Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 01:14:02 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: köleleştirme acil yardım  (Okunma Sayısı 6041 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 27, 2010, 10:33:07 ÖÖ »

Arkadaşlar köleleştirilen eyaletten nasıl kurtulacaz... köleleştirilen eyaleti ilhak etmek istiyorum... merkezide bastım diğer eyaletlere ilhak et çıktı ama köle eyalete bişi yapamıyorum... Huh? Huh? nasıl ilhak edecez bilen varsa lütfen yardım etsin.....
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 27, 2010, 01:13:18 ÖS »

blues yazmış diğer konuda.tek çare mutluluğu maksimum yapıp ilhak et seçeneğinin çıkmasını beklemek.

devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 27, 2010, 01:23:12 ÖS »

blues yazmış diğer konuda.tek çare mutluluğu maksimum yapıp ilhak et seçeneğinin çıkmasını beklemek.
3. koy akşama elımde Cool 2 gun once elımde olucaktı ama pc ye format fln attım bozuldu oyun acılmadı oyun acıldı saldırı yemışım toparlıyacak waktım olmadı kısmet bu akşama... *black_eye*
-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 27, 2010, 02:22:05 ÖS »

mecburen gittim başka eyaleti ilhak ettim.. planım değişti... Sad bu iş böyle olmamalı... istediğimiz zaman dalıp ilhak edebilmeliyiz...

bu arada hatırlatayım bir eyalet ilhak edince anlık mutluluk 20 puan artıyor... yani ilhak yapacağın gün önce o gün basacağın orduları basacan sonra ilhak edecen mutluluk puanı boşa gitmeyecek... *ok*
-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 27, 2010, 02:27:44 ÖS »

3. koy akşama elımde Cool 2 gun once elımde olucaktı ama pc ye format fln attım bozuldu oyun acılmadı oyun acıldı saldırı yemışım toparlıyacak waktım olmadı kısmet bu akşama... *black_eye*

tebrikler...  *beer* bende 3.yü aldım bugün ilk hedef hemen kale 5'i basmak... sabah baktım taş fiyatları uçmuş 8-10 aralığında 20k taş sattım Grin Grin
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 27, 2010, 02:30:11 ÖS »

bende yarım saat once yapıyodum Grin 3.5 e taş koyuyolar alıyom 4.5 e koyuyom ama bırden bıre bırsuru taş sattı herkes ucuza benım 4.5 lık kaynadı arada
-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 01, 2010, 01:54:10 ÖS »

sonunda köle eyaletten kurtulabildim... mutluluk maks olunca ilhak et butonu çıktı... saldırı yapmadan direk ilhak edilebiliyor...
-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 01, 2010, 02:43:34 ÖS »

morali yükseltmenin en iyi yolu başka bir eyaleti ilhak etmek... tüm eyaletlere 20 veriyor Grin Grin Grin şaka maka derken merkezi 4 basıp ovayı boxladım... gelsin ağırlar Cool Cool
-attilla-
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 01, 2010, 02:44:41 ÖS »

sonunda köle eyaletten kurtulabildim... mutluluk maks olunca ilhak et butonu çıktı... saldırı yapmadan direk ilhak edilebiliyor...

yanlış anlaşılmasın merkezi basmadan olmuyor tabiii
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!