Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 01:01:43 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: siralama & gunun savaslari  (Okunma Sayısı 10309 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 17, 2010, 12:38:13 ÖÖ »

gunun savaslarini ve siralamayi bu linkten ogrenebilirler
http://www25.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?lang=tr&ref=local
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ekim 17, 2010, 02:28:26 ÖÖ »

gunun savaslarini ve siralamayi bu linkten ogrenebilirler
http://www25.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?lang=tr&ref=local

kardeş bende tam konu açacaktım. bu konu ile ilgli. eline saglık +
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 17, 2010, 02:29:49 ÖÖ »

bide bu gunun savasları 00.00 - 23.59 mu yoksa sistem saatine göre yani gece 5 gibi mi ?
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 17, 2010, 09:43:49 ÖÖ »

saat 00:00 a kadar yapilan savasa veriliyor madalya ama saat 5 gibi belli oluyor sistemin restart oldugu zaman
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 17, 2010, 09:47:31 ÖÖ »

guzel paylasım dıcem ama benım ılk 50 ıle ısım olmuyo Grin Grin
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 17, 2010, 10:09:11 ÖÖ »

guzel paylasım dıcem ama benım ılk 50 ıle ısım olmuyo Grin Grin

kimle işin oluyor ? Grin
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 17, 2010, 10:18:47 ÖÖ »

kimle işin oluyor ? Grin
oyuna başlasam ılk 10 la ama başlıyamıyom bı turlu Grin
KankAs
Muhammed
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

(üç bacaklı kuzgun) Jumong Muhyul San

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 17, 2010, 05:03:11 ÖS »

td6 da baslarsn usta

sado
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 17, 2010, 05:16:59 ÖS »

td6 da baslarsn usta
vakitten başlıyamıyom Smiley
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 17, 2010, 05:29:53 ÖS »

devrimci sürekli bi havalar bişeyler var sende yok ben 1. liğe oynarım yok ilk 10 da olurum zart zurt. seni tanıdığımdan beri adam gibi oynadığın bitirdiğin 1 tane bile diyar olmadı. 1 kere oynada görelim ya artık Smiley
antony
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ekim 18, 2010, 09:35:53 ÖÖ »

devrimci sürekli bi havalar bişeyler var sende yok ben 1. liğe oynarım yok ilk 10 da olurum zart zurt. seni tanıdığımdan beri adam gibi oynadığın bitirdiğin 1 tane bile diyar olmadı. 1 kere oynada görelim ya artık Smiley
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
yani sen diyorsun ki, dewrimci artık boş muhabbeti bırak da oyununu görelim diyorsun  *hahaha* *hahaha* harbiden birader oynadıgın diyar warmı senin Grin
hani derler ya, ağzın kadar elin iş yapsa kral olursun die Grin seninde ağzın kadar elin iş yapsa heralde kimse tutamaz seni Tongue *hahaha* *rose*
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ekim 18, 2010, 11:02:22 ÖÖ »

cocuk korkudan benım basladıgım dıyara baslıyamıyon Grin os111 ın hesabını aldım anlaştık akşam 3 gun dalmayok toparlanma suresı dıye osun hesap yerın dıbıne gecmıs dıye sen tuttun yarın daha sı gun daldın ? bumu yanı zart zurt ? hemen  u cızdın nıye cızdın ? sen 600 puan dın ben hesabı aldıgımda os un hesap ıse 200 puandı ben aldıkdan bı gun sonra 500 kusur yapınca baktın bu cocuk benı alt ust edecek hemen daldın ? ben sana hanı anlaşmıştık 3 gun sora baslıcaktı ksavaslara dedıgımde ıse aa ben yanlış anladım burayı bırakıcaktık d10 blıts e beraber baslıcaktık dıye bılıyodum o yuzdende olesıne sana daldım dedın ? bende eyvallah blıts e devam edelım dedım blıtsde 53 puanlık hesabına baktıgımda hucum yenılgılerı 1 yazıyordu öldürülen düşman askeri [  -2  ] kaybedılen asker [  930 cıvarı]  bende bunun fotosunu cektım foruma koydum 10 dk sora altına bır mesaj yazdın devrımcı oynamadıgım dıyarları cekıp cekıp foruma koyuyorsun yazdın altına bende sen darıldın dıye forumdan kaldırdım 3-4 gun once tam hatırlamıyorum bır os un hesaba gırdım carlsberg yazdım bır de ne goreyım 500 puanda oyunu bıraktım dıyen cocuk 2000 kusur puanda ?... daha devam ederım ıstıyorsan  Wink butun kırlı çamaşırlarını dokturme ortaya...

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
yani sen diyorsun ki, dewrimci artık boş muhabbeti bırak da oyununu görelim diyorsun  *hahaha* *hahaha* harbiden birader oynadıgın diyar warmı senin Grin
hani derler ya, ağzın kadar elin iş yapsa kral olursun die Grin seninde ağzın kadar elin iş yapsa heralde kimse tutamaz seni Tongue *hahaha* *rose*

gorelım kardeşım de benım ole 1 yıl bır zamanım yok yaz tatılınde bır ay kadar oynadım estım gurledım bıraktım... blıts 45 gunluk 10 gun oynar bırakırım sabah 8 akşam 6 okuldayım 1 saatte yol ekle buna ? 7 de evdeyım gelır gelmez pc açsam babam bı ton laf sayar... bunun ıcın yemek yemem lazım yedım ust bas cıkarma da war 7 bucugu buldu... ben bu saatten sonra oyunu açsam ne olur kı ?  carlsberg de bunu fırsat bılmış klawye ebelıgı yapıyor... kendısı korkudan benım başladıgım dıyarlarda başlıyamıyor bana dıyorkı elımde bı tane 5 bın puanlık hesap war onu sana wereyım baslıyalım kendısının hesabı 10 bın puan kusur ordusuda war... ekosuda war... bana werdıgı hesap 5 bın puanlık ekosu yok askerlerını kırmışlar... bır nevı yagma halıne gelmış... benım bu hesabı savaslardan kurtarmam zaten sırf 2 haftayı bulur savaslardan kurtarmam ıcın asker basmam lazım ole aham şaham ekosu yok..  2 haftada toparlarım 2 o orduyu...  2 haftaya carlsberg olur 20 bın puan...ben kalırım 7500 puanda... sonra bırde eko calısayım derım ama ordu bakım masrafı war ? vaktım yok zatn okuldayım savasda yapamıyorum... ne halt edeyım ben bende kabul etmedım onune geldıgı yerde bunu soyluyor ben sana baslıyalım dedım sen baslamadın dıye.... ve canım cıcım arkadaşım sende bu olayları bılmeden hemen alaycı bır sekılde yorum yapıyorsun...
KankAs
Muhammed
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

(üç bacaklı kuzgun) Jumong Muhyul San

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ekim 18, 2010, 03:04:49 ÖS »

vakitten başlıyamıyom Smiley
anladım..

sado
antony
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 18, 2010, 04:37:02 ÖS »

kardeşim oynayamıoprsan bu kadar laf atmıcan o zaman millete Grin okul warmıs falan filan Grin bizimde war ama bak ilk 10 a oynuoz Grin bitek blitz oynuomussun oda 10 gün  *hahaha* *hahaha* 0lum oynamıorsan millete bilir ayagı yapma bari  *hahaha*
devrimci_28
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ekim 18, 2010, 05:34:12 ÖS »

kardeşim oynayamıoprsan bu kadar laf atmıcan o zaman millete Grin okul warmıs falan filan Grin bizimde war ama bak ilk 10 a oynuoz Grin bitek blitz oynuomussun oda 10 gün  *hahaha* *hahaha* 0lum oynamıorsan millete bilir ayagı yapma bari  *hahaha*
senınde maksatın bana ıtıraz etmekmiş... neyse ben hıc bısı bılmıyom bı ara senle bı dıyarda baslıyalım Wink
10 gunlugune
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!