami))) ya bu adam bana neden saldirdi hic anlamis degilim ama kendi kuyusunu kendisi kazdi..!!!
Kariyer_istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 14, 2010, 01:45:23 ÖS »

Smiley))  yaptım kanka haklısın kendi kuyusunu kazdı Smiley

_İsTikLaL_
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 14, 2010, 09:20:38 ÖS »

tebrik ederim, iyi organizasyon ama kusura bakmayın oyunda değildim, o yüzden çok keyifli olmamıştır. Smiley Rahatsızlığım nedeniyle ilgilenemedim oyunla, ama gerçekten iyi organizasyon.
Tuğberk'e gelince neden o.. Diyar başında Moon ittifakındayken beni tek bulup yaptığı yağmaları unutmuş değildim sebep sadece bu.
Yoksa ittifakınızla olan bir sorundan dolayı değil. Tam onu vuracağım zaman Rafikcla nın çatısı altına atınca kendini bu güne kadar gelebildi.
Neyse tekrar tebrikler, sağlam bir ittifak olmuşsunuz... Başarılar...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 14, 2010, 11:09:57 ÖS »

tebrik ederim, iyi organizasyon ama kusura bakmayın oyunda değildim, o yüzden çok keyifli olmamıştır. Smiley Rahatsızlığım nedeniyle ilgilenemedim oyunla, ama gerçekten iyi organizasyon.
Tuğberk'e gelince neden o.. Diyar başında Moon ittifakındayken beni tek bulup yaptığı yağmaları unutmuş değildim sebep sadece bu.
Yoksa ittifakınızla olan bir sorundan dolayı değil. Tam onu vuracağım zaman Rafikcla nın çatısı altına atınca kendini bu güne kadar gelebildi.

dostum yanlısların var
1. ben hic bir zaman moon ittifakinda yer almadin aksine onlarla savastim
2. ben sana hic bir zaman yagmaya gelmedim kale kusatmasina geldim
3. ben sana saldiriya geldigim donemde ya falcon ittifakindaydim yada rafiksde... sen bunlari durdun durdun 2 gun oncemi hatirladin bu zamana kadar nerdeydin?? bence bunlar bahane!!!
Kariyer_istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 15, 2010, 01:32:16 ÖÖ »

Grin Grin

_İsTikLaL_
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 15, 2010, 08:44:03 ÖÖ »

dostum yanlısların var
1. ben hic bir zaman moon ittifakinda yer almadin aksine onlarla savastim
2. ben sana hic bir zaman yagmaya gelmedim kale kusatmasina geldim
3. ben sana saldiriya geldigim donemde ya falcon ittifakindaydim yada rafiksde... sen bunlari durdun durdun 2 gun oncemi hatirladin bu zamana kadar nerdeydin?? bence bunlar bahane!!!
doğru, falcon ittifakı, haklısın... Hata ben de dostum kusura bakma. Zaten bunlar gibi bahane bulacağız ki saldıralım:) Sonuçta diyarda savaşacak kim var ki, bir siz varsınız bir de Osmanlı.. Bugs bunny dekiler zaten arkadaşım. Savaşmadan da oyunun tadı çıkmıyor. Bir yerden birilerinin başlaması gerekiyordu, ben başladım siz bitirdiniz. Bizden saldırı gelmeseydi, kısa bir süre sonra sizden de gelebilirdi belki Smiley En güzel tarafı seviyemizi bozmadan konuşabiliryoruz ya, önemli olan bu. Toparlamam zor ama inşallah diyarın sonuna kadar yine güzel savaşlar yaparız... Hepinize iyi oyunlar....

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 15, 2010, 11:05:22 ÖÖ »

Sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar...Savaşan 2 taraf kavga etmiyor,saygı çerçevesinde konuşuyor...Güzel şeyler bunlar..
Freesoul'u centilmenliğinden dolayı,kariyer_istiklal ve ittifağınıda organizasyonlarından dolayı tebrik ederim..
 *bravo* *bravo*

tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 15, 2010, 11:38:31 ÖÖ »

doğru, falcon ittifakı, haklısın... Hata ben de dostum kusura bakma. Zaten bunlar gibi bahane bulacağız ki saldıralım:) Sonuçta diyarda savaşacak kim var ki, bir siz varsınız bir de Osmanlı.. Bugs bunny dekiler zaten arkadaşım. Savaşmadan da oyunun tadı çıkmıyor. Bir yerden birilerinin başlaması gerekiyordu, ben başladım siz bitirdiniz. Bizden saldırı gelmeseydi, kısa bir süre sonra sizden de gelebilirdi belki Smiley En güzel tarafı seviyemizi bozmadan konuşabiliryoruz ya, önemli olan bu. Toparlamam zor ama inşallah diyarın sonuna kadar yine güzel savaşlar yaparız... Hepinize iyi oyunlar....

hayirlisi olsun dostum inr.. en ki zamanda toparlarsin... benim sana saldirmak gibi bisey gecmedi aklimdan hic... seni hemen altimda bir tehdit olarak gormemistim bile))))
Kariyer_istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 15, 2010, 05:20:05 ÖS »

Geçmiş olsun dostum
Sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar...Savaşan 2 taraf kavga etmiyor,saygı çerçevesinde konuşuyor...Güzel şeyler bunlar..
Freesoul'u centilmenliğinden dolayı,kariyer_istiklal ve ittifağınıda organizasyonlarından dolayı tebrik ederim..
 *bravo* *bravo*

teşekkürler dostum hernekadar düşman olsakta insaniz bu bir oyun ağız bozmaya hiç gerek yok..

_İsTikLaL_
Kariyer_istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 15, 2010, 09:25:53 ÖS »

Kadir kanka senin profil resminide hiç beğenmedim one  oyle Grin

_İsTikLaL_
tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 16, 2010, 12:42:40 ÖÖ »

Kadir kanka senin profil resminide hiç beğenmedim one  oyle Grin

ne o kanka sanki cok hosuna gitmiste kiskanmissin gibime geldi))))
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Kasım 16, 2010, 12:48:45 ÖÖ »

Geçmiş olsun dostum

teşekkürler dostum hernekadar düşman olsakta insaniz bu bir oyun ağız bozmaya hiç gerek yok..
Geçmiş olsun dileğin için teşekkür ederim. 10 gün önce bel fıtığı teşhisi koydular, uğraştırıyor resmen Sad  
 *bravo* *bravo*
Sağol arkadaşım, teşekkür ederim. Oyun için kalp kırmaya değmez, kaldı ki kaybetmekte kazanmak gibi bu oyunun doğasında var.

Kariyer_istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Kasım 17, 2010, 03:23:07 ÖÖ »

ne o kanka sanki cok hosuna gitmiste kiskanmissin gibime geldi))))

kanka senin resim nereye gitti la Smiley)))))))))))

_İsTikLaL_
tugberk2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Kasım 17, 2010, 10:02:52 ÖS »

kanka senin resim nereye gitti la Smiley)))))))))))

lan kankaaaaaaaaaaaaaaa benim resim nereye gitti!!!!!!!!!!!!!!!
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!