Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 03:17:45 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Imperiaonline'de Psikolojik Tedavi Merkezi Var mi?  (Okunma Sayısı 6061 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
valeo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 03, 2010, 11:19:28 ÖS »

Turk Diyari 1'in en sevilen oyuncusuyum. En sevilen olunca da herkes tarafindan tehdit ediliyorum!  *hahaha*
Icinizde bir bilen var mi acaba, tehditlerden dolayi psikolojim bozuldu ve IO'de PSIKOLOJIK TEDAVI MERKEZI bulunuyor mu acaba?  *freak* *freak* *freak*
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 03, 2010, 11:27:00 ÖS »

ben zamanında oyunu oynayan psikolog bir arkadaş vardı ona dediydim imperia oyuncuları için özel tarife yap sana çok iş çıkar burdan diye Grin:D:D

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2 : Kasım 03, 2010, 11:28:23 ÖS »

ben zamanında oyunu oynayan psikolog bir arkadaş vardı ona dediydim imperia oyuncuları için özel tarife yap sana çok iş çıkar burdan diye Grin:D:D
*hahaha* *hahaha*

valeo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 03, 2010, 11:33:43 ÖS »

ya onune gelen bir tek beni tehdit ediyor....benim tek ricam bonuslara saldirmamalari ....bonuslara ambargo koydum resmen....bunlar da cekemiyor beni hele bir toxic07 var beni nerde gorse boynuma sarilacak  Grin
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2010, 12:11:46 ÖÖ »

Geçmiş olsun.. Ramiz dayıya bi görün istersen.. Cry

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 04, 2010, 08:31:12 ÖÖ »

Turk Diyari 1'in en sevilen oyuncusuyum. En sevilen olunca da herkes tarafindan tehdit ediliyorum!  *hahaha*
Icinizde bir bilen var mi acaba, tehditlerden dolayi psikolojim bozuldu ve IO'de PSIKOLOJIK TEDAVI MERKEZI bulunuyor mu acaba?  *freak* *freak* *freak*
abı gulmekden kırıldım  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  oyunun 5. gunu bana bır mesaj açtım baktım valeo adlı oyuncudan gelıyor mesaj gayet net merhaba ıttıfagımıza gel her bırımız kredılı oynuyoruz 2 bıner kredımız war gelmezsen sana bu oyunu zından ederim daha devamı war mesajı arıyorum belkı bulurum sılmedıysem  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 04, 2010, 08:33:32 ÖÖ »

anlat dostum dinliyorum.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2010, 08:34:15 ÖÖ »

anlat dostum dinliyorum.
komime gitti sösün  Grin

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 04, 2010, 08:36:45 ÖÖ »

anlat dostum dinliyorum.
abı benımkıde son zamanlarda bozuldu bende anlatayımmı ufakdan bır başlıyayım... abı cok ustume gelıyolar yok post kastın yok şunu yaptın yok bunu yaptın.. *black_eye*  ben can sıkıntısına yazı yazıyorum mıllet post kastı sanıyor ulem post kasıcak olsam nıye genel sohbete bı ton yazı yazayım... herneyse haydı kasmış olayım ulem 200 mesaj olmuş herkes bunuda şey etmeye başladı hesabı sildim kurtulamadım bana bı fızik tedavi uygulasanıza ne ışe yaradıgınıda bılmıyom ama belkı bı yararı olur  *freak*
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #9 : Kasım 04, 2010, 08:38:24 ÖÖ »

abı benımkıde son zamanlarda bozuldu bende anlatayımmı ufakdan bır başlıyayım... abı cok ustume gelıyolar yok post kastın yok şunu yaptın yok bunu yaptın.. *black_eye*  ben can sıkıntısına yazı yazıyorum mıllet post kastı sanıyor ulem post kasıcak olsam nıye genel sohbete bı ton yazı yazayım... herneyse haydı kasmış olayım ulem 200 mesaj olmuş herkes bunuda şey etmeye başladı hesabı sildim kurtulamadım bana bı fızik tedavi uygulasanıza ne ışe yaradıgınıda bılmıyom ama belkı bı yararı olur  *freak*
Grin sende ramiz dayıya git bence  Grin mesele nebiliyormusun dewrimci....  Grin

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 04, 2010, 08:40:47 ÖÖ »

Grin sende ramiz dayıya git bence  Grin mesele nebiliyormusun dewrimci....  Grin
o bılmece gıbı konuşuyo olm sımdı gelıcek bana mesele post kasmak degıl yegen dıye baslıyacak zaten psıkolojım bozuk adam elımde kalır Grin
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 04, 2010, 08:41:06 ÖÖ »

senın sorunun forumla sözlüğü ayırt edememende Wink
bu kadar doluysan ekşi sozluge fılan gıt madem genel takılıyorsun Wink
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #12 : Kasım 04, 2010, 08:42:20 ÖÖ »

o bılmece gıbı konuşuyo olm sımdı gelıcek bana mesele post kasmak degıl yegen dıye baslıyacak zaten psıkolojım bozuk adam elımde kalır Grin
Grin Grin Grin Grin

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Kasım 04, 2010, 08:42:53 ÖÖ »

senın sorunun forumla sözlüğü ayırt edememende Wink
bu kadar doluysan ekşi sozluge fılan gıt madem genel takılıyorsun Wink
arka planı siyah yazılar ınce beyaz gözümü alıyor  *xxx*
rapcaos
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Kasım 04, 2010, 08:46:10 ÖÖ »

valeo dostum senı severız ama sen benı sevıyınmı bılmıyım toxic07 de hastan olmus ama bu adam hala oynuyormu oyunu cambaz ve zzzzzz bıtırmıstı onu gercı sen karıstırmıstın gene ortalıgı bence bıraz durul herkesın tepkısını cekme alt tarafı oyun  Smiley
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!