Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:19:58 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KaRaGüL___'ün Suçu Ne? (ZAMAN FİLM GURURLA SUNAR...)  (Okunma Sayısı 15882 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Ekim 25, 2010, 09:15:45 ÖS »

cem yılmaz

tam olarak boyle degildi de hatırladıgım kadarıyla yazdım...

Ben yapmadım mantığı hep bizim türklerdedir zaten.. sana şu yaşanmış olayla cevap vereyim..

Uğur Dündar birgün bayrampaşa ceza evine gidiyor. herkese soruyor senin suçun ne amca

adam cevap veriyor walla benım bır sucum yok evladım allah sahısımdır.

sagdakı ne soruyor sucu yok soldakıne soruyor sucu yok. derken kıme sorsa sucum yok dıyor.

Ya dıyor hepınız sucsuz yeremı buradasınız yok mu hıc suc ısleyen..

aradan zaman gecınce mıllet yavas yavas dokuluyor. evladım yaptım ama boyle boyleydı yoksa hayatta yapmazdıma kadar gelıyor konu..

Yanı bizde ben yapmadım mantıgıda var.. olaya bu acıdan bakmak daha dogru olur..

zaten biri çıksa dese ki evet yaptım dese dişimi kıracam..

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Ekim 25, 2010, 09:16:31 ÖS »

Oğuzhan bak geçmiş mesajlara tebrik etmişim. %99 ikna oldum ama bana hiç hile yapmadım deme.. benim eğilimim oldu tabi ki.. ama alamadım ve ben biliyorum ki bu oyunda 1 sn'de araştırma ve bina basılabiliyor..

Senin yapmadığını bilemem ki ben hala idda ederim..  yapmışsındır yapmamışsındır oda senin bireysel durumun açılayınca bakacaz duruma..
iddiayla iftiranın farkını kısaca anlatıyım sen yine bildiğini yap yani anlayama.hile yaptığını iddia eden adam gider bluese şikayetini verir.der ki gravelotun hile yaptığını iddia ediyorum.senin yaptığın bin kere incelenmiş adama herkesin içinde iftira etmektir.iddia denen dönem şikayet ve sonuç arasındaki zaman dilimidir.kanıtsız şahitsiz boş keseden sallayana iftiracı yaptığı işe de iftira denir.bizi temsil eden adama kara süreceğine git sözlük karıştır biraz.

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Ekim 25, 2010, 09:17:16 ÖS »

Şimdi birşey yazacam olmayacak...
İddia edermiş...sen kimsinde kendinde bu hakkı görüyorsun? bende senin hakkında birşeyler iddia edecem olmayacak...Allahım ya sabır..Sen aklıma mukayet ol...

tmm diyar bitteden 1 gu nonce mesaj at bana.. sana yayınlayacagın seylerın dısında baska seylerde soracagım.. o zaman konusalım..

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Ekim 25, 2010, 09:36:19 ÖS »

Sevgili Gazik,

Sen ailenin tek çocuğu musun ? Ya da hani arada beni sınavdan önce arayıp soran cansu bugün kaç saat ders çalıştın diye sorup. Benim çalıştığım kadarının üstüne ekstra 2 saat daha çalışıp benden daha iyi konuma gelmeye çalışan kimsenin başarısını çekemeyen tiplerden msin Smiley Ki bence değilsin onlar dürüst..

Dur sen şu tiplerdensin sanırsam.. Sınavdan en yüksek notu aldığımda ve çalışmadığımı bildiklerinde bazı insanlar : Sabaha kadar face'teydi abii gördüm..! Sen face'mi girdin oğulcan ? cansunun gönderilerini kontrol ettim gece 3'te 4'te 6'da bile yorum yapmış ya kız.. Abi çalışmıyor bu kız..! Kesin kopya çektii... !! diyorlar tabi bu da masum Smiley Bide bunun ileri düzeyi var işte aynı sen olan cinsi

Abi geçen gün kızı hocayla konusurken gördüm. Kesin özel ders aldı soruları verdi adam buna kesinn..! Biz çalışıyoruz bu kadar alamıyoruz abi Smiley

Bunlar benim arkadaş dediğim insanların arkamdan konusmaları Smiley Ve sen bu durumda son anlattığım kısımdasın.. Smiley

Tek farkın yürekli arkadaşım gibi yzüme gelip hocadan soruları aldın dimi cansu bi daha ki sefere bana da söyle tamam mı demesine benziyor yaşadığım şoku suan kardeşimde yaşıyor. 

Ve dediğim gibi Kişi başına düşen insan sayısı azaLıyor....!

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Ekim 25, 2010, 09:41:36 ÖS »

Bak arkadaş,kendimi tekrar ettirip durma bana...
Senin yaptığın namuslu dul bir kadına iftira atmak gibi birşey...Ulan bunun kocası yok yıllardır,kesin dostu vardır mantıgı seninkisi....
Sana neden mesaj atim?Sen kimsin?Ne zannediyorsun kendini??
Herifin bulaşmadığı pislik kalmamış oyunda,benimde adımı kirletmeya çalışıyor...
böyle boş beleş insanlarla muhattap olmamak için Türk diyarında oynamıyorum...ama forumda buluyor bu seferde...
Hayatında strateji nedir bilmeyen adama laf atmaya çalışıyorum hata bende...Acaba hangi hileyi yapsamda çabuk yükselsem diyen biri var karşımda...Bu adam ne anlar namuslu oyundan,alın terinden...
bu forumda herkesin bana soru sormaya hakkı var ama su andan itibaren senin yok...Sorsanda cevap alamazsın..
5 kasımda açacağım konuya bakarsın,aklının yettiği kadarını anlarsın anlamazsan başkasına sorar öğrenirsin..Ama benden sana bu oyun hakkında 1 kelime bilgi işlemez...Hak etmiyorsun çünkü...
Kaldıki,resimleri attığım mesajda sana bir link vermiştim,oradaki konuyu okusan anlardın ne yaptığımı...
Yok 1 sn.de araştırma basılıyormuşta,üretmeden kaynak geliyormuşta...Bunları ilk kez senden duydum...Sen nasıl hile yapim diye düşünürken ben kafa patlatıyordum oyuna....ve sana iddia ediyorum bu oyunda daha yapan yok benim stratejimi..bu kadarda büyük konuşuyorum....
d50de aylardır birinciyim ama forumda pek dile getirmedim..bir kaç kez nowa,imperialis ve oxygen dile getirip,tebrik edince teşekkür ettim...onun dışında 1. oldugumu bilenler sadece diyarımı takip edenler...Ama senin yüzünden ne mutevazilik kaldı ne sabır...
daha çok şey yazacam aslında ama yazdıkça mesajım kabalaşacak..o yüzden şimdi susuyorum..sende sus ve 5 kasımı bekle...oyun nasıl oynanır öğrenmek için bekle Wink

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Ekim 25, 2010, 09:59:04 ÖS »

Birde 1 sn'de araştırma ve bina basımıda yapılabiliyor..

Bunlardan birini kullanmadıysanız ki aklıma yattı.. tebrik ederim.. utandım..   Undecided *pardon* *suicide*

Oğuzhan bak geçmiş mesajlara tebrik etmişim. %99 ikna oldum ama bana hiç hile yapmadım deme.. benim eğilimim oldu tabi ki.. ama alamadım ve ben biliyorum ki bu oyunda 1 sn'de araştırma ve bina basılabiliyor..

Senin yapmadığını bilemem ki ben hala idda ederim..  yapmışsındır yapmamışsındır oda senin bireysel durumun açılayınca bakacaz duruma..

Arkadaşım sen halen konuşuyormusun ya okadar şey anlattım gösterdim ikna olamadınmı ?
sana link verdim konulara bakmadınmı orda 1 sn de araştırmamı basılıyordu halen birşeylerin peşindesin...

İyi bak bakalım 1 sn demi araştırma basılıyor Huh?  iftira atmayı kes de takdir etmeyi tebrik etmeyi öğren...

Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Ekim 25, 2010, 10:25:41 ÖS »

valla ne diyim benm gördüğüm en yüksek puan...ouz denen arkadası pek sevemedim ama yinede basarısını tebrik edicem...eğerki hile bile yapmıs ise(!) yinede tebrikler...forumdaki yönetime her ne kadar güvenmesemde eğerki kişi ceza almıssa hile yapmıs demektir,yok almamıssa oyunu temiz demektir görüşündeyim...ama sunuda acıkca söleyim...bi öneki td8 de yani off kuralı yokken 24 saat on kaldığım halde ben bu kadar puanlar görememiştim...ordum sadece bir kez yakanmıstı ondada cezalıydım...ayrıntısına girmice cezanın...sonuc olarak 5 kasımı iple cekiorum...bu puan nasıl yapılır öğrenmek için...tekrardan tebrikler

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
sprinter
mareşal :P
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

numaram değişmedi, HAALA 1 NUMARAYIM !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Ekim 26, 2010, 09:23:27 ÖÖ »

şöyle konuya göz ucuyla bir baktım. burada tartışılması gereken bir şey varsa savaş raporlarında gazik in ilk defa açtığı savaş sonrası raporlarına konu olan  KaRaGüL___'ün Suçu Ne? 'dir... bu esprili başlık içinde ayrıca tebrik ediyorum *bravo* emeğe saygı diyorum...   *hmm*

****EDİT****
« Son Düzenleme: Ekim 26, 2010, 10:26:28 ÖÖ Gönderen: sprinter » Kayıtlı

ULAŞAMAZSAN EL SALLA !!!
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #83 : Ekim 26, 2010, 10:04:19 ÖÖ »

Eğer konuyu gereksiz uzatan olursa kilitlemek zorunda kalacağım... Sad

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Ekim 26, 2010, 10:32:52 ÖÖ »

Sevgili Gazik,

Sen ailenin tek çocuğu musun ? Ya da hani arada beni sınavdan önce arayıp soran cansu bugün kaç saat ders çalıştın diye sorup. Benim çalıştığım kadarının üstüne ekstra 2 saat daha çalışıp benden daha iyi konuma gelmeye çalışan kimsenin başarısını çekemeyen tiplerden msin Smiley Ki bence değilsin onlar dürüst..

Dur sen şu tiplerdensin sanırsam.. Sınavdan en yüksek notu aldığımda ve çalışmadığımı bildiklerinde bazı insanlar : Sabaha kadar face'teydi abii gördüm..! Sen face'mi girdin oğulcan ? cansunun gönderilerini kontrol ettim gece 3'te 4'te 6'da bile yorum yapmış ya kız.. Abi çalışmıyor bu kız..! Kesin kopya çektii... !! diyorlar tabi bu da masum Smiley Bide bunun ileri düzeyi var işte aynı sen olan cinsi

Abi geçen gün kızı hocayla konusurken gördüm. Kesin özel ders aldı soruları verdi adam buna kesinn..! Biz çalışıyoruz bu kadar alamıyoruz abi Smiley

Bunlar benim arkadaş dediğim insanların arkamdan konusmaları Smiley Ve sen bu durumda son anlattığım kısımdasın.. Smiley

Tek farkın yürekli arkadaşım gibi yzüme gelip hocadan soruları aldın dimi cansu bi daha ki sefere bana da söyle tamam mı demesine benziyor yaşadığım şoku suan kardeşimde yaşıyor. 

Ve dediğim gibi Kişi başına düşen insan sayısı azaLıyor....!
*bravo* *bravo* yaw bi insanın durumu  ancak böyle ifade edilebilirdi. Tebrik ederim cansu Grin  İnce bir mizah anlayışın var  *freak*
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Ekim 26, 2010, 12:18:44 ÖS »

oguzhan abi bence gazigi muhattap alman bile yanlis adam zaten paso hile yapan birisi imis ve hile yapmasina ragmen senin puana ulasamamis Smiley
o yuzden sana hep boyle iftira atcaktir buda normaldir ben yapamazsam kimse yapamaz mantigi Smiley hic ugrasma kendi hallerine birak
istiklal.
d9 iSTiKLAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #86 : Ekim 26, 2010, 12:32:21 ÖS »

her konunun sonunda olduğu gibi bu konuda kilitlenir..D

Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!