Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 11:36:58 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar bitmiş fakat  (Okunma Sayısı 2468 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ibrplt
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 06, 2010, 06:26:42 ÖS »

Arkadaşlar diyar bitmiş fakat ben kendi bilgilerimi nerden göreceğim gravelot gibi bende yayımlamak istiyorum son durumumu. Şehir dışımdaydım bu nedenle giremedim bu arada oyuncu adım (meliktugra)
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 06, 2010, 06:28:59 ÖS »

Oyuna giremezsin. Bu nedenle yayınyamazsın diye biliyorum..

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 06, 2010, 06:30:29 ÖS »

Arkadaşlar diyar bitmiş fakat ben kendi bilgilerimi nerden göreceğim gravelot gibi bende yayımlamak istiyorum son durumumu. Şehir dışımdaydım bu nedenle giremedim bu arada oyuncu adım (meliktugra)

Diyar kapanmadan önce resimleri çekmeliydin... Maalesef artık ulaşabileceğin bir hesabın yok.

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
ibrplt
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 07, 2010, 09:44:26 ÖÖ »

Oxygen kardeşim çok teşekkürler link için, buradan birşey söylemek istiyorum oğuzhanın açtığı kondua arkadaşlardan biri BARIŞ İÇİNDE BİR DİYAR demiş uzaktan öyle konuşmak kolay keşke benim infomu burda yayımlamak mümkün olsaydı o zaman fikirleri değişirdi eminim. Yine burdan gravelota da birşeyler söylemek isterim madem demokrates ittfakının başındaydın benim demokratlardan(senin ittifakın)  ve montanadan çektiklerime göz yummuşsun özelliklede amanda, ve costasv, en azından beni haberdar etseydin özellikle amanda  için çok kan kaybettirdi bana, daha sonra ben ondan daha güçlo olduğum dönemler yaklaşık 2 aydır bir türlü yakalayamadım yakalama konusunda senden yardım isterdim doğrusu
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 07, 2010, 09:52:27 ÖÖ »

Oxygen kardeşim çok teşekkürler link için, buradan birşey söylemek istiyorum oğuzhanın açtığı kondua arkadaşlardan biri BARIŞ İÇİNDE BİR DİYAR demiş uzaktan öyle konuşmak kolay keşke benim infomu burda yayımlamak mümkün olsaydı o zaman fikirleri değişirdi eminim. Yine burdan gravelota da birşeyler söylemek isterim madem demokrates ittfakının başındaydın benim demokratlardan(senin ittifakın)  ve montanadan çektiklerime göz yummuşsun özelliklede amanda, ve costasv, en azından beni haberdar etseydin özellikle amanda  için çok kan kaybettirdi bana, daha sonra ben ondan daha güçlo olduğum dönemler yaklaşık 2 aydır bir türlü yakalayamadım yakalama konusunda senden yardım isterdim doğrusu
ben democratslarda değildim dostum..
diyarın son gününe kadar tek başıma takıldım..
hem montana,hem democratslar mesaj çekti bana..çünkü  hangisine gidersem o 1. olacaktı...
ben bulgar ittifağı yerine,bulgarlara karşı kurulan ittifağın 1. olmasını yeğlerim...
bu yüzden diyarın son gunu democratlara geçtim..
yoksa son gune kadar shadows ittifagında tek başıma takıldım  Wink

ibrplt
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 07, 2010, 10:22:46 ÖÖ »

Gravelot un başarısını eleştirenlere gülüyorum, şimdi tekrar okudumda hakikaten komik, kıskançlıkmı çok bilmişlikmi her neyse ben Gravelot'u tebrik ediyorum. tek başıma olduğumu düşündüğüm ve alt sıralarda Türk bayrağını dalgalandıacağım diye üzülüyordum kardeşim bayrağımızı 1nci sırada dalgalandırmış bu gurur verici. Bende askeri ve savaş açısından tekbaşıma olduğumu düşünen ve sürekli saldıran, Sarcdany, caspermakd, morti, diablo, suntze, malivojnik, ki bunların çoğu croknights ittifakından, diyarda olanlar bilir croknights lar diyarda kök söktürüyorlardı, bu ittifakı ve bundan sonra kurdukları ittifakı tek başıma ben parçalayıp darma dağın ettim (bu arada biraz övüneyim) konuya gelecek olursak kesinlikle rahat ve barışçıl bir diyar değildi
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 07, 2010, 10:25:06 ÖÖ »

Gravelot un başarısını eleştirenlere gülüyorum, şimdi tekrar okudumda hakikaten komik, kıskançlıkmı çok bilmişlikmi her neyse ben Gravelot'u tebrik ediyorum. tek başıma olduğumu düşündüğüm ve alt sıralarda Türk bayrağını dalgalandıacağım diye üzülüyordum kardeşim bayrağımızı 1nci sırada dalgalandırmış bu gurur verici. Bende askeri ve savaş açısından tekbaşıma olduğumu düşünen ve sürekli saldıran, Sarcdany, caspermakd, morti, diablo, suntze, malivojnik, ki bunların çoğu croknights ittifakından, diyarda olanlar bilir croknights lar diyarda kök söktürüyorlardı, bu ittifakı ve bundan sonra kurdukları ittifakı tek başıma ben parçalayıp darma dağın ettim (bu arada biraz övüneyim) konuya gelecek olursak kesinlikle rahat ve barışçıl bir diyar değildi
Teşekkür ederim...
Bende seni tebrik ederim  *rose*

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!