Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 02:48:47 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KaRaGüL___'ün Suçu Ne? (ZAMAN FİLM GURURLA SUNAR...)  (Okunma Sayısı 15863 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Ekim 24, 2010, 01:36:33 ÖÖ »

bu arada verdigin tabloda adamın onuruda baya artmış. sizdende çakılanlar olmuş sanırım Grin
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ekim 24, 2010, 02:08:03 ÖÖ »

bir konudan rahatsızsam bunu belirtmek en doğal hakkım.kaldıki ben genel konuştum...ama siz saldırmaya hazır oldugunuz için kişisel algıladınız...
bencede mümkünse yazma daha fazla bana..çünkü çok boş konuşuyorsun...
hade kolay gele..

Bence seninki konu hakkında ki eleştirisel düşüncen değil tamamen reklam kokan hareketler.. yani eğer ki bir şeyden cidden polemik yaratmadan usulü ile rahatsızlığını belirtmek istiyorsan orada özel mesaj var atarsın mesajını hmmm deriz senı daha fazla cıddıye almıs olmakla bırlıkte daha da dıkkatlı olmaya çalışırız..

ama sen kalkıp forumun ıcerısınde polemik yaratıcı bir cumle kurar isen buna gorede cevap alırsın..

mesela bırının fermuarı acıldı. herkesın ortasında hey dostum fermuarın acık mı dıyorsun yoksa gıdıp yanına sessızce uyarıyormusun..  Cool

işte bu ikisinin arasında ki farkı görebilmen lazım.. ama reklam düşkünlüğü ve egoizm günümüzün gençlerinde çok popüler.. Bence Eğitim şart..   Wink

« Son Düzenleme: Ekim 24, 2010, 02:12:45 ÖÖ Gönderen: Gazik » Kayıtlı

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ekim 24, 2010, 02:14:15 ÖÖ »

bu arada verdigin tabloda adamın onuruda baya artmış. sizdende çakılanlar olmuş sanırım Grin

Bizden çakılan yok çok şükür ama oyun içerisinde iyi denecek bir arkadaşımız çakılmış.

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ekim 24, 2010, 02:17:28 ÖÖ »

tutturmussun bi hile gidiosun yaw....su hile nasıl yapılıo hele bi söle yaw...hileyi en iyi yapan bilir en iyi yapan anlar...kendi yaptığını baskalarından bekleme...kaç kere ceza aldın oyunda...adam ceza aldımı???yok küçük bişe yaptım bilmem ne...eğerki ceza aldıysan oyun kurallarını ihlal etmişsin demektir...bu kadar basit...ceza almadıysada bi ihlal yok demektir...ıp deiştiriliormus...ya kulaktan dolma konusuosun yada yaptığın için biliosun...kulaktan dolma konusuosan eğer milletin lafıyla iş yapma,eğerki kendin yapıosan konusunu bile açma...zaten baska bi ihtimalde yok...her türlü ıp konusunda haksızsın... Cool

ya kikki çok güzel kulaktan dolma yapıyormuş.. bir gün toplanalım gidelim.. zaten kısır sözüde var birde kulaktan dolmasını yeriz.. Grin

Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ekim 24, 2010, 10:50:36 ÖÖ »

Bence seninki konu hakkında ki eleştirisel düşüncen değil tamamen reklam kokan hareketler.. yani eğer ki bir şeyden cidden polemik yaratmadan usulü ile rahatsızlığını belirtmek istiyorsan orada özel mesaj var atarsın mesajını hmmm deriz senı daha fazla cıddıye almıs olmakla bırlıkte daha da dıkkatlı olmaya çalışırız..

ama sen kalkıp forumun ıcerısınde polemik yaratıcı bir cumle kurar isen buna gorede cevap alırsın..

mesela bırının fermuarı acıldı. herkesın ortasında hey dostum fermuarın acık mı dıyorsun yoksa gıdıp yanına sessızce uyarıyormusun..  Cool

işte bu ikisinin arasında ki farkı görebilmen lazım.. ama reklam düşkünlüğü ve egoizm günümüzün gençlerinde çok popüler.. Bence Eğitim şart..   Wink

eğitim sart diyince bi hikaye geldi aklıma....kesinlikle kimse alınmasın...

padişah ile veziri bir gün konusuorlarmıs padişah sormus:

-eğitim mi soy mu?
v:eğitim !!demş vzir...bunun üzerine padişah bi tane kediyi göstererek bunu ne kadar zamanda garson yaparsın demiş?vezir hemen atlamıs su kadar zamanda die...padişah izin vermiş bunu o kadar zamanda garson yap gel die...vezir kediyi almıs ülkenin en iyi kedi eğitmenine götürmüş...kediyi eğitmiş padişahın huzuruna getirmiş....kedi bir elinde tepsi içinde yemekler bir elinde bardaklar içeri girmiş...vezir hemen böbürlenerek efendim eğitim olduğunu sölemştim...padişah cebinden cıkardığı fareyi yere bırakmıs...bıraktığı gibi kedi tepsiyi bardakları fırlatmıs kedinin peşine....

Padişah:''soy'' demiş...bi insanı bir hayvanı ne kadar eğitirsen eğit soyunda kanında ne varsa onu yasar...

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
sprinter
mareşal :P
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

numaram değişmedi, HAALA 1 NUMARAYIM !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Ekim 24, 2010, 11:06:33 ÖÖ »

eğitim sart diyince bi hikaye geldi aklıma....kesinlikle kimse alınmasın...

padişah ile veziri bir gün konusuorlarmıs padişah sormus:

-eğitim mi soy mu?
v:eğitim !!demş vzir...bunun üzerine padişah bi tane kediyi göstererek bunu ne kadar zamanda garson yaparsın demiş?vezir hemen atlamıs su kadar zamanda die...padişah izin vermiş bunu o kadar zamanda garson yap gel die...vezir kediyi almıs ülkenin en iyi kedi eğitmenine götürmüş...kediyi eğitmiş padişahın huzuruna getirmiş....kedi bir elinde tepsi içinde yemekler bir elinde bardaklar içeri girmiş...vezir hemen böbürlenerek efendim eğitim olduğunu sölemştim...padişah cebinden cıkardığı fareyi yere bırakmıs...bıraktığı gibi kedi tepsiyi bardakları fırlatmıs kedinin peşine....

Padişah:''soy'' demiş...bi insanı bir hayvanı ne kadar eğitirsen eğit soyunda kanında ne varsa onu yasar...
çok doğru...  +
« Son Düzenleme: Ekim 24, 2010, 11:20:52 ÖÖ Gönderen: sprinter » Kayıtlı

ULAŞAMAZSAN EL SALLA !!!
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Ekim 24, 2010, 11:36:56 ÖÖ »

reklama ihtiyacım yok çok şükür....oynadıgım diyar belli yaptıklarım belli...
konuyu tartışmaya çeviren senin saçmasapan konusman...ben sadece durumdan rahatsız oldugumu belirttim..." sen kalkıp td8 de seni barındırmadık " yazıyorsun....sonrada kalkmış bana polemik yaratıyorsun diyorsun....yazılanlar gayet açık,kimin ne yazdıgı ortada....bir araştır bakalım bu adam td8 de oynamışmı diye..onuda geçtim kikikinin konularına bak...oralara ne yazmışım..aynı şekilde orayada yazdım...cunku son gunlerde td8 hakkında bir sürü gereksiz tartışma dönüyor forumda...2 taraf savaşıyor,güzel savaşlar çıkarıyor..ama ne onlar sizi tbr ediyor,ne de siz onları...sadece birbirinizi karalıyorsunuz..

son cümlene gelecek olursak,gerçekten reklam yapmak isteseydim " seni barındırmadık vs gibi  artis artis konustugunda" oynadığım diyarın sıralamasının capsini atardım konuya.(sen sorana kadar ne diyarını nede nickimi söylemedim biliyorsun..)
eğitim ve gençlik konusuna gelince,beni tanımıyorsunki boş boş atıyorsun(td8de barındırmadık demen gibi birşey bu)
buda konuya son mesajım olsun..çünkü siz kendinize göre haklısınız ben kendime göre..bunun sonu olmayacak...
iyi oyunlar....

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Ekim 25, 2010, 01:31:05 ÖS »

reklama ihtiyacım yok çok şükür....oynadıgım diyar belli yaptıklarım belli...
konuyu tartışmaya çeviren senin saçmasapan konusman...ben sadece durumdan rahatsız oldugumu belirttim..." sen kalkıp td8 de seni barındırmadık " yazıyorsun....sonrada kalkmış bana polemik yaratıyorsun diyorsun....yazılanlar gayet açık,kimin ne yazdıgı ortada....bir araştır bakalım bu adam td8 de oynamışmı diye..onuda geçtim kikikinin konularına bak...oralara ne yazmışım..aynı şekilde orayada yazdım...cunku son gunlerde td8 hakkında bir sürü gereksiz tartışma dönüyor forumda...2 taraf savaşıyor,güzel savaşlar çıkarıyor..ama ne onlar sizi tbr ediyor,ne de siz onları...sadece birbirinizi karalıyorsunuz..

son cümlene gelecek olursak,gerçekten reklam yapmak isteseydim " seni barındırmadık vs gibi  artis artis konustugunda" oynadığım diyarın sıralamasının capsini atardım konuya.(sen sorana kadar ne diyarını nede nickimi söylemedim biliyorsun..)
eğitim ve gençlik konusuna gelince,beni tanımıyorsunki boş boş atıyorsun(td8de barındırmadık demen gibi birşey bu)
buda konuya son mesajım olsun..çünkü siz kendinize göre haklısınız ben kendime göre..bunun sonu olmayacak...
iyi oyunlar....

İstihbahrat yanlış çalışmış olabilir.. ama araştıracam tekrar o kişimisin değilmisin diye.. yanda çiziyor olabilirsin..

Bu arada bahsettiğin diyarda ne madalyan var ne askeri puan sıralaman.. yanlışmı yazdın diyarı.. bir at bakalım ne başarı hikayelerin varmış görelim.. başarılarına bakayım imzama koyacam..

omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Ekim 25, 2010, 01:32:58 ÖS »

İstihbahrat yanlış çalışmış olabilir.. ama araştıracam tekrar o kişimisin değilmisin diye.. yanda çiziyor olabilirsin..

Bu arada bahsettiğin diyarda ne madalyan var ne askeri puan sıralaman.. yanlışmı yazdın diyarı.. bir at bakalım ne başarı hikayelerin varmış görelim.. başarılarına bakayım imzama koyacam..
wow istihbarat  *freak*  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Ekim 25, 2010, 01:37:20 ÖS »

GAZİK eğer bana karşı biraz sevgin saygın varsa bu konuyu kapat..oğuzhan tanıdığım değerli bir kardeşim ve çok saçma bir tartışma oluyor..sende sevdiğim bir kardeşimsin kimse bir birini kırmadan ya konuyu kilitle yada bu tartışmayı kapat..

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Ekim 25, 2010, 02:05:11 ÖS »

GAZİK eğer bana karşı biraz sevgin saygın varsa bu konuyu kapat..oğuzhan tanıdığım değerli bir kardeşim ve çok saçma bir tartışma oluyor..sende sevdiğim bir kardeşimsin kimse bir birini kırmadan ya konuyu kilitle yada bu tartışmayı kapat..

Yok bu kişi nasıl oyuncuymuş başarı hikayeleri ve imperia tarihinde neler yapmış en büyük ordusu neymiş hepsini görmek istiyorum.. Ondan sonra kapatacağım söz..

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Ekim 25, 2010, 03:24:06 ÖS »

Yaptıklarımı anlatmayı pek sevmem ama beni mecbur bırakıyorsunuz...

2.ye taktıgım puan farkı nerdeyse senin puanın kadar( diyar bitene kadar senin puanın kadar fark atmış olurum 2.ye)Sizin diyarın 1.si 3x ime zor giriyor...
Buda sizin diyarın sıralaması :

2 resim arasındaki fark herşeyi anlatıyor....

Buda ekonomi hakkında nacizane görüşlerimi belirttiğim yazı : http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=10985.msg129519#msg129519

Cengiz abi bilmukabele  *rose*
Daha fazla şey merak edenler özel mesaj atsın...
 *offtopic*

Peşin edit: Türk bayrağın yok diyecekler için Türkiyede yaşamıyorum...Çinde'yim ve o bayrak çin bayrağı...
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2010, 03:26:06 ÖS Gönderen: 0guzh@n » Kayıtlı

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Ekim 25, 2010, 03:34:16 ÖS »

6m fark bence çokta bi fark değil kanka.6m yani..yalanın sonunu getiremedim  Grin cvetko lucifer bunları int diyar oyuncuları iyi bilir.bunlara milyonlarca fark atmak her yiğidin harcı değildir.kaldı ki sen tek türk olarak fark attın.dicek birşey yok çekememezlik problemi olmayan herkes ayakta alkışlar 

*bravo*
_| |_

Grin

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Ekim 25, 2010, 04:44:48 ÖS »

yok benim bildiğim gazikde alkışlar ..sadece konuyla alakasız bir tartışma olmuş burda ve ikiside sevdiğim kardeşim ..aslında herkesi SEVİYORUM YAAA DEVRİMCİYİ BİLE *hahaha* *rose*

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Ekim 25, 2010, 04:46:53 ÖS »

OĞUZHANI AYRICA TEBRİK EDERİM YENİ GÖRDÜM SÜPER BİR BAŞARI BENCE *bravo* *bravo* kendim o puanı yapmış kadar gururlandım helal olsun kardeşime *heart*

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!