Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 02:02:02 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: gider ayak malkoca kötü cakmışlar ))))  (Okunma Sayısı 5659 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Kasım 01, 2010, 12:15:27 ÖÖ »

tebrikler güzel savaş olmuş

SoKaRTeS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Kasım 01, 2010, 10:01:25 ÖS »

bluewar ın ordusunu kurmak için hile yaptıgını forumdan takip etmeyen varsa linki atıyorum... http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=19797.0
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #17 : Kasım 01, 2010, 11:16:18 ÖS »

len buraya baslııın komik oldunu yasmıstım silmişler bi daha yasııım  Grin

mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Kasım 02, 2010, 05:55:49 ÖS »

bluewar ın ordusunu kurmak için hile yaptıgını forumdan takip etmeyen varsa linki atıyorum... http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=19797.0

Bu linklere bakınca Sokartes nickli hesabın altınlarını nasıl kaptırdığı aklıma geldi. Td-6 kıramıyacağım iki arkadasımın ricasıyla ballı_m nickli  hesapla başladım. Td-6 başlamamı isteyen arkadaşım kendince özel nedenlerden dolayı diyarı acil olarak bırakmak zorunda kaldı.Geçen dönem aynı ittifak çatısı altında oynadığım arkadaşlar diyarı bırakınca diyarı bırakmayı düşünmeme rağmen ittifak arkadaşlarımı sevdiğimden dolayı oyunu bırakma düşüncemi uygulamaya koymadım. Hesab başka bir oyuncu tarafından kullanılmaya başladıktan kısa bir süre sonra sovalyeleri yanda iken kanaatimce haksız bir nedenle ceza aldı. Diyarın en kuvvetli ordusuna sahip çok fazla düşmanı olan bir hesabın ordusunun bu şekilde yakalanınca ne olacağı belli olduğundan dağınık orduyu vurabilecek olan sokartes nickli hesabın sahibine oyundan mesaj attım. (Kendisi ceza alan hesapları vurmakta baya ünlüdür.) Benim oyundan ona attığım mesajı pek kale almadı, yapacağını yaptı. O orduyu yapan çok sevdiğim bir arkadaş, hesabı ordu vurulmadan alan çok sevdiğim bir arkadaş ve de o ordu ile Malkoçoğlunu vurmak öncelik hedefimiz idi.(Yener nickli hesabın ordusu savunma zaferi ile kırılmış mancınıkları telef olmuştu) Malkoçoğlu nickli hesabın ordusunu vurucak ordu ceza yüzünden sıfırlanınca malkoçoğlunu vurmak rüya oldu savunmada sanş benden yana olmadığından savunma zaferi ile de alamadık... Neyse ben asıl konuya dönüyüm. Sokartesin arkadasın devir ettiği hesaba cıkmasını beklediğim zamandan önce çıktığından vuramadım. Ama diyar ceza alan oyuncu cok fazla başka bir zaman doğru zamanlamada çıkıs yaptım. Sokartes nickli hesap cezalı oyuncuya cıkıp hesabını t almadan önce ordumu yola cıkardım. Kendisi cezalı oyuncuyu vurdu ama kasasındaki yüklü miktardaki altınlarının yarısını bana kaptırdı. Ordu dışardayken sov yağması yemiyim diye akıncılarımı sefere cıkarmamıstım. Onlarıda sefere cıkarsam hazinesini baya göçertirdim. 

Sokartes'in kimse tarafından beklenmedik şekilde vuruluşunda baya bir uykusuz kalmıstım. Vurduktan sonra bir grubtan cok fazla tebrik aldım. Sokartesin bağlı olduğu grubtan ise şiddetle kınandım. Kuleli ittifakında ise durum biraz daha karışık idi. Tavsiyeme uyup başka oyunculara cıkanların orduları mesafeden dolayı ordularını geri çekmek zorunda kaldılar. Liderimizin benim bu şekilde ordu kaldırdığımdan ve kaldırılmasına ön ayak olduğumdan haberi yoktu. Bana neden haber vermediniz diye cok sitem etti... Diyar 6'yı da kuleli ittifakını da unutmak mümkün değil, Keşke hazinemiz sıfırlanmasa idi. Ah numan Ah Smiley)) İstek üzerine hayrına yaptığın bağışlarla sonumuzu getirdin.   

http://www24.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/48/2010_6_13/48031517_48027514_1054213
Oyunun T modunda olduğundan savas raporunu yeni sunucam:)) sokartesin t faciası:))
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2010, 11:05:08 ÖS Gönderen: mskoc76 » Kayıtlı
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Kasım 03, 2010, 10:26:17 ÖS »

budamı hileli savaş bunada hile deyin bakayım  adam manyak onur para ve   madalya  almış işte komutanların  gercek durumu  12 ay asker bastı  2 dakkada kayıp etti Smiley) Grin Grin Grin
kimsin neyin nesisin bilmiyorum ama konuya yeni görüyorm ve sadece şunu diyecegim cvp da vermiyecegim sizlere "budamı hileli savas bunada hile deyin bakalım" savas hileli degil çok güzel savas ama şu var o savastaki askerleri nasıl elde etti hangi illegal yollara başvurdu http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=19797.0  sanırım bu linkte herşey mevcut bildiginiz gibi o altınlarla bu orduyu kurduysa bu saldırıda vurdum diye övünmeyecek ! ve sevinmeyeceksin !.

GALATASARAY  ...
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Kasım 03, 2010, 11:12:19 ÖS »

kimsin neyin nesisin bilmiyorum ama konuya yeni görüyorm ve sadece şunu diyecegim cvp da vermiyecegim sizlere "budamı hileli savas bunada hile deyin bakalım" savas hileli degil çok güzel savas ama şu var o savastaki askerleri nasıl elde etti hangi illegal yollara başvurdu http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=19797.0  sanırım bu linkte herşey mevcut bildiginiz gibi o altınlarla bu orduyu kurduysa bu saldırıda vurdum diye övünmeyecek ! ve sevinmeyeceksin !.

Üniversite açığını inanılmaz bir buluş olarak görüpte haksız menfaat saglayan birisi olarak bu sekilde yorum yazman gerçekten çok manidar. Malkoçoğlu'nun hesabına muhtelif zamanlarda hesap sahibinin yakın çevresinden kişilerinde baktığını o hesapla olan yazışmalarımdan dolayı gayet iyi biliyorum. Malkoçoğlu'nun hesabıda bakıcıları sayesinde ufak da olsa illegal yollarla yapıldığından ötürü vuruldğundan ötürü fazla üzülmüyecek.
_cehennet_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Kasım 05, 2010, 08:26:28 ÖS »

arkadaşlar herkez bilior hilenin kimler tarafından kullanıldığını neden savunuorsunuz bluwarı ne ekosu vardı askere bakacak nede onuru vardı savaşacak sokartese laf edenlerin sokartesin onuruna ve askeri puanına bakmasını rica ederim eğer ban alıpda vuruluorsanız bu sizin hatanızdır ban alıcak nedenleriniz vardır ve sizde ban alan arkadaşlara saldırıyordunuz vede hileler kaldırılınca özelliklede tic. hilesi kalkınca kuleli ve generaller ayrıldı diyarda mertce oynayacak yapıda olmadıklarını düşünüyorum ha ayrılmayanlarda kalanların hesabından altın toplayarak ayakta durabildi artvinli bluwar gibilerinden bahsediyorum eee sokartese gelelim 9445 onurdu en son bu onuru göreniniz varmı ses yok bigman ulubatlu ballım zeno gibi rakip arkadaşlarda hile kalkınca diyarı bıraktılar tatilde geçti ömürleri big nereye ordu kaçıracağını şaşırıyordu belki 15 sefer yaptım bige en son gün bile gittim çok cengaverdir orduyu sürekli yan eyalete kaçırır Tongue ulubatluyuda ben vurdum üstüne 6500 mesafeden artvinliye gittim evde yok tesadüfe bak ve bunları hilesiz sağdan soldan altın kaldırarak yapmadım 18 saat oyunda kalıordum saldırı sayım 14bin civarında oyun emek vererek oynanır kanısındayım ama emek hırsızı çok savaşların hepsini incelemek isteyenlere verebilirim boş keseden konuşmaya benzemior dimi....
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Kasım 05, 2010, 09:06:03 ÖS »

arkadaşlar herkez bilior hilenin kimler tarafından kullanıldığını neden savunuorsunuz bluwarı ne ekosu vardı askere bakacak nede onuru vardı savaşacak sokartese laf edenlerin sokartesin onuruna ve askeri puanına bakmasını rica ederim eğer ban alıpda vuruluorsanız bu sizin hatanızdır ban alıcak nedenleriniz vardır ve sizde ban alan arkadaşlara saldırıyordunuz vede hileler kaldırılınca özelliklede tic. hilesi kalkınca kuleli ve generaller ayrıldı diyarda mertce oynayacak yapıda olmadıklarını düşünüyorum ha ayrılmayanlarda kalanların hesabından altın toplayarak ayakta durabildi artvinli bluwar gibilerinden bahsediyorum eee sokartese gelelim 9445 onurdu en son bu onuru göreniniz varmı ses yok bigman ulubatlu ballım zeno gibi rakip arkadaşlarda hile kalkınca diyarı bıraktılar tatilde geçti ömürleri big nereye ordu kaçıracağını şaşırıyordu belki 15 sefer yaptım bige en son gün bile gittim çok cengaverdir orduyu sürekli yan eyalete kaçırır Tongue ulubatluyuda ben vurdum üstüne 6500 mesafeden artvinliye gittim evde yok tesadüfe bak ve bunları hilesiz sağdan soldan altın kaldırarak yapmadım 18 saat oyunda kalıordum saldırı sayım 14bin civarında oyun emek vererek oynanır kanısındayım ama emek hırsızı çok savaşların hepsini incelemek isteyenlere verebilirim boş keseden konuşmaya benzemior dimi....

Söylediklerinin hiç tutar bir yanı yok.

Oynadığım diyarları ceza almadan oynadım. Sicilimde ne ağız bantlama nede ceza olayı var. Beni hileci olarak suçlaman bile beni tanıyanların senin hilafı hakıkat beyanlarına gülüp geçer. Oyunu neden bıraktığımızı bütün diyar gayet iyi biliyor. Formda bunu farklı şekilde lanse ettiripde milletin hilafı hakikat beyanlarına kanıcağını sanıyorsan aldanıyorsun. Oyuna devam etseydik durumunuz ne olurdu bilemiyorum. Ulubatlıyı haklamak için yaptıgınız operasyonun sonuçlarını bakınca diyar ne derece iyi oyuncu oldugunuzu zaten gördü.

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Kasım 05, 2010, 09:16:43 ÖS »

Ya devamlı objektif ortaya konuşurum. Hile yapanbları kınarım. Düşmanımda olsa hakkını vermesini ve tebrik etmesini de bilirim. Fakat görünen o ki düşmanım beni ve ekibimi tanımadığı gibi birde çamur atıyor ... Yazık Sad

Bizler hileciymişizde ticaret hilesi kapatıldığından bırakmışız Smiley Arkadaşım sen nerelerde geziniyorsun Huh? Ben ve ekibim bıraktığı dönemde ticaret hilesi ayyuka çıktı td5 te falan neler döndü forumlara taşındı. Biz o dönemde oyunda değildik.

Oyunu niye bıraktığımızı bütün diyar biliyor ama ilk 5 te daima yer aldığını söyleyen sen hatırlamıyor bilmiyorsun !!! ( Ben bıraktığımda sen ilk 5 te değildin ve asla ilk 5 e girememiştin burasıda daima ilk 5 te olan sen için ilkginç bir durum)

Lütfen Kuleli ve generalleri bir tutmayın.... Bizi başkalarına karıştırmayın. Oyunda aynı safta yer almış olmamız aynı hareketleri yaptığımızı göstermez. Ve siz bunu çok iyi biliyorsunuz zaten burada forumda saçma sapan bir şekilde bize yükleniyorsun Smiley

Dip NOT : Diyarı biz bırakalı 4 ay olmuş ama hala bizim adımız zikredilmekte Smiley Burasıda manidar sanırım. İz bırakmışız ki söyleniyoruz hala Smiley Ama lütfen çamur atmayalım biz sizi tebrik ettik ve özel nedenlerden dolayı bıraktık. Yok kaçtınız yok hi,le bitti sizde bittiniz gibi söylemler ayıp ....

Dip Not 2 : Benim ve elemenalrımın şifreleri istendi bizden kami yapmak için falan ama bizler vermedik. Bizim nasıl olduğumuzu bilin ona göre konuşun.
_cehennet_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Kasım 06, 2010, 02:03:13 ÖÖ »

arkadaşlar sataşmalar sizden başladı ben savaşlarımı tutup yayınlamadım yapmamda benim nasıl oynadığımı rakiplerime saygı gösterdiğimi herkez bilir kulelinin nasıl bir ittifak olduğunuda bilirim ağır adamları düşünce nerelere gittiğinide bilirim vede son 5 ayı biliyorsan bişe demiorum sana bence sizin sataşma nedeniniz sokartesin sizi çok sündürmesi ben onun kadar gaddar oynamam yaptığım savaşlardanda bellidir siz sokartesden 2 aldınız o sizden 20 aldı bence tebrik edin hanginiz 9500 onur kastı yatarak kasılmıordu kasılsaydı pears sen kasardın dimi Tongue
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Kasım 06, 2010, 10:57:57 ÖÖ »

arkadaşlar sataşmalar sizden başladı ben savaşlarımı tutup yayınlamadım yapmamda benim nasıl oynadığımı rakiplerime saygı gösterdiğimi herkez bilir kulelinin nasıl bir ittifak olduğunuda bilirim ağır adamları düşünce nerelere gittiğinide bilirim vede son 5 ayı biliyorsan bişe demiorum sana bence sizin sataşma nedeniniz sokartesin sizi çok sündürmesi ben onun kadar gaddar oynamam yaptığım savaşlardanda bellidir siz sokartesden 2 aldınız o sizden 20 aldı bence tebrik edin hanginiz 9500 onur kastı yatarak kasılmıordu kasılsaydı pears sen kasardın dimi Tongue

canım benim ben sana sataşmadım. ve herhangi bir şey demedim. size laf attan kişi ballim (mskoc) durduk yere niye zıplayıp konu yazar anlamadım . oyunu bıraktıysan lafa söze gerek yoktur. ama sen sana laf atana yazı yazacağına tüm ittifaka laf atarsan ben buna kızarım ....

Sokartese gelince tebrik ederim . Ama gelip bana yatarak yapılmıyor sende yapsaydın demen abes!!! kendi yaptıklarınla övün elinkiyle değil Smiley

Dip Not : Diyarı bıraktığımızda sokartesle onur sıralamasında yarışıyorduk bana mı laf atıyorsun şimdi Smiley Hatta son hatırladığım onur 1. si ulubatlu idi açık ara Smiley lütfen ben sizin başarılara laf atmadım hatta tebrik ettim. Benim için diyar 4 ay önce bitmiş. Ve bıraktığım diyarda konuşma hakkımın da olmadığına inanıyorum. Yeterki sen laf atma Smiley
o yüzden durduk yere bırakmış adamlara sataşma....

Dip Not 2 : Murat sana da ne oluyor dostum!!! diyarı bırakmışsın hala ne konuşuyorsun. madem konuşacaktın devam etseydin. artık söz laf etmeye hakkımız yok. sonuçta bırakmışız.
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2010, 11:30:45 ÖÖ Gönderen: pears » Kayıtlı
sward
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Kasım 06, 2010, 06:01:15 ÖS »

Türkvatanı ve komutanlar bu diyarda ne amaçla oynadınız onu bunu banlatıp vurmak içinmi yada ittifaklara casus sokarak dağıtmak içinmi...İçinizde savaşan 2-3 kişi vardı diğerleri sadece kuru kalabalık ve çıkıp burda konuşuyorlar biz diyar da onlara çok güldük lütfen daha fazla güldürmeyin bizleri işinize bakın... Tongue Tongue Tongue
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Kasım 06, 2010, 11:50:12 ÖS »

canım benim ben sana sataşmadım. ve herhangi bir şey demedim. size laf attan kişi ballim (mskoc) durduk yere niye zıplayıp konu yazar anlamadım . oyunu bıraktıysan lafa söze gerek yoktur. ama sen sana laf atana yazı yazacağına tüm ittifaka laf atarsan ben buna kızarım ....

Sokartese gelince tebrik ederim . Ama gelip bana yatarak yapılmıyor sende yapsaydın demen abes!!! kendi yaptıklarınla övün elinkiyle değil Smiley

Dip Not : Diyarı bıraktığımızda sokartesle onur sıralamasında yarışıyorduk bana mı laf atıyorsun şimdi Smiley Hatta son hatırladığım onur 1. si ulubatlu idi açık ara Smiley lütfen ben sizin başarılara laf atmadım hatta tebrik ettim. Benim için diyar 4 ay önce bitmiş. Ve bıraktığım diyarda konuşma hakkımın da olmadığına inanıyorum. Yeterki sen laf atma Smiley
o yüzden durduk yere bırakmış adamlara sataşma....

Dip Not 2 : Murat sana da ne oluyor dostum!!! diyarı bırakmışsın hala ne konuşuyorsun. madem konuşacaktın devam etseydin. artık söz laf etmeye hakkımız yok. sonuçta bırakmışız.

Aydın hocam benim arkadaşlara saldırı mahiyetinde sataşmam olmadı. Yazımda gerekli açıklamaları yaparak bir anımı paylaştım.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Kasım 06, 2010, 11:52:58 ÖS »

Aydın hocam benim arkadaşlara saldırı mahiyetinde sataşmam olmadı. Yazımda gerekli açıklamaları yaparak bir anımı paylaştım.

Gereksiz bir paylaşım Huh? Ne amaçlıyorsun ki bunu paylaşırken Smiley
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Kasım 07, 2010, 12:01:17 ÖÖ »

Gereksiz bir paylaşım Huh? Ne amaçlıyorsun ki bunu paylaşırken Smiley

Bu yazının arasına bluwer hileli savaşlarını kısmına gönderme yapmışlar. Ben o konuya diyarın sonu gelmiş neden su hile yaptı bu hile yaptı diye mesaj atmıstım.

Bu konuya mesaj atarkende bastan beri yazılan mesajları okuyarak mesaj attım. Her altın kapılan savas hileli savas olarak lanse edilmesini doğru bulmuyorum. Birde sonuçta ne denli haksız ithamlarla ne denli hakaretler yediğimizi de unutmuş değilim. Bir özür bekliyorum desem:)))
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!