Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 02:15:39 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyun içi Chat ile ilgili sorular, sorunlar ve yorumlarınız  (Okunma Sayısı 7846 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #15 : Ocak 02, 2011, 12:20:13 ÖÖ »

selamun aleykum arkadasım bu 6 saatlık cevrımdısı muhabbetı yaptınız iyide ben 24 saat mı onlıne oldum ceza yedım sabah 5 ten oglen 1 e kadar uyudum  sonra işe gıttım aksam geldım saat 8,30 da nasıl olucak bu iş sacmalamayın artık yeter para verıyoruz bu oyuna kredı falan ama boyle olursa tek basınıza takılırsınız oyunda bu konuyla ılgılı cvp beklıyorum
şuanda adminler yok p.tesi günü gelicekler o zaman cvp alabilirsin ancak Wink

eda8580
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 07, 2011, 10:22:31 ÖS »

chat sayfasını açamıyorum kırmızı çarpı işareti var flash player ın son sürümünü yükledim yine olmadı. bilgisayarımdaki hangi eksik programdan dolayı chat sayfasını açamıyorun acaba??
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ocak 07, 2011, 10:26:50 ÖS »

chat sayfasını açamıyorum kırmızı çarpı işareti var flash player ın son sürümünü yükledim yine olmadı. bilgisayarımdaki hangi eksik programdan dolayı chat sayfasını açamıyorun acaba??

fire foxda o hata vermesi normal bende de aynı hata vardı flash player yükledim zamanla kendi düzeldi..
eda8580
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ocak 07, 2011, 10:46:50 ÖS »

internet explorer kullanıyorum:S:S
gkhn
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ocak 11, 2011, 11:21:53 ÖS »

benım oyun sayfamda yun ıcı chat yok kımseyle konusamıyorum soru soramıyorum kendı halımde bır seyler yapmaya calısıyorum ve boyle oyun cok sıkıcı glıyor chate nasıl gırecem *tired*
mustiku
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Nisan 25, 2011, 11:02:09 ÖÖ »

arkadaş ben d82 de oynuyorum. chatta arkadaşlarımın yazdıklarının bazıları geliyor bazıları gelmiyor lütfen bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim. oyunu aç kapa demeyin. zaten hergün bu sıkıntıyı yaşıyorum.
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Nisan 25, 2011, 12:04:50 ÖS »

arkadaş ben d82 de oynuyorum. chatta arkadaşlarımın yazdıklarının bazıları geliyor bazıları gelmiyor lütfen bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim. oyunu aç kapa demeyin. zaten hergün bu sıkıntıyı yaşıyorum.

Aynen öyle. Çoğu zaman chati bırakıp mesajlaşıyoruz. Oldukça rahatsız edici bir durum.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mayıs 16, 2011, 09:55:44 ÖS »

bazen hesaba ilk girdiğimde chat kutucu kendiliğinden ekranda donmuş vaziyette kalıyor hareket te ettiremiyorum. hesabı kapatıp tekrar girmek zorunda kalıyorum. chat'i kullanmayı geçtik, oyunu zorlaştırıyor desek yeridir.

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
elf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mayıs 16, 2011, 11:02:01 ÖS »

İlk konulduğu günden beri geliştirilemediği düşüncesindeyim. Çoğu zaman geç açılmakta, açılmadığı gibi kapatılamamaktadır. Hele son zamanlarda forum sayfasını başka pencerede açınca oyun sayfasının resim bölümü açılmakta beraberinde chat programı devreye girip açılmak için çaba vermektedir. Bir yerde bu chat programına alıştık kaldırılsın demiyorum ama artık biraz geliştirilmesi bu tür hataların giderilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygılar.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!