Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:59:06 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ticaret Sistemi  (Okunma Sayısı 1110 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 20, 2010, 12:57:14 ÖÖ »

Ticaret neden 2 ırk içinde aynı ?  Aynı topluluklar değiller eşit seviyede değiller her ırkın kendi arasında ticaret sistemi olması taraftarıyım.

Örnek veriyorum İmperialılar için 1000 demirle 10 kişilik bi ordu üretebiliyorken göçebelerde bu ordu sayısı 10 dan daha fazla oluyor. Anlatmak istediğim umarım anlaşılır anlaşılmazsa daha açık anlatabilirim Wink

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 20, 2010, 09:04:02 ÖÖ »

Ticaret neden 2 ırk içinde aynı ?  Aynı topluluklar değiller eşit seviyede değiller her ırkın kendi arasında ticaret sistemi olması taraftarıyım.

Örnek veriyorum İmperialılar için 1000 demirle 10 kişilik bi ordu üretebiliyorken göçebelerde bu ordu sayısı 10 dan daha fazla oluyor. Anlatmak istediğim umarım anlaşılır anlaşılmazsa daha açık anlatabilirim Wink

fakat imperialıların bastıgı 10 asker göçebelerin bastııgı 20 askeri yiyor sanırım
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 23, 2010, 06:21:48 ÖS »

fakat imperialıların bastıgı 10 asker göçebelerin bastııgı 20 askeri yiyor sanırım
valla nasıl yiyor hesaplamadım ama ben çok imperialı yedim Grin

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 23, 2010, 06:49:45 ÖS »

valla nasıl yiyor hesaplamadım ama ben çok imperialı yedim Grin
aynen ılk baslarda goc ebe arıyodum dalcak esıt olsun dıye sonradan ımperıalılarda daha fazla para olunca kırdım geçirdim Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!