Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 05:49:32 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kufur bu mesajda var mi arkadaslar?  (Okunma Sayısı 2229 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
valeo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 03, 2010, 12:54:55 ÖS »

Arkadaslar ben Turk Diyari 1 de valeo nicki ole oynuyorum. Gecenlerde 1 gunluk sure ile mesaj gonderme hakkim elimden alindi. Yasaklandim yani. Sevgili IO yonetimine sebebini sordum ve yasaklanmami gerektiren mesaj asagidaki gibi. Cok sasirdim. Eger bu mesajda bir kufur var ise bana soylerseniz sevinirim.
Yasaklanmami gerektiren mesaj: kardesss goruselim.....yamuk yapiyormussun benim tayfaya...aman ha bri
daha olmasin oldugu anda 23423523 inci dunya savasini cikartirsin
rapcaos
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Kasım 03, 2010, 01:08:23 ÖS »

kanka kıme dedın bu nu kufur yok da sankı sıfreli konusur gıbı yazmıssın ondan olmustur belki
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 03, 2010, 01:18:13 ÖS »

Arkadaslar ben Turk Diyari 1 de valeo nicki ole oynuyorum. Gecenlerde 1 gunluk sure ile mesaj gonderme hakkim elimden alindi. Yasaklandim yani. Sevgili IO yonetimine sebebini sordum ve yasaklanmami gerektiren mesaj asagidaki gibi. Cok sasirdim. Eger bu mesajda bir kufur var ise bana soylerseniz sevinirim.
Yasaklanmami gerektiren mesaj: kardesss goruselim.....yamuk yapiyormussun benim tayfaya...aman ha bri
daha olmasin oldugu anda 23423523 inci dunya savasini cikartirsin

Bu tip dialog ve üslûplara hiçbir zaman müsamaha göstermem. Oyunda, Forumda ve chatte Nezaket kurallarına da uymak zorunludur.

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Kasım 03, 2010, 01:19:45 ÖS »

warmış demkki  *SCRATCH*

valeo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 03, 2010, 01:22:06 ÖS »

Bu tip dialog ve üslûplara hiçbir zaman müsamaha göstermem. Oyunda, Forumda ve chatte Nezaket kurallarına da uymak zorunludur.

Cool
valla biz de cahil insan degiliz bu mesajda kufur yok ..... hakaret de yok.....saygisizlik da yok.....sadece gozdagi var ....turk ceza kanunu acarsin ve bakarsin..... turk ceza kanununda bulgar ceza kanununda da verilen gozdagina dunyanin hic bir yerinde ceza uygulanmaz....siz boyle davrandikca biz de bu oyundan gun gectikce uzaklasiyoruz.....
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 03, 2010, 01:31:35 ÖS »

valla biz de cahil insan degiliz bu mesajda kufur yok ..... hakaret de yok.....saygisizlik da yok.....sadece gozdagi var ....turk ceza kanunu acarsin ve bakarsin..... turk ceza kanununda bulgar ceza kanununda da verilen gozdagina dunyanin hic bir yerinde ceza uygulanmaz....siz boyle davrandikca biz de bu oyundan gun gectikce uzaklasiyoruz.....

Gözdagı da bir nevi Tehdit Degilmidir ?

Böyle bir msj yollayacagına Gereken cevabı saldırınla vermelisin bu oyun strateji savaş oyunu çene yorma işi degil Sad
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 03, 2010, 01:32:08 ÖS »

Oyuna başlarken ""sözde"" okumuş olduğun kurallar içerisinde ;

6.3 maddenin d bendinde açıkça belirtilmiş.

d) Hakaret, rahatsız edici veya iftira edici karaktere sahip;

Türk ya da Bulgar ceza Kanunu konumuz değil, eğer bu uslubu kendi şahsınıza yakıştırabiliyorsanız benim size yorum yapmamın fazlaca bir anlamı kalmıyor.... Wink

Cool

valeo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 03, 2010, 01:36:13 ÖS »

Türk ya da Bulgar ceza Kanunu konumuz değil, eğer bu uslubu kendi şahsınıza yakıştırabiliyorsanız benim size yorum yapmamın fazlaca bir anlamı kalmıyor.... Wink

Cool
IO oyununa premium aldigima pismanim.....insallah tekrar yamuk yapmazssiniz...bana madde gosterme...ben bu konulari iyi bilirim.....gostercen maddeye de ihtiyacim yok......kufurlu mesajimi ogrenmek icin tami tamina 4 mesaj cektim IO ya....bosversene sen.....hadi iyi oyunlar sana .......
valeo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 03, 2010, 01:38:56 ÖS »

Cool

AYRICA OYUN YONETICILERININ OYUN OYNAMASI DA ETIK DEGIL.....TARAF TUTMA HALINIZ VAR...IYI OYUNLAR
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 03, 2010, 01:40:23 ÖS »

IO oyununa premium aldigima pismanim.....insallah tekrar yamuk yapmazssiniz...bana madde gosterme...ben bu konulari iyi bilirim.....gostercen maddeye de ihtiyacim yok......kufurlu mesajimi ogrenmek icin tami tamina 4 mesaj cektim IO ya....bosversene sen.....hadi iyi oyunlar sana .......

Evet haklısın karakterde bu varmış... ancak burada ki kurallara uymuyor....  *stop*

Cool

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!