Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 10:49:46 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyun bakım altına alındı!!!  (Okunma Sayısı 2140 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
RedAlert3
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 10, 2010, 07:58:58 ÖS »

Sevgili oyun kurucuları ve ilgililer,

Biliyoruzki oyunun üzerinde oynanırken düzeltmeler yapıldığını, fakat el insaf saldırıdayım ve adamın önüme filo çekip çekemeyeceğini göremeyeceğim, diyeceksiniz oda oyuna giremeyecek sorun bu değil tabiki...Ben bu oyuna para verip elmas alanlardanım 3 sefer para yatırdım hadi bırakın onu ne olursa olsun böyle bir oyunda pat diye oyunu bakım altına almanız benim fikrime göre bizlere saygısızlık, forumda duyuru yaparsanız bugün gün içerisinde 3 defa 1 ila 3 saat arası oyunu bakım altına alacağız derseniz bizde ona göre kendimizi ayarlarız...Lütfen biraz hassasiyet göstersin ilgililer...
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #1 : Kasım 10, 2010, 08:06:09 ÖS »

Sevgili oyun kurucuları ve ilgililer,

Biliyoruzki oyunun üzerinde oynanırken düzeltmeler yapıldığını, fakat el insaf saldırıdayım ve adamın önüme filo çekip çekemeyeceğini göremeyeceğim, diyeceksiniz oda oyuna giremeyecek sorun bu değil tabiki...Ben bu oyuna para verip elmas alanlardanım 3 sefer para yatırdım hadi bırakın onu ne olursa olsun böyle bir oyunda pat diye oyunu bakım altına almanız benim fikrime göre bizlere saygısızlık, forumda duyuru yaparsanız bugün gün içerisinde 3 defa 1 ila 3 saat arası oyunu bakım altına alacağız derseniz bizde ona göre kendimizi ayarlarız...Lütfen biraz hassasiyet göstersin ilgililer...
haklısın aslında +

RedAlert3
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 10, 2010, 08:07:32 ÖS »

Bu yazıyı yazarken oyun 10 dk. önceaçıldı Saldırıyı başarıyla atlatmış bulunmaktayım, en azından bir zararımız olmadı Smiley
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 10, 2010, 08:21:16 ÖS »

valla usta haklısın.daha oncelerı bakıma alınacagı dıger oyunlarda bıldırılıyordu buda benimgibi sabahlıyanlara tatil gibi oluyor insan icine cıkıyorduk. Grin ama en nihayetinde oyun yeni aksaklıklar ve  bakımlar olması normal sanki anlık mudahele yapılıyor izlenimi uyandı bende sanki heran bakım var 30 dk once pazarda madenler  "0" oldu bi yakalasaydım varya acayip kose olmustum ama oyun dondu sonrada oyundan attı beni,giris sayfası geldi tekrar Grin
RedAlert3
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 10, 2010, 08:34:15 ÖS »

valla usta haklısın.daha oncelerı bakıma alınacagı dıger oyunlarda bıldırılıyordu buda benimgibi sabahlıyanlara tatil gibi oluyor insan icine cıkıyorduk. Grin ama en nihayetinde oyun yeni aksaklıklar ve  bakımlar olması normal sanki anlık mudahele yapılıyor izlenimi uyandı bende sanki heran bakım var 30 dk once pazarda madenler  "0" oldu bi yakalasaydım varya acayip kose olmustum ama oyun dondu sonrada oyundan attı beni,giris sayfası geldi tekrar Grin

Hakan kardeşim koyun can derdinde kasap et... Grin
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 10, 2010, 09:38:10 ÖS »

Bu Dönem ki İO V5;

Diyar başında da deklare edildiği gibi Deneme amaçlı açıldı. Aktif oyun içerisinde ki düzeltmeler gelecekte sıkıntı yaşamamak için.... Smiley  Bu dönem içerisinde ki ufak tefek aksaklıkları mazur görürseniz seviniriz....  Embarrassed

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!