Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 06:13:30 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İptal etme hakkımız yok !!!  (Okunma Sayısı 1845 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
RedAlert3
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 19, 2010, 06:18:31 ÖS »

Yeni bastığımız asker, bina ve araştırmaları iptal etme durumumuz olmalı ve bunu yanına konulan bir tuşla iptal edebilmeliyiz...Bu bizim kontrolümüzde olabilmeli...Böylelikle herhangi saldırı anında eğer online isek araştırma basıp tekrar iptal ederek madenlerimizi kurtarabiliriz...Böyle bir durum oyunda rekabetide arttırır diye düşünüyorum...

Saygılar,

Red Alert
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2010, 08:40:31 ÖS »

o butonun yanında bide hemen inşa edine geri alma hakkımız olsa güzel olur  Grin bi dünya kredim gitti bunların yuzunden hep yanlıslıkla tıklıyorum  Grin Grin
kanuni
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 20, 2010, 01:50:32 ÖÖ »

Yeni bastığımız asker, bina ve araştırmaları iptal etme durumumuz olmalı ve bunu yanına konulan bir tuşla iptal edebilmeliyiz...Bu bizim kontrolümüzde olabilmeli...Böylelikle herhangi saldırı anında eğer online isek araştırma basıp tekrar iptal ederek madenlerimizi kurtarabiliriz...Böyle bir durum oyunda rekabetide arttırır diye düşünüyorum...

Saygılar,

Red Alert
bence rekabeti arttırmaz oyuncu sayısını baya bi düşürür bu düşünce ben sana tüm gücümle saldırcam yenilceğinin anlayınca askerini kaçırcan kaynaklarını harcican sonra iptal et dicen kaynakları geri alcan saldıran adam bosuna mı uğrasıo bu oyunda sen saldırdığın kişinin kaynakları harcayıp sen ordunu çektiğinde geri almasını ister msisin
RedAlert3
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 20, 2010, 09:01:47 ÖÖ »

bence rekabeti arttırmaz oyuncu sayısını baya bi düşürür bu düşünce ben sana tüm gücümle saldırcam yenilceğinin anlayınca askerini kaçırcan kaynaklarını harcican sonra iptal et dicen kaynakları geri alcan saldıran adam bosuna mı uğrasıo bu oyunda sen saldırdığın kişinin kaynakları harcayıp sen ordunu çektiğinde geri almasını ister msisin

Bu bir ONLİNE OYUN...Kaynakları biriktirme ve sonra harcama oyunu değil...Sonradan online olma oyunu hiç değil...Türkçesi bu tür oyunlarda online olan kazanır... Eğer ben sürekli online isem bu hakkımında olmasını isterim...karşı tarafın göz göre gelmesine karşı böyle bir taktiksel durum normaldir...Bu oyunda online olmayan oyunculara saldırarak gelişimini yapabilirsin...

Asker kaçırma ile ilgili herhangi bir lafım geçmedi, sadece araştırmaları ve binaları iptal etme hakkımız olmalı diye düşünüyorum...
« Son Düzenleme: Kasım 20, 2010, 09:10:10 ÖÖ Gönderen: RedAlert3 » Kayıtlı
Styks
Tercüman
Translator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İşte meydan! İşte can!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 21, 2010, 11:56:50 ÖS »

ve bu da bakıcılığı daha yaygın hale getirir sanırım...

Lütfen sadece çeviri hatalarında bana mesaj atın.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!