Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 09:23:11 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KaRaGüL___'ün Suçu Ne? (ZAMAN FİLM GURURLA SUNAR...)  (Okunma Sayısı 15883 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Ekim 25, 2010, 06:27:42 ÖS »

Sen şimdiden utanmaya başla Wink  bu benim konum iyi incele

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=14751.30

Oğuz kardeşimin konusuda diyar bitince açılacaktır nasıl o puan yapılıyor görceksiniz...  Benim araştırmalarım iyi değil pek puana oynamadım ona rağmen okadar puanım var.. Oğuzhanda konuyu açınca nasıl yapılırmış okadar puan görürsün..

kilit bir nokta yakaladım sanırım.. ama bu kadar sürede o kadar puan halada yanyol kullanılmadan yapılmayacağı görüşündeyim.

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Ekim 25, 2010, 06:34:58 ÖS »

kilit bir nokta yakaladım sanırım.. ama bu kadar sürede o kadar puan halada yanyol kullanılmadan yapılmayacağı görüşündeyim.

kilit nokta neymiş anlatda bilelim Smiley  hadi ben yardımcı olayım sana. Gözüne çarpman gereken ÜNİVERSİTE SEVİYESİ olması gerekirdi 83 ünw war..  Ama benim bastığım ünw nin her kademesi emekle basılmıştır. Millet gibi ünw için sayfa buguyla 800-1000 yapmadım.. Buda konusu;

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=14107.0

Demekki okadar puan temiz bir şekilde yapılıyormuş başka varmı söyleyeceğin bişey?

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Ekim 25, 2010, 06:47:44 ÖS »

kilit nokta neymiş anlatda bilelim Smiley  hadi ben yardımcı olayım sana. Gözüne çarpman gereken ÜNİVERSİTE SEVİYESİ olması gerekirdi 83 ünw war..  Ama benim bastığım ünw nin her kademesi emekle basılmıştır. Millet gibi ünw için sayfa buguyla 800-1000 yapmadım.. Buda konusu;

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=14107.0

Demekki okadar puan temiz bir şekilde yapılıyormuş başka varmı söyleyeceğin bişey?

hmm.. bug ile 80'e çıkaranı biliyorum aslında kastetmek istediğim yanyollardan bir tanesi idi.. birde hazır üretim alınabiliyor oyunun hala bu yönde açığı var dürüst olmak gerekirse istedim ama alamadım malesef..

Birde 1 sn'de araştırma ve bina basımıda yapılabiliyor..

Benim şüphelerim bu yöndeydi..

Bunlardan birini kullanmadıysanız ki aklıma yattı.. tebrik ederim.. utandım..   Undecided *pardon* *suicide*

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Ekim 25, 2010, 06:50:37 ÖS »

Bu arada uni 50 oldugunu yazmıstın.

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Ekim 25, 2010, 06:51:31 ÖS »

hmm.. bug ile 80'e çıkaranı biliyorum aslında kastetmek istediğim yanyollardan bir tanesi idi.. birde hazır üretim alınabiliyor oyunun hala bu yönde açığı var dürüst olmak gerekirse istedim ama alamadım malesef..

Birde 1 sn'de araştırma ve bina basımıda yapılabiliyor..

Benim şüphelerim bu yöndeydi..

Bunlardan birini kullanmadıysanız ki aklıma yattı.. tebrik ederim.. utandım..   Undecided *pardon* *suicide*

Emin ol Oğuzhan kardeşimede kendim kadar güvenirim ve oyun için strateji olsun ekonomi olsun çok muhabbetimiz olmuştur bunlarında çok yararı oldu bu kadar puanları yapmamızda.. Benim zamanımda 83 ünv ile sadece puana oynasaydım emin ol 30m civarı puanı çok rahat yapardım. Ama olmadı kısmet değilmiş farklı şeyler denedik 3 sıralamadada 1.liği hedeflemiştik ama bazı nedenlerden dolayı olmadı.

Kısaca bu yapılan puanlar Oğuzhanda konu açınca göreceksin temiz bir oyunun getirdiği puanlardır..

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : Ekim 25, 2010, 06:53:21 ÖS »

Zamanında eskiden olan Bonus Kaynak yani 4 saatlik üretim alınıyordu Kalkmasına ragmen ama sonra o da alınamamaya başladı Benim başıma Gelen Başka bir olayı anlatayım araştırma basıyordum Geçen Dönem diyarın başında saldırı menzili Zırh Piyade saldırısı bunları arka arkaya bastım Daha 1. seviye oyundan çıktım sonraki gün oyuna girdigimde puan olarak artmamıştı fakat seviyeler 7 olmuştu Böyle Bir olay benim başıma geldi
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Ekim 25, 2010, 07:47:17 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*  lan tartışmaya bak ya  Grin  Ben en iyi eko ile yapamadım diyor. Demek ki ekonun yetmediği şeyler var. Ya da aklının ... Oğuzun nasıl o kadar puan yaptığını ben çok iyi biliyorum ama kendisi açıklasa daha doğru olur. Onun yaptığı strateji şeytanın aklına gelmez.  Onun aklına gelmese zaten diyarındaki cvetko gibi eyaletlerinde 100 er milyon altın olur ne basacağını bilemez. İftira atmayı bırakın Ayrıca tek türk oyuncu olarak hem de uluslararası diyarda hem de kral hileci cvetkoya bu kadar fark atmak her babayiğidin harcı değildir.. Demek istediğim şu Uluslararasına çıkın boyunuzu orada da görelim Türkısh diyarlar uluslararasının yanından bile geçemez . Oğuzum tekrardan tebrik ederim  Grin
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Ekim 25, 2010, 08:10:23 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*  lan tartışmaya bak ya  Grin  Ben en iyi eko ile yapamadım diyor. Demek ki ekonun yetmediği şeyler var. Ya da aklının ... Oğuzun nasıl o kadar puan yaptığını ben çok iyi biliyorum ama kendisi açıklasa daha doğru olur. Onun yaptığı strateji şeytanın aklına gelmez.  Onun aklına gelmese zaten diyarındaki cvetko gibi eyaletlerinde 100 er milyon altın olur ne basacağını bilemez. İftira atmayı bırakın Ayrıca tek türk oyuncu olarak hem de uluslararası diyarda hem de kral hileci cvetkoya bu kadar fark atmak her babayiğidin harcı değildir.. Demek istediğim şu Uluslararasına çıkın boyunuzu orada da görelim Türkısh diyarlar uluslararasının yanından bile geçemez . Oğuzum tekrardan tebrik ederim  Grin

Orada da oynadık merak etme.. Bonus olmadık bu kadar olmasada iy birşeyler becerdik.  Her ne kadar ikna olsamda yinede mutlaka ve mutlaka hile dönmüştür. Bugüne kadar 1. liği göğüsleyen hiç kimse hakkı ile almamıştır..

Ama helal olsun  diyorum yinede..

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Ekim 25, 2010, 08:15:51 ÖS »

bu oyunun güzel yanı bu işte.birisinin yaptığı puana başardığı şeye başka biri akıl bile erdiremiyor Smiley strateji oyunu adını sonuna kadar hakediyor bu sayede.

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Ekim 25, 2010, 08:18:37 ÖS »

aleyküm selam  *hahaha* *hahaha*
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Ekim 25, 2010, 08:30:41 ÖS »

Orada da oynadık merak etme.. Bonus olmadık bu kadar olmasada iy birşeyler becerdik.  Her ne kadar ikna olsamda yinede mutlaka ve mutlaka hile dönmüştür. Bugüne kadar 1. liği göğüsleyen hiç kimse hakkı ile almamıştır..

Ama helal olsun  diyorum yinede..
yahu arkadaş yazmayim diyorum ama insanı çileden çıkartıyorsun...sen hayatında hilesiz başarı elde edemediysen burda benim suçum ne???hayatında hiç namuslu oynayan görmedinmi?hiçmi adam gibi oynayan yok etrafında...ama ben senin etrafındaki adamlarıda biliyorum..."int diyara başladım bildiğin hileleri anlat" diye mesaj atıyor millete...tabi böyle bir ortamda dürüst oyunu nerden bileceksin...(bana arkadaşını söyle sana kim oldugunu söyleyeyim..ki sen  itiraf ettin hileye yağtıgını,yeltendiğini)
her puanım tamamen temizdir,helaldir,strateji ürünüdür..5 kasımda biticek diyarım..o gun hesabımın resimlerini atacam...ve neyi neden bastığımıda yazacam...o zaman burda atıp tutan herkes susacak ben konuşacam...
yeter be yeter!!!insanda biraz edep olur haya olur!!! bir kere tebrik etmesini öğrenin...hiç tanımadığım yabancılar tebrik mesajı atıyor ama benim milletimin insanları çamur atıyor..bu nasıl iştir arkadaş!!! bu ne kıskançlıktır,çekememezliktir!!!
ve anlamadığım üstteki mesajımda utandım yazıp halen hile dönmüştür diyebiliyorsun!!!demekki sen utanmak nedir bilmiyorsun!!!
Türklerdeki mantık,ben hile yapıyorsam herkes yapıyordur...ben o kadar başarılı değilsem kimse olamaz!!!! yok öyle bir dünya...Elin adamı mesaj atıyor "oyun tarzını banada öğretirmisin,1. olmak istiyorum diye " bizimkilere bakıyorsun hilecisin sen!!!
yazıktır arkadaş,ayıp...
lafa gelince mangalda kül bırakmazsınız...sorsam hepiniz beyfendi,eğitimli iyi aile çocuklarısınız..ama icraate geldimi iftiranın bini bir para...yakışmıyor!!!
Türkün biri int diyarda 1. olmuş,gururlanmak yerine nasıl çomak sokarım derdinseniz...
d50de bgmusic,lucifer,cvetko gibi oyunun kurdu olan adamlarla tek başıma kapıştım..hepsinede fark attım..bu adamlar 5-6 yıllık oyuncular..lucifer dediğim adam geçen dönem net puan 1.si(yaklasık 15m puanı vardı..uni sayesinde)şimdi bakıyorsun bu adama 2x ime zor giriyor....
Adam gibi çıkıp karşıma,arkadaş nasıl yaptın,bizede öğret diyene başımla beraber...Ama sen hilecisin,namuslu oldugunu ispatla diyene hiçbirşey anlatmam!!!
Admin burda (blues) çekin mesaj incelesin...blues'a güvenmiyorsanız int forumda krum'a mesaj çekin...ama şunuda söleyim hesabım defalarca incelendi ve temiz çıktı...
int diyar tr gibi değil...orda hile yapan anında yakalanır...cunku oynayanlar bilinçli..ne zaman hangi puan yapılacagını biliyorlar..o yüzden sürekli inceletirler hesapları..

Mesajım gayet ağır oldu farkındayım..ama sabahtan beri hileci diyip duruyorsunuz sustum...bende etten kemikten yaratılan biriyim..sabrımın bir sınırı var..Gerekirse dahada kabalaşırım...En fazla ban yerim,oda vız gelir trız gider....
Halen anlamayan,anlamak istemeyen,iftira atmak isteyen varsa devam etsin..Kasım 5 te siz susacaksınız ben konuşcam...

« Son Düzenleme: Ekim 25, 2010, 08:33:24 ÖS Gönderen: 0guzh@n » Kayıtlı

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Ekim 25, 2010, 08:39:13 ÖS »

yahu arkadaş yazmayim diyorum ama insanı çileden çıkartıyorsun...sen hayatında hilesiz başarı elde edemediysen burda benim suçum ne???hayatında hiç namuslu oynayan görmedinmi?hiçmi adam gibi oynayan yok etrafında...ama ben senin etrafındaki adamlarıda biliyorum..."int diyara başladım bildiğin hileleri anlat" diye mesaj atıyor millete...tabi böyle bir ortamda dürüst oyunu nerden bileceksin...(bana arkadaşını söyle sana kim oldugunu söyleyeyim..ki sen  itiraf ettin hileye yağtıgını,yeltendiğini)
her puanım tamamen temizdir,helaldir,strateji ürünüdür..5 kasımda biticek diyarım..o gun hesabımın resimlerini atacam...ve neyi neden bastığımıda yazacam...o zaman burda atıp tutan herkes susacak ben konuşacam...
yeter be yeter!!!insanda biraz edep olur haya olur!!! bir kere tebrik etmesini öğrenin...hiç tanımadığım yabancılar tebrik mesajı atıyor ama benim milletimin insanları çamur atıyor..bu nasıl iştir arkadaş!!! bu ne kıskançlıktır,çekememezliktir!!!
ve anlamadığım üstteki mesajımda utandım yazıp halen hile dönmüştür diyebiliyorsun!!!demekki sen utanmak nedir bilmiyorsun!!!
Türklerdeki mantık,ben hile yapıyorsam herkes yapıyordur...ben o kadar başarılı değilsem kimse olamaz!!!! yok öyle bir dünya...Elin adamı mesaj atıyor "oyun tarzını banada öğretirmisin,1. olmak istiyorum diye " bizimkilere bakıyorsun hilecisin sen!!!
yazıktır arkadaş,ayıp...
lafa gelince mangalda kül bırakmazsınız...sorsam hepiniz beyfendi,eğitimli iyi aile çocuklarısınız..ama icraate geldimi iftiranın bini bir para...yakışmıyor!!!
Türkün biri int diyarda 1. olmuş,gururlanmak yerine nasıl çomak sokarım derdinseniz...
d50de bgmusic,lucifer,cvetko gibi oyunun kurdu olan adamlarla tek başıma kapıştım..hepsinede fark attım..bu adamlar 5-6 yıllık oyuncular..lucifer dediğim adam geçen dönem net puan 1.si(yaklasık 15m puanı vardı..uni sayesinde)şimdi bakıyorsun bu adama 2x ime zor giriyor....
Adam gibi çıkıp karşıma,arkadaş nasıl yaptın,bizede öğret diyene başımla beraber...Ama sen hilecisin,namuslu oldugunu ispatla diyene hiçbirşey anlatmam!!!
Admin burda (blues) çekin mesaj incelesin...blues'a güvenmiyorsanız int forumda krum'a mesaj çekin...ama şunuda söleyim hesabım defalarca incelendi ve temiz çıktı...
int diyar tr gibi değil...orda hile yapan anında yakalanır...cunku oynayanlar bilinçli..ne zaman hangi puan yapılacagını biliyorlar..o yüzden sürekli inceletirler hesapları..

Mesajım gayet ağır oldu farkındayım..ama sabahtan beri hileci diyip duruyorsunuz sustum...bende etten kemikten yaratılan biriyim..sabrımın bir sınırı var..Gerekirse dahada kabalaşırım...En fazla ban yerim,oda vız gelir trız gider....
Halen anlamayan,anlamak istemeyen,iftira atmak isteyen varsa devam etsin..Kasım 5 te siz susacaksınız ben konuşcam...

*bravo* *bravo* *bravo* ben de konuşmak istiyorum kasım 5 te  Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Ekim 25, 2010, 08:46:14 ÖS »

yazıktır arkadaş,ayıp...

biz Türklerin genel durumu bu maalesef. Td9 da birinci giderken zırt pırt mesaj çekip bana hilelerini öğretsene diyenlerle az uğraşmadım Smiley Hatta forumda hile yaptığı gün gibi ortada olan adamlar senin yan hesabın yok mu sende hilecisin yan hesap olmadan hile yapmadan nasıl bu kadar puan yaptın sözlerine muhatap kaldım . Kaldıki anlayan birisi savaş geçmişime bakarak yan hesabımın olup olmadığını çok rahat anlar...

Aslında olay basit hile hurda yaptıkları halde yetişemedikleri için bu sefer ulen ben bu kadar hile yapıyorum bu adam kimbilir ne hileler yapıyorki benden önde mantığı hakim Türklerde maalesef Smiley  Onun için sallamayacaksın he deyip geçeceksin Smiley
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Ekim 25, 2010, 09:08:09 ÖS »

Oğuzhan bak geçmiş mesajlara tebrik etmişim. %99 ikna oldum ama bana hiç hile yapmadım deme.. benim eğilimim oldu tabi ki.. ama alamadım ve ben biliyorum ki bu oyunda 1 sn'de araştırma ve bina basılabiliyor..

Senin yapmadığını bilemem ki ben hala idda ederim..  yapmışsındır yapmamışsındır oda senin bireysel durumun açılayınca bakacaz duruma..

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Ekim 25, 2010, 09:12:39 ÖS »

Oğuzhan bak geçmiş mesajlara tebrik etmişim. %99 ikna oldum ama bana hiç hile yapmadım deme.. benim eğilimim oldu tabi ki.. ama alamadım ve ben biliyorum ki bu oyunda 1 sn'de araştırma ve bina basılabiliyor..

Senin yapmadığını bilemem ki ben hala idda ederim..  yapmışsındır yapmamışsındır oda senin bireysel durumun açılayınca bakacaz duruma..

Şimdi birşey yazacam olmayacak...
İddia edermiş...sen kimsinde kendinde bu hakkı görüyorsun? bende senin hakkında birşeyler iddia edecem olmayacak...Allahım ya sabır..Sen aklıma mukayet ol...

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!