Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 01:01:00 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KaRaGüL___'ün Suçu Ne? (ZAMAN FİLM GURURLA SUNAR...)  (Okunma Sayısı 15898 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Ekim 25, 2010, 04:48:50 ÖS »

OĞUZHANI AYRICA TEBRİK EDERİM YENİ GÖRDÜM SÜPER BİR BAŞARI BENCE *bravo* *bravo* kendim o puanı yapmış kadar gururlandım helal olsun kardeşime *heart*
Embarrassed Çok teşekkür ederim abi  *rose*  *heart*

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ekim 25, 2010, 04:59:38 ÖS »

Yaptıklarımı anlatmayı pek sevmem ama beni mecbur bırakıyorsunuz...

2.ye taktıgım puan farkı nerdeyse senin puanın kadar( diyar bitene kadar senin puanın kadar fark atmış olurum 2.ye)Sizin diyarın 1.si 3x ime zor giriyor...
Buda sizin diyarın sıralaması :

2 resim arasındaki fark herşeyi anlatıyor....

Buda ekonomi hakkında nacizane görüşlerimi belirttiğim yazı : http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=10985.msg129519#msg129519

Cengiz abi bilmukabele  *rose*
Daha fazla şey merak edenler özel mesaj atsın...
 *offtopic*

Peşin edit: Türk bayrağın yok diyecekler için Türkiyede yaşamıyorum...Çinde'yim ve o bayrak çin bayrağı...
ama bu sıralamada bak ben gazik,in üstündeyim *hahaha* geçemiycek beni Wink

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
Boudicca
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ohaaa! daha neler...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Ekim 25, 2010, 05:08:14 ÖS »

2.ye taktıgım puan farkı nerdeyse senin puanın kadar( diyar bitene kadar senin puanın kadar fark atmış olurum 2.ye)Sizin diyarın 1.si 3x ime zor giriyor...

Buda ekonomi hakkında nacizane görüşlerimi belirttiğim yazı : http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=10985.msg129519#msg129519

Başarını cani gönülden kutlarım kuzum  *rose* Diyar bittiğinde stratejini de forumda paylaşmanı umud ediyorum. Alem strateji okusun o zaman  Wink
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Ekim 25, 2010, 05:19:17 ÖS »

Buda sizin diyarın sıralaması :

2 resim arasındaki fark herşeyi anlatıyor....

Cengiz abi bilmukabele  *rose*
Daha fazla şey merak edenler özel mesaj atsın...
 *offtopic*

Peşin edit: Türk bayrağın yok diyecekler için Türkiyede yaşamıyorum...Çinde'yim ve o bayrak çin bayrağı...

tbrkler kardeşim şimdiden ama ben demedimmi diyar bitmeden show yapma diye Grin   Ben yokum tabi yap showunu yakışır kardeşime Wink

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Ekim 25, 2010, 05:40:07 ÖS »

Şuanda mevcut durumda yapılabilirmi peki ?
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Ekim 25, 2010, 05:49:22 ÖS »

Uluslararası Dİyarlarda başarıları Türk diyarlarındakilerle karıştırmayalım arkadaşlar... Seviye düşmeden mesajlarımızı dikkatli seçelim.... Smiley

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Ekim 25, 2010, 05:51:48 ÖS »

Uluslararası Dİyarlarda başarıları Türk diyarlarındakilerle karıştırmayalım arkadaşlar... Seviye düşmeden mesajlarımızı dikkatli seçelim.... Smiley

Cool

Ben sadece şuanki mevcut v 4 versiyonda eko giderekden yapılıp yapılmayacagını sordum herhangi bir çamur atmak veya seviyeyi düşürmek gibi bir niyetim yok malum ünv. seviyeleri uzadı Sad
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Ekim 25, 2010, 05:53:52 ÖS »

Ben sadece şuanki mevcut v 4 versiyonda eko giderekden yapılıp yapılmayacagını sordum herhangi bir çamur atmak veya seviyeyi düşürmek gibi bir niyetim yok malum ünv. seviyeleri uzadı Sad

süreler uzadıktan sonra d50 yeniden başladı sanırsam. Oğuzhan kardeşimizde ünv. süresi uzadığı dönemde d50 de oynamaya başladı yani yapılabilirmiş demekki Wink

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Ekim 25, 2010, 05:58:21 ÖS »

Univ. süreleri d50 başlamadan önce uzatılmıştı...Yani değişiklik ben diyara başlamadan oldu...ve güncel puanım ortada  Wink

F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Ekim 25, 2010, 05:58:52 ÖS »

süreler uzadıktan sonra d50 yeniden başladı sanırsam. Oğuzhan kardeşimizde ünv. süresi uzadığı dönemde d50 de oynamaya başladı yani yapılabilirmiş demekki Wink

Univ. süreleri d50 başlamadan önce uzatılmıştı...Yani değişiklik ben diyara başlamadan oldu...ve güncel puanım ortada  Wink

Teşekkürler Smiley Ben hiç Eko oynamadıgım için ögrendigim iyi oldu Smiley
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2010, 06:00:57 ÖS Gönderen: F.S.M. » Kayıtlı
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Ekim 25, 2010, 06:00:34 ÖS »

Cool
abı karıştırırsak uluslararasının 2-0 onde başlaması gerek...
yeterı kadar zaman geçmedı engel ı ne zmn aşmayı duşunuyoruz Undecided Undecided
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Ekim 25, 2010, 06:06:11 ÖS »

birader daha fazla konuşma istersen Smiley   emin ol o puanı nasıl yaptığını ben çok iyi biliyorum diyar bitişindede sende göreceksin az sabret artık çamur atma lütfen Smiley

8m yapılamazmış ben diyar bitimine 2-3 ay kala yaptım emin ol çok daha fazlası yapılır.....

Oyunu iyice bilmeden millete çamur atma..

Ben diyar sonuna 1-2 ay kala 7m yapan adamlarda biliyorum lakin nasıl yaptıklarını bildiğim için konuşuyorum zaten :asdfghj

Askeri puan zaten yok. Ben hakkımla oynadım en fazla 6.1' e çıktım daha fazlasını yapamadım. oda mükemmel ekom var diyordum.. ki arada bir kaç dümen de dönmüştü..

Siz daha iyisini yapmışsınız cidden açıklayın herkes bilsin ne olduğunu.. Başarısı gölgede kalmasın arkadaşımızın utanayım..

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Ekim 25, 2010, 06:06:49 ÖS »

Normal savaşları td8 başlığında yayınlıyoruz ama normalin dışında anormal bir durum var ise örnek 1m puan kaybetme gibi bunu genel kısıma atarsın.. benim açtığım konu sayısına bakar mısın bu bölümde?

Kaldı ki seninle beraber burada çığırtkanlık yapan 3 kişi falan dışında rahatsız olan yok.. konu 284 defa tıklanmış. 40 kişi bakmış desek bunlardan  3 kişisi rahatsız olmuş..

Varsın 3 kişide rahatsız olsun banane................
Ben açtığınız konuları zevkle okuyorum, lütfen forumu renklendirmeye devam edin dostlar. %100 destek %100 (+ *rose*)
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Ekim 25, 2010, 06:10:07 ÖS »

Ben açtığınız konuları zevkle okuyorum, lütfen forumu renklendirmeye devam edin dostlar. %100 destek %100 (+ *rose*)

Burası karıştı  Grin sanırım foruma renk geldi biraz..  Grin Grin Grin Grin

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Ekim 25, 2010, 06:15:35 ÖS »

Ben diyar sonuna 1-2 ay kala 7m yapan adamlarda biliyorum lakin nasıl yaptıklarını bildiğim için konuşuyorum zaten :asdfghj

Askeri puan zaten yok. Ben hakkımla oynadım en fazla 6.1' e çıktım daha fazlasını yapamadım. oda mükemmel ekom var diyordum.. ki arada bir kaç dümen de dönmüştü..

Siz daha iyisini yapmışsınız cidden açıklayın herkes bilsin ne olduğunu.. Başarısı gölgede kalmasın arkadaşımızın utanayım..

Sen şimdiden utanmaya başla Wink  bu benim konum iyi incele

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=14751.30

Oğuz kardeşimin konusuda diyar bitince açılacaktır nasıl o puan yapılıyor görceksiniz...  Benim araştırmalarım iyi değil pek puana oynamadım ona rağmen okadar puanım var.. Oğuzhanda konuyu açınca nasıl yapılırmış okadar puan görürsün..

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!