Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:27:47 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: e.tufek'in suçlamasından bıktım artık....... !!!!!!!!!!  (Okunma Sayısı 3680 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
antony
Ziyaretçi
« : Kasım 11, 2010, 11:56:26 ÖS »

bahsi gecen konunun 4 sayfalık bir konusması olmus ama, bn ewimde olmadıgım için cewap weremedim,

we suan da bana da cewap hakkı doguyor...

link yukarda, blues'in engelli listesinde oldugum için (nedenini bilmiyorum ama sağlık olsun) sertan abiye attıgım msj yukarıdadır arkadaslar,

EDiTya arkadas, etikemizde ExFactor olabilir, nedeninide msj da yazdım...

hersey resimde lütfen okumanızı rica ediyorum...

sayın blues senden de bir istirhamım olacak, lütfen forum da "eX0o" nick'i ile, benim "antony" nick'imi bir karsılastırma yaparmısın ip vs.. ne olursa olsun,

bu nedensiz iftirarı daha fazla almak istemiyorum..

ExFactor warmıs imza'da,

msj'dada yazıor,

2009 mart'da biten (VE LANET OLSUN Kİ, EDİT İLE AYNI DİYARDA OYNADIM) TR4 diyarında, 2 arkadas bu ExFactor hesabını oynadık, we oyunuda iyi bir dereceyle bitirdik, işte link,

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=11669.0

we bu basarımızı göstermekten neden kaçınalım ki?Huh?

şimdi de 2 arkadas oynuoruz Tr1 de "F.Castro" adlı hesabı,

we gene diyarı iyi bir konumda bitireceğimden hir bir şüphem yok,

we gene ikimizde bu basarıyı forum'daki arkadaslardan saklıyalım ki? neden? ne gerek war??

kendinden iyi bir derecede bitirdim diye kıskanıyor galiba EDİT*hahaha*

blues lütfen şu test midr nedir yapıp sonucu buraya koyarmısn Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed

İstirham ediyorum

Teşekkür ederim,

*rose*
« Son Düzenleme: Kasım 12, 2010, 08:58:50 ÖÖ Gönderen: arwen » Kayıtlı
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2010, 02:13:56 ÖÖ »

edit: yasak deilmiş  Grin modlar daha iiii karar verir  Smiley
« Son Düzenleme: Kasım 12, 2010, 02:19:25 ÖÖ Gönderen: Gio » Kayıtlı

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2 : Kasım 12, 2010, 02:18:46 ÖÖ »

o nasıl oluo haksız rekabete girmiyormu bu şimdi  *SCRATCH*

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Kasım 12, 2010, 02:22:14 ÖÖ »

giriyo da yapcak birşey yok.aynı diyarda değilseniz 5m kişi bile bakabilirsiniz bir hesaba Grin sen gittiğinde daha buralar dutluktu gio Grin çok değişti herşey.artık masum değiliz hiçbirimiz... Grin
halla halla enteresan  *SCRATCH* adeletin bumu dünya  Grin Grin ah uleyn içesim geldi  Grin

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4 : Kasım 12, 2010, 02:25:54 ÖÖ »

Tongue millet 3-5 kişi oynıcak ben tek o nasıl iş yaw valla halla inanamıorum  *SCRATCH* hilenin önüne geçemeyince hileyi serbest burakmışlar heralde  Grin

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Kasım 12, 2010, 02:32:26 ÖÖ »

ispat edemezsin ki 2 kişi baktığını.2 ıp gözüküyor diyelim.çakışma da olmuyor nasılsa.bi işten bi evden giriyorum demesi yeterli hesap sahibinin Grin mesela üstte bahsi geçen hesabı banlasa şimdi blues.sahibi de gelip mail atsa biri benim adıma hesap alıp konuşmuş forumda.sizde beni banlamışsınız diye Grin yapcak birşey yok Grin
uğur oyunun falan varsa sölede girim de tayfun ben şu saatte yokum kale basılcak bi bas gösüm de hemen basarım  Grin yaw böle oluncada kendimi enayi gibi hisediorum bari yardımım dokunsun  Grin bunu ben yasmadım kardeşim yasdı  Grin

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #6 : Kasım 12, 2010, 02:41:36 ÖÖ »

haha Grin madem hakkımız niye dibine kadar emüklemiyoruz dimi Grin hatta sonrada alttan başlayıp yukarı doğru kıvıralım Grin neyse geyiği burda bitirelim yoksa kesip yicem acayip acıktım Grin tartışmanın diğer tarafı gelince karışır burası uzayalım şimdilik Grin
doğru sölüon hile konusunda her seyi kardeşim yasdı (kardeşimin olmadınıda saklıorum sizden)  Grin

IV.MURAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 12, 2010, 07:50:43 ÖÖ »

arkadasım bunak lafı hıc yakısı kalmamıs o senden daha cok İ.O. yönetimini sucladı kafasına takılanları anlamak ıstedı ve dun benım verdıgım cevapla bunu aştı ve konuyu kapattı ama senın sımdı tavrın olayları yenıden alevlendırcek cinsden ikili tartışmalardan kacınmanızı tavsiye ederim forum düzeni acısından bu onemlı herkes herkese cevap verebılır ama tarik etmeden bunu yapalım...kolay gelsın
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 12, 2010, 08:54:08 ÖÖ »

Aynı anda 2 kişinin bir hesaba bakması yasaktır ve şimdiye kadar bu şekilde çok büyük haksızlıklar yapılmıştır bu oyunda. 6 saat kuralının geri gelmesi biraz da olsa telafi etsede İ.O. buna göz yumması veya bu konuda çaresiz kaldığı için sesini çıkarmaması da büyük ayıptır.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #9 : Kasım 12, 2010, 09:02:01 ÖÖ »

bende yasak diye biliyordum  ama  Huh?

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 12, 2010, 09:10:00 ÖÖ »

burada io yönetimine yüklenmeniz tuhaf. Hiç bir online oyunda aynı anda bir hesaba 2 yada 3 kişi bakıyor diye ceza kesemezsin isptlayamazsın çünkü Smiley)
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #11 : Kasım 12, 2010, 09:14:54 ÖÖ »

burada io yönetimine yüklenmeniz tuhaf. Hiç bir online oyunda aynı anda bir hesaba 2 yada 3 kişi bakıyor diye ceza kesemezsin isptlayamazsın çünkü Smiley)
nasıl ispatlıyamazsın abi aynı günde mesela atıorum biri istnbuldan giri yarım saat sonra aynı hesaba biri muğladan girio adam yarım saatde nasıl gidicek muğlaya  *SCRATCH*

bide her gün böle olduğunu düşün bunu nasıl anlatıcak  *SCRATCH*

atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Kasım 12, 2010, 09:16:52 ÖÖ »

Oyun kuralları kısmını okursanız yasak olduğunu görürsünüz.Bir hesaba birden fazla kişi giremez.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #13 : Kasım 12, 2010, 09:19:23 ÖÖ »

üstelik adam burda itiraf etmiş  Grin bende yasak demiştim saten ama yasak deilsede 3-5 birden yenerim  *guns*

IV.MURAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Kasım 12, 2010, 09:23:57 ÖÖ »

Alıntı
üstelik adam burda itiraf etmiş   bende yasak demiştim saten ama yasak deilsede 3-5 birden yenerim 

forum acayıp bı boyut aldı.....foruma itiraf ediyorum dıye konumu acsak ne..Grin Grin Grin
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!