Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 06:30:28 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar 6 cok dürüst savaşlar ayakta alkışlıyoruz..  (Okunma Sayısı 8223 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ekim 27, 2010, 09:48:14 ÖÖ »

Benim anlamadığım koskoca diyarda sadece bluewar mı hile yapıyor modlar biraz eşit olun burda herkez emek harcıyor emeğe saygı...Komutanlar ve ayak işlerine bakan Türkvatanını da bi adam akıllı inceleyin...

Yok sadece bluewar(Mehmet) hile yapmıyor sen lord enzo da hilecisiniz.evet bluewar sadece hile yapmıyormuş aslanbaba da hile yapıyormuş oda ceza aldı:) Smiley))) *hihi*Bu arada düşman olmak kolaydır ama diyar sonuna kadar dost olmak zordur.TÜRKVATANI-KOMUTANLAR kardeşdir tekdir.

Fazla Söze GereL yOK
batuhan60
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ekim 27, 2010, 03:59:36 ÖS »

foruma üyeliğim yoktu asma msj ları okuyunca mecbur kaldım yarbay arkadaş benim yaptığım savaşları da koymuş hileli diye daha önce noferaın bana yaptıklarına bak istersen savaşlarıma burnumdan getirdi bende intikam alınca zorunuzdan nereye saldıracağınızı şaşırdınız. iki gün önce aga_vger denen adam bana saldırdı peşimnden bi msj murhand yazmış aynen msjı koyacam buraya(gel artık rahat rahat saldır bana Smiley)) ) bende cevap olarak sen gel ben oyunu bırakacam dedim murhand tekrar msj atıyo (ben geldim zaten bende oyunu bırakacam son aga benim) siz 2 hesapla oynayın ondan sonra milletin temiz savaşlarına laf söyleyin dinime söven müslüman olsa ban yemeyen adamınız kalmadı be
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Ekim 28, 2010, 02:59:52 ÖS »

ciftlik  oyunu değil bu savaş oyunu bu

oyunun ana sayfasını aç ve üstteki yazıyı oku.. herkesin kendine özgü stratejisi vardır ve bunu uygular. hiçkimse bir kişiye bu savaş oyunu git şunu indir de sana oyundan anlıyosun diyelim diye bi zorlama da yapamaz...
sward
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ekim 30, 2010, 01:15:40 ÖÖ »

Yok sadece bluewar(Mehmet) hile yapmıyor sen lord enzo da hilecisiniz.evet bluewar sadece hile yapmıyormuş aslanbaba da hile yapıyormuş oda ceza aldı:) Smiley))) *hihi*Bu arada düşman olmak kolaydır ama diyar sonuna kadar dost olmak zordur.TÜRKVATANI-KOMUTANLAR kardeşdir tekdir.
sen benim hile yaptığımı nerden biliyorsun ve nasıl bu kadar emin konuşuyorsun...Bazı arkadaşlar var aranızda tebrik edilecek bu bir oyun onun bilincinde ama bazılarınız sağa sola sataşmaktan başka bişey yaptıkları yok...Sizinle msnde kısa bir süre sohbet etme fırsatım oldu yok o ittifakta casusumuz var yok bu ittifakta casusumuz var bumu strateji...Babazula denen hesapla bizim ittifakımızdan herkezi atanlarda sizsiniz bumu hilesiz oyun sizin yaptıklarınızın yanında bizimkiler devede kulak hatta buna ..... denir.
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ekim 30, 2010, 11:48:54 ÖÖ »

sen benim hile yaptığımı nerden biliyorsun ve nasıl bu kadar emin konuşuyorsun...Bazı arkadaşlar var aranızda tebrik edilecek bu bir oyun onun bilincinde ama bazılarınız sağa sola sataşmaktan başka bişey yaptıkları yok...Sizinle msnde kısa bir süre sohbet etme fırsatım oldu yok o ittifakta casusumuz var yok bu ittifakta casusumuz var bumu strateji...Babazula denen hesapla bizim ittifakımızdan herkezi atanlarda sizsiniz bumu hilesiz oyun sizin yaptıklarınızın yanında bizimkiler devede kulak hatta buna ..... denir.

Komutanlar turkvatanı kardeşliği neden bunları rahatsız ediyorr bu oyun casusluk oyunu ıyı casuslar zayıf anını bulursan ındırırsın babazula da bole yapmış bir gece ansızın:)

Fazla Söze GereL yOK
sward
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Ekim 31, 2010, 01:12:24 ÖÖ »

Komutanlar turkvatanı kardeşliği neden bunları rahatsız ediyorr bu oyun casusluk oyunu ıyı casuslar zayıf anını bulursan ındırırsın babazula da bole yapmış bir gece ansızın:)

işte yazdığı yorum siz bu kadarsınız...Allah düşmanın bile dürüstünü çıkarsın karşımıza böyle karaktersiz insanlardan uzak ttsun başka diyecek söz yok...Sad
ATLASIM
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Ekim 31, 2010, 01:19:21 ÖÖ »

işte yazdığı yorum siz bu kadarsınız...Allah düşmanın bile dürüstünü çıkarsın karşımıza böyle karaktersiz insanlardan uzak ttsun başka diyecek söz yok...Sad
Bir cümle kurarken 2 kere düşünüp bir kere yazmanızı öneririm. Kimin daha dürüst olduğunu siz bilemezsiniz. Çuvaldızı kendinize batırın öncelikle. Dürüst oynuyoruz diye çamur atmayı bırakın. Artıları eksileri kefeye koyarsak eğer emin olabilirsin ki bizim 1 yanlışımıza sizlerin 5 yanlışını yazarım buraya.
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Ekim 31, 2010, 11:44:50 ÖÖ »

Yav be diyarın sonu gelmiş. Diyarda kimlerin hile yaptığı hala tartısılıyor.
sward
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Ekim 31, 2010, 08:57:06 ÖS »

Bir cümle kurarken 2 kere düşünüp bir kere yazmanızı öneririm. Kimin daha dürüst olduğunu siz bilemezsiniz. Çuvaldızı kendinize batırın öncelikle. Dürüst oynuyoruz diye çamur atmayı bırakın. Artıları eksileri kefeye koyarsak eğer emin olabilirsin ki bizim 1 yanlışımıza sizlerin 5 yanlışını yazarım buraya.

Ben bakıyorum diyar geneline sizin yaptığınız kadar hileyi hiç bir diyarda görmedim görememde bu babazula olayından daha büyük ne olabilir daha konuşuyorsun karşımda... :rant:
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Kasım 01, 2010, 02:46:20 ÖS »

Ben bakıyorum diyar geneline sizin yaptığınız kadar hileyi hiç bir diyarda görmedim görememde bu babazula olayından daha büyük ne olabilir daha konuşuyorsun karşımda... :rant:

Babazula yı kim yaptıysa tebrik ederim ilk başda yazık demiştim emek vermiş adamlar gerek yok demiştim diyarda lider itifak olmuşlar ama hileyle bu hale gelenleri hileyle indirmişler helal olsun siz müstahaksınız

Fazla Söze GereL yOK
_cehennet_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Kasım 05, 2010, 08:38:36 ÖS »

arkadaşlar benim savaşlarımda hile yoktur ayrıca rüzgarla muhabbetim vardı ii bir rekabetimiz vardı rakip gibi rakipti düşman demiyorum dikkat ederseniz hilenin içine girmeden bıraktı oyunu ve bırakmasına ben yardımcı oldum o kadar ama şunu unutmayın sokartesin oyun sonu askeri puanı ve onuruna bakarak yorum yapın o adam 18 saatini oyuna ayırıyordu diyarda sokartesi takip edecek kimse yoktu sizin ayarınızda oyuncu değil sokartes herkez vurulur ama sokartes vuruldum ben deyip bebeler gibi oyunu bırakmaz farkımız burda sanırım aynı şekilde tarhandan tutunda en az savaşan bana kadar hırslı azimli oyuncularız biz savaşlarımızda onursuz sonuç yok düşünün farkımızı...
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Kasım 05, 2010, 09:36:16 ÖS »

arkadaşlar benim savaşlarımda hile yoktur ayrıca rüzgarla muhabbetim vardı ii bir rekabetimiz vardı rakip gibi rakipti düşman demiyorum dikkat ederseniz hilenin içine girmeden bıraktı oyunu ve bırakmasına ben yardımcı oldum o kadar ama şunu unutmayın sokartesin oyun sonu askeri puanı ve onuruna bakarak yorum yapın o adam 18 saatini oyuna ayırıyordu diyarda sokartesi takip edecek kimse yoktu sizin ayarınızda oyuncu değil sokartes herkez vurulur ama sokartes vuruldum ben deyip bebeler gibi oyunu bırakmaz farkımız burda sanırım aynı şekilde tarhandan tutunda en az savaşan bana kadar hırslı azimli oyuncularız biz savaşlarımızda onursuz sonuç yok düşünün farkımızı...

Ben oyunu bıraktığımda cok sağlam bir ordum vardı. 7 aylık bir emek pat diye t alınıp diyarın son gününe kadar açılmıyorsa buda büyük erdemdir.Neden oyunu bıraktığımızı herkes gayet iyi biliyor. Kimin ne derece oyuncu oldugunuda herkes gayet iyi biliyor. form milleti yalan yanlış bilgilendirmeyin. Neden bıraktığımızı Generallere sorarsınız. (babazula sizin adamınızmışya oda biliyor.) Sezer diyardan önce seni tanıyorsa o diyarda bizleri tanımıştır. ne kadar hırslı oldugunu yazmısın hırslı olmak her zaman iyi değildir. Kesin sirke küpüne zarar verir.
_cehennet_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Kasım 06, 2010, 01:45:44 ÖÖ »

madem haksızlık yapıldı dıyorsun ozaman hakkını arayarak gösterseydin öle tatile aldım demene hiç gerek yok zaten koparmıştıkki biz vede ben kimseyi tanımam etmem bildiğim efendi adamlardır istediğine sor beni saygısızlık yapmışmıyım kendime yapılmasından hoşlanmadığım bişeyi başkasına yapmam bence sizinle sorunumuz yoktu sadece düşman edinmeyi biliyorsunuz rakip edinmeyi bilmiyorsunuz aradaki fark bu kardeşimm....
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!