Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 03:46:00 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KaRaGüL___'ün Suçu Ne? (ZAMAN FİLM GURURLA SUNAR...)  (Okunma Sayısı 15894 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 22, 2010, 02:32:13 ÖS »

tiyatro gibi oldu burasııı Grin Grin

ya hayır söyle yada sus..
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Ekim 22, 2010, 02:37:31 ÖS »

nabıyosunuz lan siz  *hahaha*
kotu bısı yapmıyoz walla *hahaha* *hahaha* *hahaha*
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 22, 2010, 02:40:40 ÖS »

konu dışına çıkmadan, adap ile arkadaşlar.... Smiley

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
sprinter
mareşal :P
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

numaram değişmedi, HAALA 1 NUMARAYIM !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 22, 2010, 04:24:43 ÖS »

tebrikler güzel savaşlar  *bravo*

ULAŞAMAZSAN EL SALLA !!!
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 22, 2010, 11:47:53 ÖS »

savas konulu baslıkta gelip millete laf atıosun sorada ben bu diyarda hiç oynamadım diosun??bulmussunda iki üç tane destekci sallıosun...madem diyarda oynamadın ne die laf atıosun??forumda puan almak için mi??yada dersenki burası forum isteiğim yerde yazarım o zaman adamda der,istedğim kadar konu acarım...istediğim kadar konusurum konularımda...bu arada kikiki sende pusuda bekliosun resmen...birisi zaman ittifağına bişe desede bende yazsam die...bu korkularla yasanmaz ona göre Smiley

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR !! H.NİHAL ATSIZ !!
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ekim 22, 2010, 11:50:42 ÖS »

Grin Grin Grin bencede komedi gibi.gazikin diline düşen bi daha kurtulamaz bence de sizler hiç bulaşmayın *hahaha* *hahaha*

sen dua ette sadece dilinde kal,eline düşme derim ben  Cool

KİMCAPTAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ekim 22, 2010, 11:53:20 ÖS »

sen dua ette sadece dilinde kal,eline düşme derim ben  Cool

napo gene döktürüyon:)) çok güldüm ben buna yav:)))
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ekim 23, 2010, 12:04:12 ÖÖ »

zaman ittifakından  ve eski ittifakları blackdeath tan  bugün banlananlar olmuş.ne hikmetse  artık.herzaman ıp değiştirip giriyodunuz.demekki bu sefer yakalanmış.hele endlessly nin bayrağı bi türk bi yabancı oluyo. bu da ıp değiştirmenin kanıtı zaten.

tutturmussun bi hile gidiosun yaw....su hile nasıl yapılıo hele bi söle yaw...hileyi en iyi yapan bilir en iyi yapan anlar...kendi yaptığını baskalarından bekleme...kaç kere ceza aldın oyunda...adam ceza aldımı???yok küçük bişe yaptım bilmem ne...eğerki ceza aldıysan oyun kurallarını ihlal etmişsin demektir...bu kadar basit...ceza almadıysada bi ihlal yok demektir...ıp deiştiriliormus...ya kulaktan dolma konusuosun yada yaptığın için biliosun...kulaktan dolma konusuosan eğer milletin lafıyla iş yapma,eğerki kendin yapıosan konusunu bile açma...zaten baska bi ihtimalde yok...her türlü ıp konusunda haksızsın... Cool

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ekim 23, 2010, 01:59:37 ÖÖ »

savas konulu baslıkta gelip millete laf atıosun sorada ben bu diyarda hiç oynamadım diosun??bulmussunda iki üç tane destekci sallıosun...madem diyarda oynamadın ne die laf atıosun??forumda puan almak için mi??yada dersenki burası forum isteiğim yerde yazarım o zaman adamda der,istedğim kadar konu acarım...istediğim kadar konusurum konularımda...bu arada kikiki sende pusuda bekliosun resmen...birisi zaman ittifağına bişe desede bende yazsam die...bu korkularla yasanmaz ona göre Smiley
Yahu arkadaş nasıl okuyorsunuz siz??bir konu hakkında yorum yapmak için illa o diyarda oynamakmı lazım..td8 hakkında açılan konulardan gına geldi artık...
Sizin ittifağınıza birşey diyen mi oldu??

sizde,kikikide forumda milyon tane konu açtınız gına geldi artık....

şu cümleyi tekrar okuyun...neden yorum yazdığımızı anlarsanız...dahada anlamayan olursa beyin nakli yaptırsın...

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ekim 23, 2010, 04:48:13 ÖS »

Yahu arkadaş nasıl okuyorsunuz siz??bir konu hakkında yorum yapmak için illa o diyarda oynamakmı lazım..td8 hakkında açılan konulardan gına geldi artık...

şu cümleyi tekrar okuyun...neden yorum yazdığımızı anlarsanız...dahada anlamayan olursa beyin nakli yaptırsın...
Normal savaşları td8 başlığında yayınlıyoruz ama normalin dışında anormal bir durum var ise örnek 1m puan kaybetme gibi bunu genel kısıma atarsın.. benim açtığım konu sayısına bakar mısın bu bölümde?

Kaldı ki seninle beraber burada çığırtkanlık yapan 3 kişi falan dışında rahatsız olan yok.. konu 284 defa tıklanmış. 40 kişi bakmış desek bunlardan  3 kişisi rahatsız olmuş..

Varsın 3 kişide rahatsız olsun banane................

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ekim 23, 2010, 04:52:16 ÖS »

tiyatro gibi oldu burasııı Grin Grin

hee trt ankara çocuk korosu eşliğinde bir elimde 5 parmak adlı şarkınızı seslendirmek üzere sizi sahneye bekliyoruz...   *bravo* *bravo* *bravo* *beer*

Ayrıca tiyatro yeteneğine ittifak olarak hayranız zaten. muhteşem bir yeteneksin   Grin Grin Grin
« Son Düzenleme: Ekim 23, 2010, 05:00:38 ÖS Gönderen: Gazik » Kayıtlı

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
KİMCAPTAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ekim 23, 2010, 06:39:04 ÖS »

hee trt ankara çocuk korosu eşliğinde bir elimde 5 parmak adlı şarkınızı seslendirmek üzere sizi sahneye bekliyoruz...   *bravo* *bravo* *bravo* *beer*

Ayrıca tiyatro yeteneğine ittifak olarak hayranız zaten. muhteşem bir yeteneksin   Grin Grin Grin

orketra şefide kikiki hanım:))
Napolion
Berkan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Napolion

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 23, 2010, 07:14:43 ÖS »

sen ve senn gibi sürekli haklı cıkma,kendini her zaman haklı görme psikolojisindeki insanların her zaman yaptığı sey...küçük görme...kendini üstün görme...beyin nakli konusuna gelince...rahatsız oluorsan yazmassın...illede yazmak mı istiosun ac bi konu kendi kendine konus dur...milletin konusunda polemik olusturma...yok hala daha anlamıosan ayağına ağır bi cisim bağla kendini bas asağa boğazdan salla...bundan soraki laflarına da dikkat et...karsındaki kişilerin yasını sahsını kısacası tanımadan hakaret etme...hakaret etme ki hakaret yemeyesin...buda sana burda söliceğim son sey..daha yazılarına cevap vermicem...

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ekim 23, 2010, 11:32:31 ÖS »

sen ve senn gibi sürekli haklı cıkma,kendini her zaman haklı görme psikolojisindeki insanların her zaman yaptığı sey...küçük görme...kendini üstün görme...beyin nakli konusuna gelince...rahatsız oluorsan yazmassın...illede yazmak mı istiosun ac bi konu kendi kendine konus dur...milletin konusunda polemik olusturma...yok hala daha anlamıosan ayağına ağır bi cisim bağla kendini bas asağa boğazdan salla...bundan soraki laflarına da dikkat et...karsındaki kişilerin yasını sahsını kısacası tanımadan hakaret etme...hakaret etme ki hakaret yemeyesin...buda sana burda söliceğim son sey..daha yazılarına cevap vermicem...
bir konudan rahatsızsam bunu belirtmek en doğal hakkım.kaldıki ben genel konuştum...ama siz saldırmaya hazır oldugunuz için kişisel algıladınız...
bencede mümkünse yazma daha fazla bana..çünkü çok boş konuşuyorsun...
hade kolay gele..

mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Ekim 24, 2010, 01:34:25 ÖÖ »

Savaşlar güzelmiş. Tebrikler  *bravo*
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!