Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 02:04:09 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun 1 hafta daha sürseydi adam kalmaycak diyarda temizlik başlamıştır beyler..  (Okunma Sayısı 5267 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Kasım 03, 2010, 03:38:47 ÖS »

saygımız sonsuz  kurallarda belli itiraz etmiyoruz. ama nedense bu modlar sadece bizimle ilgili kural koyuyor diğer taraf kafasına göre iş yapıyor..bişey yok.. mecburen bizde hem rakibe hemde modlalra karşı savaştayız  . biz zırhmızı takmış bir kere  oyunun son gününe kadarda kesecez   Grin Grin Grin

Diyarın sonuna kadar zırhını çıkarmayanları tbrk ederim. Öngörülmeyen istemdışı olaylar yüzünden zırhımı erken cıkarmıstım.
ATLASIM
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Kasım 04, 2010, 11:28:18 ÖS »

sward adam olmuşsun sen yaf Grin Boyundan büyük laflar ediyorsun. Derdin puanımsa eğer zahmet etme sen. ben kendimde düşürürüm puanımı. Beni bu oyunda 1 kişi yıktı ama ceza almıştım. Madem o kadar yürekliydiniz, indirseydiniz. Laf kalabalığı yapmaktan başka bir işe yaramayan oyuncu tiplerisiniz. ( erbay sward ) Forum ahalisine saygımdan dolayı daha fazla açık konuşmak istemiyorum. Terbiye sınırlarını zorlamayın, haddinizi aşmayın.
« Son Düzenleme: Kasım 05, 2010, 01:45:33 ÖS Gönderen: ATLASIM » Kayıtlı
sward
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Kasım 06, 2010, 06:08:18 ÖS »

sward adam olmuşsun sen yaf Grin Boyundan büyük laflar ediyorsun. Derdin puanımsa eğer zahmet etme sen. ben kendimde düşürürüm puanımı. Beni bu oyunda 1 kişi yıktı ama ceza almıştım. Madem o kadar yürekliydiniz, indirseydiniz. Laf kalabalığı yapmaktan başka bir işe yaramayan oyuncu tiplerisiniz. ( erbay sward ) Forum ahalisine saygımdan dolayı daha fazla açık konuşmak istemiyorum. Terbiye sınırlarını zorlamayın, haddinizi aşmayın.
Maşallah her türlü yalanı söyle her türlü işi çevir sonra saygıdan bahset...Seni kimsenin yıkmama sebebi ne biliyormusun ordun kaynak toplamak ve banlı oyuncuları vurmaktan başka bi işe yaramıyodu...Emin ol bana yakın olsan kazanova gibi kevgire çevirirdim seni oda boyundan büyük konuştu kamutanlara güvenerek..Sana bir madalya takmak isterdim üstün başarı ve cesaretinden ötürüü...Hak ettin Grin Grin Grin Grin Grin
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2010, 06:12:30 ÖS Gönderen: sward » Kayıtlı
sward
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Kasım 06, 2010, 06:13:27 ÖS »

Maşallah her türlü yalanı söyle her türlü işi çevir sonra saygıdan bahset...Seni kimsenin yıkmama sebebi ne biliyormusun ordun kaynak toplamak ve banlı oyuncuları vurmaktan başka bi işe yaramıyodu...Emin ol bana yakın olsan kazanova gibi kevgire çevirirdim seni oda boyundan büyük konuştu kamutanlara güvenerek..Sana bir madalya takmak isterdim üstün başarı ve cesaretinden ötürüü...Hak ettin Grin Grin Grin Grin Grin
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Kasım 06, 2010, 07:50:03 ÖS »

sende bana yakın olsan bende seni kevgire çevirirdim Grin ...Turin Wink

GALATASARAY  ...
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Kasım 06, 2010, 10:09:51 ÖS »

bu savaşlar niye hala görünmüyor Smiley

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
ATLASIM
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Kasım 07, 2010, 03:51:20 ÖÖ »

Sen kendindemisin acaba? Beni ne kadar tanıyorsun birkere? Hangi konuda yalan söyledim??? İftira atmak için yanlış kişiyi seçtin dostum. Kaynak toplama kısmında haklısın. 11bin saldırı yaptım diyar boyunca.  Sizler gibi 80-90m luk ganimet alabileceğim savaşmalarım yok maalesef. Olsaydı eğer o kadar uğraşmazdım 11bin saldırı için. Ben cezalı iken nasıl askerimi kestiyseniz, bende sizin cezalı oyuncunuzun askeri kestim. Sen madem o kadar iddialısın beni kevgire çevirme konusunda, diyar açıldığında özelden mesaj atarsan sevinirim. Hemen dibinde hesap açacağım. Bu konu sözde kalmasın dostum. Oynamayı düşünmüyordum ama bu kadar iddialı olduğunu görünce oynamak geliyor içimden Grin Bende sana madalya takmak isterdim artisliğinden dolayı.
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Kasım 07, 2010, 09:25:26 ÖÖ »

Sen kendindemisin acaba? Beni ne kadar tanıyorsun birkere? Hangi konuda yalan söyledim??? İftira atmak için yanlış kişiyi seçtin dostum. Kaynak toplama kısmında haklısın. 11bin saldırı yaptım diyar boyunca.  Sizler gibi 80-90m luk ganimet alabileceğim savaşmalarım yok maalesef. Olsaydı eğer o kadar uğraşmazdım 11bin saldırı için. Ben cezalı iken nasıl askerimi kestiyseniz, bende sizin cezalı oyuncunuzun askeri kestim. Sen madem o kadar iddialısın beni kevgire çevirme konusunda, diyar açıldığında özelden mesaj atarsan sevinirim. Hemen dibinde hesap açacağım. Bu konu sözde kalmasın dostum. Oynamayı düşünmüyordum ama bu kadar iddialı olduğunu görünce oynamak geliyor içimden Grin Bende sana madalya takmak isterdim artisliğinden dolayı.
OOooo böle yapmayın canımı çektiriyosunuz Grin ben başlamıcam yaaa Grin

GALATASARAY  ...
ATLASIM
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Kasım 07, 2010, 11:35:55 ÖS »

OOooo böle yapmayın canımı çektiriyosunuz Grin ben başlamıcam yaaa Grin
Sende gel Grin Sensiz tadı olmaz. Tam kadro oynalım aslında. Artis avına çıkacam bundan sonra  Tongue
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Kasım 08, 2010, 06:00:02 ÖS »

Sende gel Grin Sensiz tadı olmaz. Tam kadro oynalım aslında. Artis avına çıkacam bundan sonra  Tongue
aman Allah korusun abicim Grin

GALATASARAY  ...
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Kasım 09, 2010, 12:44:37 ÖÖ »

Ya bırak şunu oynasın yaşıtlarıyla sward bende 500k asker vardı vurdugunda sonra sen ne hale geldın bıkere tatıle akldım korkudan tatilden cıkamadın Eyup boşver hani derler ya söze bakarım söz mü diye sonra söyleyene bakarım adammı diye.......

Fazla Söze GereL yOK
piriates
nemet
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Men Fexr Edirem Ki, Men Azerbaycanliyam

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #26 : Kasım 13, 2010, 03:28:11 ÖS »

Arkadaslar burda askeri burakmak cox zaman alior yahu ne kadar bekliyorum on okcu brakmuyor zaman gec keciyor cox cetin asker burakmak Shocked Shocked Shocked Shocked

Men Fexr Edirem Ki, Men Azerbaycanliyam
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!