Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 08:21:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: rivona ve osmanlı ittifakı savaşları  (Okunma Sayısı 4549 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
casus1
Ziyaretçi
« : Kasım 04, 2010, 03:32:54 ÖS »

rivona kardeşim 3 gün ban cezası olmasına ve üzerine gönderilen kamilere rağmen dimdik ayakta tek başına banlı olarak osmanlı ittifakın yenen adam seni kahraman ilan ediyorum kardeşim... oyunu açılsın kardeşimin kamileri size tek tek göndereceğim ... alnından öpüyorum seni kardeşim
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 04, 2010, 04:11:18 ÖS »

ne kadar ironik bir durum.kişinin hile yaptığını da kahraman olduğunu da aynı ağız söylüyor.hem de üstüne basa basa.

casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2010, 04:34:17 ÖS »

burdaki durum hile değil koca bir ittifakın banlı  bir  adamı indirememesi uğur çarpıtma konuyu  diğer ittifaklardan gönderilen kamilere rağmen indirilememesi elbette kahramanlık sen niye seyrettin sen vursaydın ya ilk  işte kamiler sıra ile rivona kardeşim bana attıklarına göre gönderiyorum.
lazo53&rivona ilk kami
alibaba&rivona
alibaba&rivona
rapcaos&rivona
tahopaşa&rivona
alparslan5&rivona
sahindeu&rivona
gabarek&rivona
syedra&rivona
alibaba&rivona
rapcaos&rivona
bu kadar kamiye rağmen bu adam yıkılmamışsa kahramandır laf atanlar utansın  raporlar 15 gün sonra tekrar tebrikler kardeşim

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 04, 2010, 04:37:07 ÖS »

burdaki durum hile değil koca bir ittifakın banlı  bir  adamı indirememesi uğur çarpıtma konuyu  diğer ittifaklardan gönderilen kamilere rağmen indirilememesi elbette kahramanlık sen niye seyrettin sen vursaydın ya ilk  işte kamiler sıra ile rivona kardeşim bana attıklarına göre gönderiyorum.
lazo53&rivona ilk kami
alibaba&rivona
alibaba&rivona
rapcaos&rivona
tahopaşa&rivona
alparslan5&rivona
sahindeu&rivona
gabarek&rivona
syedra&rivona
alibaba&rivona
rapcaos&rivona
bu kadar kamiye rağmen bu adam yıkılmamışsa kahramandır laf atanlar utansın  raporlar 15 gün sonra tekrar tebrikler kardeşim

kendın soylemedın mı banlı dıye ? banlandıgına gore hıle yaptı ? o kadar kamıye hıleyle aldıgı askerlerle dayandı... bu bır basarı degıl ki... Wink
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2010, 04:48:49 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2010, 04:38:53 ÖS »

ne işim olur rivonayla filan sıkıldım zaten diyar bitsin diye gün sayıyorum.ben ne utancam hile yapanlarla şakşakçıları utansın.

casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 04, 2010, 05:06:45 ÖS »

sanki bu diyarlarda hile yapmayan var sanki sen yapmıyorsun ... sahindeu oyunu bırakalı 10 günü geçti  kendiliğinden mi geldi kamiliğe bu kadar boş hesap kanatlanmadıya sana dokunan bişi yok uğur balıklama başarıya gölge etme helal kardeşime o şekilde yada bu şekilde aldımı savaşları önüne gelene çaktımı bu kadar beceriksiz işi bilmez bir ittifak daha görmediğim için gururla yazıyoruz bunları
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 04, 2010, 05:19:49 ÖS »

sanki bu diyarlarda hile yapmayan var sanki sen yapmıyorsun ... sahindeu oyunu bırakalı 10 günü geçti  kendiliğinden mi geldi kamiliğe bu kadar boş hesap kanatlanmadıya sana dokunan bişi yok uğur balıklama başarıya gölge etme helal kardeşime o şekilde yada bu şekilde aldımı savaşları önüne gelene çaktımı bu kadar beceriksiz işi bilmez bir ittifak daha görmediğim için gururla yazıyoruz bunları
hilede yaparım gururda duyarım diyosun  Wink
casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2010, 05:31:38 ÖS »

f.smhanı bekliyorum  *freak* *freak* *freak*
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 04, 2010, 05:35:36 ÖS »

lazo53&rivona ilk kami
alibaba&rivona
alibaba&rivona
rapcaos&rivona
tahopaşa&rivona
alparslan5&rivona
sahindeu&rivona
gabarek&rivona
syedra&rivona
alibaba&rivona
rapcaos&rivona

kahramanmıdır orası bilinmez ama karşı tarafın çok beceriksiz olduğu belli Grin
rivona
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 04, 2010, 07:02:50 ÖS »

Tebrik eden yada etmeyen herkes saolsun. hile yaptığımı söyleyen arkadaslar neden banlandığımı bende anlamıs değilim admıne yazdığımda hileli savas nedenıyle dedı zaten dıyar bıtıyo dıye cok da umursamadım. bana saldıranların tek elden yonlendırıldığınıde bılıyorum admın onlarıda bı ıncelesın madem oyle osmanlı ıttıfakının yarısı bıkaç kısının elınde bunların yaptıkları savas hileli değil mi? yıkılmam konusunda arkadasların becerıksızlıklerı malum bu kadar beceriksiz adam anca bunu yapabiliyo  Smiley)
drgrath
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 04, 2010, 09:07:58 ÖS »

bu ittifagın adı birde osmanlı. koca osmanlı ımparatorlugunu rezil ettiler. bence bu ittifagı bıraksınlar. yakışmıyorlar. hatta adıda belli beceriksizler fulosu Smiley)
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2010, 09:13:32 ÖS Gönderen: drgrath » Kayıtlı
F.S.M.han
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 04, 2010, 09:45:15 ÖS »

s.a millet burda yaptığından utanmayan bir adamın pişkinliğini görüyorsunuz burdaki  herkese soruyorum 1. bu rivona denen şahıs  2 milyon küsür asker sahibiydi vede osmanlıda ki en yüksek asker sayısı 1.2 ile syedra idi ama bu korkak adam 2 milyon küsür askeri ile syedraya teslim olmuştu yani okadar erkek ...
2. olarak size soruyorum hepinizin hele sonlara doğru hem savaşıpta hem orduyu eksiye düşürmeden götürmek için göbeğiniz çatlıyodur en azından bunun sitresindesinizdir ama bu terbiyesiz adam okadar emeği boşa çıkartıp bizi nasılmı sıkıntıya soktu kendi ittifağından ayırdığı mesut denen oyuncuya benim savaş geçmişinden bulupta gördüğüm 10 tane saldırı var mesut bey çekiyor ganimeti yan eyalete bu tırsık bişe bildiğini sanan sahte kahramanda gidiyor ganimeti alıyor beyler dikkatnizi çekerim öle böyle değil isteyene raporu veririm tek seferde 14 -12-15- 10 milyon altınlarla dönüyor ganimet aldığı adamın puanı 1.300 bin hesab edin günlük gelirini ....
3. olarak biz bu sahte delikanlıyı 2 saldırıda şamaroğlu yapıyorduk ama gelgörki adamla daha önceden aynı ittifakda olan oyuncularımız var bunlar daha önce kendi aralarında birbirlerinin oyunlarına girdiklerinden aynı ip gözükdüğü için saldırı yapamadık dolayısıyla elimizdeki düşük puanlı oyunlarla saldırabildik 4. olarak bu 2.2 milyon askeri olan sahte kahramanın şuanki asker sayısı 660 bin ...bu sahte kahraman ve destekcileri dahi hiç biri şuan osmanlıdan güçlü değil yerleri öpüyor
5. olarak bize beceriksiz diyen arkadaşlar dahi burda yorum yapmış kim varsa önce kendinize bakın beeee sizler  diyar 7 de tek güç idiniz siz ne isterseniz o oluyordu ama şimdi içler acısı haliniz bazınız seyehat basmöış bazınız oyun bırakmış bazınız bağışcı olmuş sıralamalarda zirvede olan iki ittifakda şimdi ikisinin toplamı bir osmanlı yapmıyor eeeeee OSMANLI bu gelir indirir aşağı beyler zorunuzamı gitti burda kendi kendinizi eğlendiriyonuz yalanmıııııııı en büyük mahkeme kişinin vijdanıdır burda yalan yanlış yazabilirsiniz ama en iyi siz biliyorsunuz SİZLERİ DARMADAĞIN ETTİK

casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Kasım 04, 2010, 09:54:19 ÖS »

yazık yalan söyleme 2 milyon kusurmuş bak 15 gün süre dolsun rivona yayınlacak raporları dağıtmışlar hadi ağlama ağlama işe yaramadı lazo ilk kami göndermişsin onda az asker yok  istersen asker sayılarını isteyelim rivıonadan  syedranın asker sayısını da isteyelim syedrada sen vardın ben mehmete söyledim tüm raporları incelet kardeşim diye incelenecek ha sende korku dağları sarmışken kim bilir kaç ip değiştirdin syedra en son gelen raporda utanmada sıkılmadan dağıttık demiş hani nerde adam dim dik ayakta asker basıyor
casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Kasım 04, 2010, 09:55:33 ÖS »

ayrıca rivona sydedraya değil nowayouta teslim oldu oda normal nowa ile baş etme şansı yok istersen nowa söylesin syedra rivonaya teslim oldu unutma
F.S.M.han
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Kasım 04, 2010, 10:07:49 ÖS »

YA BIRAK KURU GÜRÜLTÜ YAPMAYI SEN ÖNCE KENDİNE BAK BONUSSSS OLDUN DAHA KONUŞUYORSUN ... VEDE NOMERCYE GİRİP ÇIKMA AYNI KİŞİSİNİZ AYAK YAPMAYIN KENDİ İÇİMDE CASUS BESLİYORUM BEYLER BUNUDA BURDA SÖYLEMİŞ OLAYIM SON GÜNE BIRAKCAKTIM AMA NEYSE DEDEM CENNET MEKAN ABDULHAMİT GİBİ DÜŞMAN CASUSUNU İÇİMDE BARINDIRDIM TARİHİ AZ BİLEN NEDEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞTIR

Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!